Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (644. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • salaklığıma yanarım arkadaş daha yeni verdim kargoyu 200 lira girdi bize üstelik oyunu en erken cumartesi oynayacağım keşke önceden sipariş vereydim
  • PSN 3. downloadı yapmaya basladım sorun cozulmus galiba sıfırlanma var mı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne1903

donanım haberin yan sayfası olan bolumsonucanavarında ki haberi yazdım ben size videoda var girin bakın

Belki de sorunlu bir ps3 dür, en ufak geç gelme yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt
    bide byler arabaların plakalarına bakın numaraların üstünde san andreas yazıyo belki tek bi arabadadır ama bende öyle
  • quote:

DOSTUM SAKIN PSN DEN ALMA BOLUMSONUCANAVARI.COM A GİR Bİ HABER VAR PSN DE STREAM HATALARI MI NE ONU OKYUN PSN DİJİTAL SÜRÜMÜNDE BAZI KAPLAMALAR GEÇ GELİYOMUŞ BAZENDE HİÇ GELMİYOMUŞ YANİ PS3 KUTULU SÜRÜMÜNDE KAPLAMALAR DAHA ERKEN GELİYOMUŞ PSN DİJİTAL ALINCADA DAHA GEÇ GELİYOMUŞ VEDE BAZEN HİÇ GELMİYOMUŞ BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM Kİ HERKES OKUSUN !

Hocam ben zaten psn'den aldım çıktığı andan beri de takır takır oynuyorum.bi gecikme yok.arkadaşa arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Ya beyler ben bi arabayi modifiye etmistim franklinle garaja biraktim save ettim. Simdi actim araba yok

Sigortalarsaymışsın keşke,çalıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Ya beyler ben bi arabayi modifiye etmistim franklinle garaja biraktim save ettim. Simdi actim araba yok

Iyi olmus apaci gibiydi zaten manifoldlu sahin

• Beyler evde sabahtam beri telefon ve net yokmus gecen haftada 4 gun yoktu neyse internet olmadan gta yi oynayabilirmiyiz oynayamazsak kotu olur

• quote:

Orijinalden alıntı: aga baba 2

Arkadaşlar ilçede kalıyorum dağıtım günleri salı ve cuma sizce yarına yetişir mi ?
    GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) ama sivas

?

• başlıyorum sonunda . Ankara'da ay teknolojiden 150 liraya aldım harita kitapçık zeplin kodu çıktı . şimdi yükleme yapıyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

Beyler evde sabahtam beri telefon ve net yokmus gecen haftada 4 gun yoktu neyse internet olmadan gta yi oynayabilirmiyiz oynayamazsak kotu olur

Multiplayer daha açılmadı benim oyun grlse de oynasam

• Mr.Clicker kullanıcısına yanıt
    1. hangisi dostum :))
  • quote:

quote:

dostumpeki sen hiç dijital sürüm dışında gta 5 i kutulu oynadın mı belki geç geliyo sen farketmiyosundur

Ayni soruyu ben sana sormak istiyorum

Ayrica gec geliyor olsaydi gozumuze carpardi bende oyle bir sey gormedim

ben oyunu dijital olarak alanlardanım. dün iki saat kadar oynadım oyunu.
    taş çatlasa 3 5 kere kaplamalar geç geldi (ki bu da normaldir yani)

kim çıkartıyor bu saçma sapan şeyleri ya.

adamlar kişi başı 75 TL ye gelmesin herkes kutulu oyun alsın diye yapıyor bunları.

böyle birşey olabilir mi?
    cihaz kendi hafızasından yavaş çalıştırırken blurayden nasıl hızlı çalıştıracak?

oyun canavar gibi olmuş. zaten güzel 1yazı yazacağım yarın oyun hakkında.
    tek rahatsız eden durum araba sürüsü GTA4 te daha yumuşak daha güzeldi. ama GTA5 teki sürüşte güzel olmuş.
    zevk meselesi. bana yinede soracak olursanız GTA4 araba sürüşleri ve çarpışma fiziği hiç dokunulmadan bu oyuna konulmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 19 Eylül 2013; 17:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aga baba 2

quote:

Beyler evde sabahtam beri telefon ve net yokmus gecen haftada 4 gun yoktu neyse internet olmadan gta yi oynayabilirmiyiz oynayamazsak kotu olur

Multiplayer daha açılmadı benim oyun grlse de oynasam

Multiyi demiyorum single modunu oynamak icin internet sartmi evde internet yokmus bari gta danda olmayalim

• quote:

dostum aldığım yer çok çok güvenilir bi yer olduğu için bi de bi tanıdık tavsiye etti orayı ilk oraya gelir filan dedi spotçu olarak sen ordan al dedi bende gittim aldım bandrollü hiç değilse

dostum spotun bandrollü olmasının önemi nedir? spot ülkeye kaçak sokulmuş ve vergisi ödenmemiş ürün değil mi? yani T.C. devleti bu üründen vergi almıyor, o zaman bandrollü olması neden önemli ben anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TalhaTsc

1. hangisi dostum :))

gta4

• xxpashaxx kullanıcısına yanıt
    valla dostum bandrollü yani bilmem bandrollü :D
  • quote:

valla dostum bandrollü yani bilmem bandrollü :D

anladım dostumun dostu dost, kal sağlıcakla
  • Evet, arkadaşlar hemen bana en ucuz GTA V satan firmayı söyleyin ! :D
    Pc ye de çıkan oyunları ps3 e orjinal almam pek ama bu oyunun yeri ayrı :)
    Şu ana kadar pek ilgilenmedim ama özel hediyeleri olan paketleri varmı ?! nerden nasıl alabilirim ?!
    Hadi bir yardım edin bana ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger_snake

EVET BAYLAR BAYANLAR. SONUNDA GTA V ELİME GEÇTİ. ARAL DÜN GÖNDERDİ BU GÜN 3 TE ELİME GEÇTİ VE YANINDA HEDİYE OLARAK DEV BİR ÇİFT TARAFLI POSTER GÖNDERMİŞ. BOYUTU YAKLASIK 90X50 CM GİBİ BİŞEY(tam bilmiyorum). TAKTIM CD Mİ ÖN YÜKLEMEYİ YAPIYORUM.

• 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.