Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda dini bir tarikat varmış.Cnn Turk'teki Multiplayer programında söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Oyunda dini bir tarikat varmış.Cnn Turk'teki Multiplayer programında söylediler.

Epsilon(Kifflom

• quote:

Oyunda dini bir tarikat varmış.Cnn Turk'teki Multiplayer programında söylediler.

Bu program tekrarmi basladi hangi gunler hangi saat bi bilgi verirmisiniz ve icerik iyi oluyormu eskiden pek iyi degillerdi cok konusuyorlardi inceleme pek yapmiyorlardida

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

quote:

Bu program tekrarmi basladi hangi gunler hangi saat bi bilgi verirmisiniz ve icerik iyi oluyormu eskiden pek iyi degillerdi cok konusuyorlardi inceleme pek yapmiyorlardida

Bugün öğlen izledim ama tekrar mıydı bilmiyorum.Hala öyle çok konuşuyorlar, incelemeler pek iyi değil.
  • Rockstar Games büyük ihtimal E3 2013e katılmayacak fakat Rusyada düzenlenecek olan bir sunumda Gta5 ile ilgill büyük bir haber vereceği düşünülüyor.Acaba Gta5 MP BETASI mı
    Kaynak.rockstartürk

• quote:

Orijinalden alıntı: tozluk1903

Rockstar Games büyük ihtimal E3 2013e katılmayacak fakat Rusyada düzenlenecek olan bir sunumda Gta5 ile ilgill büyük bir haber vereceği düşünülüyor.Acaba Gta5 MP BETASI mı
    Kaynak.rockstartürk

MP beta filan beklememek lazim. Boyle bir sey olmaz saniyorum. Oyun cikana kadar oyun ici bir video bile goremeyecegiz buyuk ihtimal. Yayinlanan medyalar %100 oyun ici ama benim demek istedigim karakterlerin hareketleri ya da araba surusu gibi seyler. Rockstar Games bunu hep yapiyor. Rusya'da da yeni bilgiler aciklanir ve yeni fotograflar yayinlanir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: tozluk1903

Rockstar Games büyük ihtimal E3 2013e katılmayacak fakat Rusyada düzenlenecek olan bir sunumda Gta5 ile ilgill büyük bir haber vereceği düşünülüyor.Acaba Gta5 MP BETASI mı
    Kaynak.rockstartürk

MP beta filan beklememek lazim. Boyle bir sey olmaz saniyorum. Oyun cikana kadar oyun ici bir video bile goremeyecegiz buyuk ihtimal. Yayinlanan medyalar %100 oyun ici ama benim demek istedigim karakterlerin hareketleri ya da araba surusu gibi seyler. Rockstar Games bunu hep yapiyor. Rusya'da da yeni bilgiler aciklanir ve yeni fotograflar yayinlanir.

Rockstar ser verip sır vermeyen bir firma.Ben oyun içi video farklı bir konumda multıplayer beta farklı bir konumda bu devrede.Ama pek ümit olmamalı genede.
    Araç sürüşünü hareketleri ve benzerlerini çıkardığı oyunlarına örnek vererek anlattı Rockstar örneğin araç sürüşü Midnight Club:LA gibi Silah kullanımı Maz Payne 3 gibi olacaktır fılan demişti.

• Bu, GTA V'in Açılış Sinematiği Olabilir mi?

Grand Theft Auto 5, çıkışını bu Sonbahar'da yapacak. Çıkışını bekleyen onlarca oyun arasında GTA V'in yeri çok özel ve aşağıda gördüğünüz videonun yapımın açılış videosu olabileceği düşünülürken, bir kesim ise bunun sahte olduğunu ve yeni nesil konsolların gücünü gösteren bir teknoloji demosundan ibaret olduğunu düşünüyorlar.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bu_GTA_Vin_Acilis_Sinematigi_Olabilir_mi-38265.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

Belirtilene göre köpekler tuvaletini yapabiliyor ve dışkılarına rastlanılabiliyor.
    Yarı çıplak kadınlara baktığınızda kadınlar bundan rahatsız olacak ve size saldırabilecekler.
    Trenlerin çatısına binerek yolculuk yapmaya çalışırsanız, polisler kaçak olarak bindiğinizi fark edecek ve sizi oradan indirmek için ateş açacaklar.
    Otel odası kiralamak mümkün. Richman Otel; profesyonel ekip kadrosu, harika odaları ve güzel havuzlarıyla Los Santos’un en lüks oteli ve burada kalabileceksiniz.
    Paraşütle atlayış genellikle baş dönmesiyle sonuçlanabilecek.
    Deniz altında araçlara ait enkazlar da bulmak mümkün.
    Görevlerde karakterler arasında geçişin üç farklı yolu var: İlki otomatik (o an o görevde hangi karakter ön plandaysa bunu sistem belirleyecek), ikincisi ara sahnelerde, üçüncüsü ve çoğunlukla kullanılacak olan ise oyuncunun isteğine bağlı karakter seçimi.
    Vinewood Tabelası şehrin her köşesinden görünebilmekte ve Vinewood Tabelası’ndan şehir manzarası harika; buradan tüm şehir görülebiliyor.
    Vinewood Tabelası’na tırmanmak şehir yasalarına göre yasak. Eğer tırmanırsanız ve tırmanırken yakalanırsanız polisler peşinize takılacak.
    Blaine Vilayeti büyük arazilerle birlikte pek çok eski türden bakımsız, doğal, rustik kasabalara sahip.
    Blaine Vilayeti içerisinde lüks ve spor arabalar bulunamayacak. Bu tür arabalar genellikle Vinewood bölgesinde bulunabilecek.
    Askeri üs Grapeseed bölgesine (üzüm bağlarının yetiştirildiği bölge) yakın ve bu üssün içinde birçok gelişmiş türde askeri teçhizatlar mevcut. İçeri girip bunları hemen ele geçirmeyi de düşünmeyin zira kimse fark etmeden içeri girmek ve istediğiniz askeri aracı ele geçirmek hiç kolay değil. Eğer girmeyi başarırsanız en yüksek polis aranma seviyesine sahip olacaksınız.
    Dağlık alanlar, içinde kolayca kaybolabileceğiniz derecede büyük ve kapsamlı.
    Tren hattı Los Santos’tan Chiliad Dağı’na uzanıyor. Los Santos’tan geçen trenler Chiliad Dağı’na gidiyor olacak.
    Kırsal alanlarda suçlular oldukça bol ve suçlu yayalar mevcut.
    Oyun içinde gazı fazla körükleyen, yol dışına çıkan ve sahile kadar bile süren, polisten kaçan, dengesiz ve sarhoş sürücüler mevcut. Bu sürücüler siz de dahil olmak üzere pek çok şehir sakinin canına kastedecek.
    Golf arabalarını artık şehir caddelerinde/sokaklarında süremeyeceğiz. (Muhtemelen polisler izin vermeyecek ve görürlerse de peşimize düşecekler.)
    Los Santos’taki lüks arabalara elinizi bile sürdüğünüzde arabanın sahipleri buna kızacak.
    Büyük evlerin çoğunda tenis kortu mevcut.
    Belirtilene göre oyun genel olarak Red Dead Redemption’dan çok daha iyi görünüyor.
    Vahşi yaşam ve dağlar Red Dead Redemption’dan çok daha iyi.
    Oyunun grafik kalitesi tanıtım videolarında gördüğümüzle eşit.
    Belirtilene göre üç karakterin de istatistiklerini full yaptığımızda “Max Painfull” adında bir achievement (trophy) açılıyor ve bu achievement’ın değeri 50G.
    Yıldırım çarpabiliyormuş.
    Los Santos’un gözlemevi işlevsel ve gizli buluşma noktası olarak da iş görüyor.
    Denizaltı turları mevcut.
    Deniz altında silah ve uyuşturucularla dolu uçak enkazları da mevcut. Eğer bu tür uçaklardan birine rastlarsanız, yetkililere haber verebiliyorsunuz.
    Canınız azaldığında ve ölüm eşiğine geldiğinizde oyunun ekranı değişkenlik gösterecek.
    Tarım arazilerindeki Cropduster (ilaç sıkan tarım uçakları) tedbirsiz olabiliyor ve dikkatli olmazsanız üzerinizi sulayabilir.

GTATurk'den kopyaladim haberi arkadaslar. Bunlar resmi bilgiler Almanya Xbox ve Games Aktuell dergilerinden.

ALLAH-U EKBEER

• Az once bir ilk yayinlanan videoya baktim. Sonra da diger yayinlanan videolara. Oyun bayagi bir gelisim kaydetmis grafiksel acidan. Hem de bayagi bir gelisim gostermis. Rockstar Games ertelemekte hakli imis oyunu. Adamlar bizlere sunabilecekleri en iyiyi sunmaya calisiyorlar.
  • Video Rockstar elemanlar tarafından yalanlanmış.içinde GTA5e ait en ufak birşey olmadığı belirtirmiştir.

• hangi video
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

hangi video

GTA V nere, bu video nere? Fazla uçmuşlar.
  • yeni incelemelerle ilgili bilgi alan var mı ?
  • GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)
  • haritanın bir kısmı da gözükmüş oldu
  • Ben radyoda çalacak olan şarkıları merak ediyorum aslında.
  • Next-gen'e cikacak mi

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Next-gen'e cikacak mi

şimdilik hayır

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.