Şimdi Ara

Grand Prime Lollipop Alacak Mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
2.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana konu yok mu telefon için? Donanım olarak sağlam bir model ama yazılım sorun sanırım. Turkcell cihazı var bende de. Bu hiç güncelleme almaz sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Ana konu yok mu telefon için? Donanım olarak sağlam bir model ama yazılım sorun sanırım. Turkcell cihazı var bende de. Bu hiç güncelleme almaz sanırım :)

Odinden G530F için United Arab Emirates Romu at 1-2 ay 5.0.2 veya 5.1.1 gelecek xda formuda Android M bile alacağı konuşuluyor ama geç alıyor. Ana konu yok hocam ayrıca. Yazılımı sıkıntılı evet.
  • Size en son güncelleme ne zaman geldi çünkü sammobile da grand prime a neredeyse hergün güncelleme geliyo. Ama Türkiye yok gelen güncellemelerde sizin ki farklı rom ya onun için soruyorum eğer size geldiyse atcam bende.
  • Ben Türkiye romuna geri döndüm.
  • Neden Hocam ?

• Bilmiyorum hocam. 1-2 Aya 5.1.1 geliyor bu arada ayrıca şuan Cynagonemod 12 geliştiriliyor bizim cihaza
  • O gelirse başka bişeye ihtiyacımız kalmaz hocam bide bizim orjinal romun linkini verebilir misiniz ben bulamadim da.

• Orjinal yok kiesten yapacan onu
  • O nasıl olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman191o

O nasıl olacak ?

Cihaza G530FQ'ya güncelleme geldi sende o sürümdeysen güncelleme sana geldiyse güncelleme detaylarını yazar mısın ?
  • Arkadaşlar samsung kendi bayisine gittim lollipop gelmicek dediler zaten grand prime nin lollipop u kaldırması imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: user11

Arkadaşlar samsung kendi bayisine gittim lollipop gelmicek dediler zaten grand prime nin lollipop u kaldırması imkansız

Alakası yok dostum :D Core Prime Kaldırıyorda bu niye kaldırmıyor :D 1-2 aya belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

quote:

Bi sıkıntı olmaz sonrasında deme ?

Olmaz G530F stock romunu sri lanka olanaı sammobiledan indir odinle yükle .

Hocam bende Turkcell çıkışlı prime var ben bu turkcellin uygulamalarından sıkıldım açılış logosu bile beni cihazdan soğuttu. Acaba bu orjinal prime romunu kursam sıkıntı olur mu ? Bir de bu romu nereden indirebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 3mr350

quote:

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

quote:

Bi sıkıntı olmaz sonrasında deme ?

Olmaz G530F stock romunu sri lanka olanaı sammobiledan indir odinle yükle .

Hocam bende Turkcell çıkışlı prime var ben bu turkcellin uygulamalarından sıkıldım açılış logosu bile beni cihazdan soğuttu. Acaba bu orjinal prime romunu kursam sıkıntı olur mu ? Bir de bu romu nereden indirebilirim ?

Kies ten ya Gine Türkiye için fakat Turkcell olmayan orjinal yüklersin veya sammobiledan G530F için united stated arabic mi neydi bunun romu indirim odinle atarsın
  • Arkadaşlar bu telefonun cift hatlisini kullanıyorum sarji cok ıyi gidiyor tek hatlisina güncelleme gelirse 530h modeline de gelir mi açılışta turkcell logosu yok herhangi bi turkcell uygulaması da yok telefonda

• quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

Arkadaşlar bu telefonun cift hatlisini kullanıyorum sarji cok ıyi gidiyor tek hatlisina güncelleme gelirse 530h modeline de gelir mi açılışta turkcell logosu yok herhangi bi turkcell uygulaması da yok telefonda

G530H modelini kullanıyon en çok güncelleme alan o sürüm. G530 serisine gelirse bizede gelir.
  • Hocam sadece 183 mb lik bi guncelleme geldi android sürümü değişmedi ama duzeltmeler galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

Hocam sadece 183 mb lik bi guncelleme geldi android sürümü değişmedi ama duzeltmeler galiba

183 değil 106 civarı bişey aynen hata düzeltmeleri falandır.
  • Bu Turkcell uygulamalarindan kurtulmak icin root var midir? Yada sonu f ile biten romlardan birini yuklesek oluyor? Lollipop gelecegi yok sanirimen azindan Turkcell'in sacma uygulamalarindan kurtulup telefonu rahatlatmak istiyorum.

• Şu tel.dan Turkcell'in sacma uygulamalari nasil kalkiyor bilen bir Allahin kulu yok mu? Gereksiz bi duzune uygulama yuklemis herifler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.