Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (156. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu gösterilen resimdeki grafiklerle geleceğini hiç sanmıyorum ya hadi neyse.
  • doğrudur o zaman hocam.. kaynak görmeyince insan işgilleniyo.. ruslara torpil geçmişler anlaşılan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

doğrudur o zaman hocam.. kaynak görmeyince insan işgilleniyo.. ruslara torpil geçmişler anlaşılan :)

Rus oyun pazarini kucumsemeyin hocam. Tamam yani korsanin kral kaynagi orada ama yine de yapimcilar es gecmez orayi. Hatta Ruslarin dunyaya sundugu cok guzel yapimlarda mevcut zaten. Sanirim bundan olsa gerek. Ayrica Rus oyun fanlarinin modlari da cok unludur cesitli oyunlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

doğrudur o zaman hocam.. kaynak görmeyince insan işgilleniyo.. ruslara torpil geçmişler anlaşılan :)

Rus oyun pazarini kucumsemeyin hocam. Tamam yani korsanin kral kaynagi orada ama yine de yapimcilar es gecmez orayi. Hatta Ruslarin dunyaya sundugu cok guzel yapimlarda mevcut zaten. Sanirim bundan olsa gerek. Ayrica Rus oyun fanlarinin modlari da cok unludur cesitli oyunlarda.

anladım hocam
  • Bu yıl beklediğim 2 oyundan biri.The Last Of Us ve GTA5.
    Yeni bilgiler yok mu yav 4.8 kardeşimizin verdıklerınden başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koleksiyon sürümü keşke daha zengin içeriğe sahip olsaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

http://www.oxm.co.uk/55175/complete-gta-5-map-assembled-by-fans-the-new-los-santos-revealed/

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)

Off dağlık alan çokmuş ya cok görev olmasa oralarda bari

• Cidden baya buyukmus ya harita

• Harita muhteşem. Dağlık alanlardaki görevlerde güzel olur bence. Tabi bi şehirden diğer şehre gitmek biraz sıkıntı ama bekleyip görcez.
  • bu haritanın neresi büyük yaw :((( tdu 2 nin 10 da 1i bu harita..

http://www.oxm.co.uk/55175/complete-gta-5-map-assembled-by-fans-the-new-los-santos-revealed/
    bumu şimdi 5 kat daha büyük dedikleri :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 3 Haziran 2013; 16:21:28 >
  • Harita normal.
  • Harita beni hüsrana uğrattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harita beni çok tatmin etmedi dağlık alan aşırı fazla, bir tane daha büyük şehirin yarısı kadar bir şehir daha koysalarmış iyi olurmuş
  • San Andreas'ta bu kadar kırsal alan yoktu diye hatırlıyorum ben.
  • o kadar konuşuldu adamlar yok 5 kat yok tüm gtalardan büyük harita vs.. bumudur yani harita? hani dicemki belki yürüyüş mesafesi büyük falan o zaman yollara bakıyorum.. birde açıp san andreas yollarına bakıyorum.. öle ahım şahım değil yani.. 2 katı bile değil.. o kadar bekleme falan boşunaymış yani.. insan lasventuras ı falan koyardı bari.. ne adamlar yaa sinir ettiler akşam akşam..

bozkırda doğa hayvanları falan geyiklerle hiç uğraşmasalarmış yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 3 Haziran 2013; 18:53:48 >
  • iyide bu fan yapımı değilmi zaten şehirin üstü blurlanarak kesilmiş,bence dedikleri gibi yaparlar

bu arada yukarıdaki tdu2 örneğine katıldım aga o oyunun haritası nasıl bişe yav :D
  • Eğer harita yukarıdaki gibi olursa gerçekten hayal kırıklığına uğrarım
  • Bu harita gerçekmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermayer

Bu harita gerçekmi ?

değil fan yapımı zaten bazı yerlerinden anlaşılıyo hatalı yerleri var.Bence bundan daha büyük olabilir,adamlar sürekli harita boyutundan bahsetmiyomu,dediklerini yapmışladır o kadar konuştular
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.