Şimdi Ara

Grand Scenic III Paylaşım Platformu (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.363
Cevap
56
Favori
692.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfkrmtc

Ben arabayı alalı 2 hafta olmadı sormak istediğiniz herşeyi cevaplayabilirim. Yalnız benimde bir iki sorum olacak daha önceki kullanıcılarda da gözüme çarptı ama tekrar bulamadım aynı şeyleri koltukların bağlantı yerlerinde demir aksamın birbirine vurma sesi geliyor nasıl çözüm bulunur buna bilen var mı?

cevapla bakalım :)))

koltuğu en alt seviyeye indirmeden ekranın üst kısmını göremiyosun, ya koltuğu en alt seviyeye indireceksin, yada koltuğu geri alacaksın..

ikisi de istediğim bişey değil... boy 1.82... sorun bu çöz bakalım :)))))

ekranın üstünü niye o kadar çıkıntılı yapmışlar anlamak zor
  • öncelikle Fransızları düşünecek olursan 1.82 cm boy çok ama çok uzun değil. Bence sen doğru oturma pozisyonunu yapmıyorsun. benimde boyum 1.77 ama direksiyon koltuk durumunu boyuma göre ayarladığımda tüm ekran gözküyor. Ekranın digital olması yüzünden güneş ışığında parlamaması gerek galiba sorunun cevabı bu bence? ama gene de bilemiyorum tabi sen beğenmemiş olabilirsin. şunu özellikle belirtmeliyim. Ben Toyota Camry kullanıyorum (eski arabam) onun konforundan sonra yakaladığım en iyi rahatlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atitrend

arkadaşlar sıfır 2011 model 7 kişilik 1.5 dizel scenic .... adamlar ilan vermiş düşünenler kaçırmasın. sahibinden . com da.

ikinci el satış için başka mecralarda ilan verilebiliyor..

Burayı ikinci el pazarına çevirmesek daha iyi olur!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: endru

quote:

Orijinalden alıntı: huey

bir kaç resim

Grand Scenic III Paylaşım Platformu

şu düz viteslilerin vites topuzunuda böyle yapsalar keşke.çok hoş olmuş.acaba vitesin üstündeki yazıların gece aydınlatması var mı acaba ? kullanan arkadaşlar cevaplarsa ve resim çekip koyarsa çok sevinirim (gece çekilmiş)

gece aydınlatması yok

• quote:

öncelikle Fransızları düşünecek olursan 1.82 cm boy çok ama çok uzun değil. Bence sen doğru oturma pozisyonunu yapmıyorsun. benimde boyum 1.77 ama direksiyon koltuk durumunu boyuma göre ayarladığımda tüm ekran gözküyor. Ekranın digital olması yüzünden güneş ışığında parlamaması gerek galiba sorunun cevabı bu bence? ama gene de bilemiyorum tabi sen beğenmemiş olabilirsin. şunu özellikle belirtmeliyim. Ben Toyota Camry kullanıyorum (eski arabam) onun konforundan sonra yakaladığım en iyi rahatlık.

Sende benim soruma cevap verebilir misin? bir de dikiz aynasında karartma yok değil mi ben olmadığını düşünüyorum ama aynanın içine filan bişey konulmuş olabilir var mı bir bilgin?
  • quote:

quote:

öncelikle Fransızları düşünecek olursan 1.82 cm boy çok ama çok uzun değil. Bence sen doğru oturma pozisyonunu yapmıyorsun. benimde boyum 1.77 ama direksiyon koltuk durumunu boyuma göre ayarladığımda tüm ekran gözküyor. Ekranın digital olması yüzünden güneş ışığında parlamaması gerek galiba sorunun cevabı bu bence? ama gene de bilemiyorum tabi sen beğenmemiş olabilirsin. şunu özellikle belirtmeliyim. Ben Toyota Camry kullanıyorum (eski arabam) onun konforundan sonra yakaladığım en iyi rahatlık.

Sende benim soruma cevap verebilir misin? bir de dikiz aynasında karartma yok değil mi ben olmadığını düşünüyorum ama aynanın içine filan bişey konulmuş olabilir var mı bir bilgin?

sevgili mustafa onun güneş ışığıyla falan ilgisi olamaz. zaten ekran parlaklığı olduk.a yüksek, ben yarıda falan kullanıyorum. ki ztn tünele falan girince o kendi karartıyor zaten çok parlak olmasın diye...

oturmamda bi problem olduğunu düşünmüyorum, sonuçta mecburen en aşağı konuma alıyorum koltuğu ve rahat oturma mesafesi kadar da geri çekiyorum. bir bayanın kullandığını düşünsen daha ileri alır... hani böyle koltuğu nerdeyse yatıran ve nerdeyse arka koltukta otururmuş gibi geri alan tiplerden de değilim.

orda bi tasarım eksikliği var bence. hani desemki 1.95'im diyecemki tamam bana göre mi yapacaklar arabayı. ama 1.82 çooooook uzun değili ortalamanın üstündeyim o ayrı :)))

yani o zımbırtıyı 1 cm bile daha kısa yapsalarmış olurmuş... bi foto çekerim konuşuruz üstüne...

aynaya gelince, benim aracımda kararan ayna yok, ama burda bazı arkadaşların servisten aldığı bilgiye göre gerekli tesisatı varmış. Renault en azından bunu yapıyor. Clio3'ümde de arka kapılarda hoparlör yoktu, ama kabloları çekilmişti. basitçe takmıştık...

• quote:

850 tl ye yaptırdım 2012 model

34 plaka mı?
    benimkisi 34 olucak, 2011 model
  • Bir de 2011 modeller 16 inç jantla mı 17 inç jantla mı geliyor??
  • 17
  • o zman benim iş kötü. megandan kalan 16 inç kar lastşklerini söktürdüm.

buna takarım diyodum. ne yapsak bilmem ki..

yukarı tukursem biyik

assa tukursem sakal..

en dandik jant 150 tlden baslıyo.

4*150=600 ÇOKKKK
  • SELAMLAR,javascript:void(AddText(''))
    KAYSERİ'DE EĞER BAYİNİN DEDİĞİ DOĞRUYSA 2011 DE ALINABİLECEK SON EDC Lİ 7 KİŞİLİK SCENİCİ ALDIM..3 GÜNDÜR KULLANIYORUM ..KEŞKE ÜSTÜ AÇIK ALABİLSEYDİM DİYORUM...ARAÇ, DAHA ÖNCE BORA VE JETTA KULLANDIĞIM İÇİN, KAMYON SÜRÜYOR HİSSİ VERİYOR..HOŞUMA GİDEN ÖZELLİKLERİ VAR...BAZI UFACIK ŞEYLERDEN KAÇMIŞ OLMALARI İSE CAN SIKICI, GERİ GÖRÜŞ KAMERASI, ÖN PARK SENSÖRÜ EKSİKLİĞİ GİBİ...AYRICA KIŞ LASİTKLERİNE 365*4 VERMEM ...CANIMI SIKTI...AMA ARAÇ BEKLEDİĞİMDEN GÜZEL PERFORMANSA SAHİP...

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM ACABA 7 KİŞİLİK İÇİN BAGAJ HAVUZU BULAN OLDU MU...BİR DE BENİM YARAMAZ İKİZLERİM VAR ÇOK DÖKÜYORLAR ORTLIĞI...EN AZINDAN İKİNCİ KOLTUK ALTI BİR DÖŞEME ÖNERDİ SERVİS..SİZCE NASIL OLUR...BİR DE BU TÜR ARAÇLAR KULLANMADIĞIM İÇİN BAGAJA KOYDUĞUM BİR KAÇ PARÇA EŞYA HER VİRAJDA BİR TARAFA SAVRULUYOR...NE YAPMALI...TEŞEKKÜRLER

• quote:

Orijinalden alıntı: heikoschuss

SELAMLAR,javascript:void(AddText(''))
    KAYSERİ'DE EĞER BAYİNİN DEDİĞİ DOĞRUYSA 2011 DE ALINABİLECEK SON EDC Lİ 7 KİŞİLİK SCENİCİ ALDIM..3 GÜNDÜR KULLANIYORUM ..KEŞKE ÜSTÜ AÇIK ALABİLSEYDİM DİYORUM...ARAÇ, DAHA ÖNCE BORA VE JETTA KULLANDIĞIM İÇİN, KAMYON SÜRÜYOR HİSSİ VERİYOR..HOŞUMA GİDEN ÖZELLİKLERİ VAR...BAZI UFACIK ŞEYLERDEN KAÇMIŞ OLMALARI İSE CAN SIKICI, GERİ GÖRÜŞ KAMERASI, ÖN PARK SENSÖRÜ EKSİKLİĞİ GİBİ...AYRICA KIŞ LASİTKLERİNE 365*4 VERMEM ...CANIMI SIKTI...AMA ARAÇ BEKLEDİĞİMDEN GÜZEL PERFORMANSA SAHİP...

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM ACABA 7 KİŞİLİK İÇİN BAGAJ HAVUZU BULAN OLDU MU...BİR DE BENİM YARAMAZ İKİZLERİM VAR ÇOK DÖKÜYORLAR ORTLIĞI...EN AZINDAN İKİNCİ KOLTUK ALTI BİR DÖŞEME ÖNERDİ SERVİS..SİZCE NASIL OLUR...BİR DE BU TÜR ARAÇLAR KULLANMADIĞIM İÇİN BAGAJA KOYDUĞUM BİR KAÇ PARÇA EŞYA HER VİRAJDA BİR TARAFA SAVRULUYOR...NE YAPMALI...TEŞEKKÜRLER

Hocam aracınız hayırlı olsun. Ben de 2011 manual premium paket aracımı yakında bayiden teslim alacağım insallah.

Bagaj havunu siparişi(doğrusu hediye olarak) ben verdim ama araç 5 kişilik.

Servisin önerisi iyi olabilir, zemini korur, beğenmezseniz söktürürsünüz.

Benim de size iki sorum olucak:

1. Lastik ebatları 205,60, R 16 mı yoksa
    205, 60, R 17 mi?
    2. Geri görüş kamerası yok ama arka park sensörü var mı acaba araçta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U39770434 -- 14 Aralık 2011; 4:29:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akcakoylu

Bildiğim kadarıyla arka park sensörü standart...
  • quote:

Orijinalden alıntı: heikoschuss

SELAMLAR,javascript:void(AddText(''))

Hayırlı olsun.

5 kişilikte bagajın 4 tarafında file takabileceğiniz kenarlarda kancalar var. Aksi bir durumda bagajdakilerin zıplamasını, oynamasını engeller.. 7'de varmıdır bilmiyorum..

• 5 kişilikte bagajın 4 tarafında file takabileceğiniz kenarlarda kancalar var. Aksi bir durumda bagajdakilerin zıplamasını, oynamasını engeller.. 7'de varmıdır bilmiyorum..

7 koltukluda da aynı kancalardan mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcakoylu

Hocam aracınız hayırlı olsun. Ben de 2011 manual premium paket aracımı yakında bayiden teslim alacağım insallah.

Bagaj havunu siparişi(doğrusu hediye olarak) ben verdim ama araç 5 kişilik.

Servisin önerisi iyi olabilir, zemini korur, beğenmezseniz söktürürsünüz.

Benim de size iki sorum olucak:

1. Lastik ebatları 205,60, R 16 mı yoksa
    205, 60, R 17 mi?

205 55 R17
  • quote:

Orijinalden alıntı: typhoone

quote:

Orijinalden alıntı: atitrend

arkadaşlar sıfır 2011 model 7 kişilik 1.5 dizel scenic .... adamlar ilan vermiş düşünenler kaçırmasın. sahibinden . com da.

ikinci el satış için başka mecralarda ilan verilebiliyor..

Burayı ikinci el pazarına çevirmesek daha iyi olur!!

ne alakası var ikinci elle filan. sıfır araca o kadar para istiyorlar. düşünen arkadaşlarımız için güzel bir fırsat . 51700. murat bile 54000tl ye aldğını söyledi ve fiyat olarak en uygun alan arkadaşlardan.

• bu paylaşım gayet güzeldi yeni almak isteyenler için

ati hocamın hakkını yediniz...

fiyat çok ilginç gerçekten
  • Merhaba, arka park sensörü var..ancak 120 cm ile 30 cm..arası 30 cm de çarpmış baya bir tepki veriyor...lastik 205 55 r17 ..kış lastiği için soruyorsanız..sadece pğrirellide bulabildim tanesini de 365 ten 8 taksitle alabildim...bu file aksesuarlarını kontrol edeceğim..peki file nereden alınır tavsiye var mı?
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.