Şimdi Ara

Grand cheroke 3,1 dizelmi discovery 2,5 dizelmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 40-45ytl civarında bir cip almak istiyorum. bufiyatta 2000-2001 model Grand cheroke 3,1 dizel ve discovery 2,5 dizel araçlar war.Ancak bu arçlardan 100 bin km altında bulmak oldukça zor. Bu araçlar hakkında bilgisi olan warmı? 100 binde alınabilirmi? ve bu araçların + ve- leri ni Bilgisi olan arkadaslardan rica ederm. Şimdiden çok tesekur edrm

• jiplere ilgim yoktur fakat discovery'ler en sevdiklerimden biridir. benimki kesinlikle bir tavsiye değildir, sonuçta jipler hakkında pek bilgim yoktur ve alacak olan sensin: karar senin.
  • ben grand cheroke derdim cünkü iyi bir arac zamanında kullanmıstık serı araba fulldu dıscoverın o modellerını tavsıye etmem sen bılırsın sonucta ama grand cheroke al
  • kullandıysanız biraz daha bilgi verebilirmisiniz? araç sorun çıkartırmı,problemsiz bi arabamı? motor ömrü nsl? tskr edrm
  • İngiliz veya Amerikan.
    Tercihinizin kriteri bu olacaktır.Bu aşamayı atlattıktan sonra eğer İstanbul'da iseniz iki araç için de satış ve servis için öneride bulunabilirim.
    Bir Chrysler servisine gidip bu soruyu sorsanız alacağınız cevap;
    -İngiliz'in parçası pahalı sen Amerikan al abi.
    Bir Land Rover servisine gidip bu soruyu sorsanız alacağıız cevap;
    -Amerikan'ın sorunu çok olur sen İngiliz al keyfine bak abi.
    Bunun dışında genelde 100k-150k-200k km aralığında enjektör-mazot pompası-turbo sorunları baş göstermeye başlar.İki araçta da ortaktır bu.
    Tercih öncesi daha spesifik sorularınız olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RqJnr -- 21 Ocak 2008; 23:46:56 >
  • Grand cherokee kullanıyoruz.nedese enjektör-mazot pompası-turbo sorunu hiç vermiyor.10.000 de bir servis başka bişe yok...

Amerikan iyidir.Hele de jeep de en iyisidir...
  • "Genelde" ibaresi koymadığımdan siz sanırım Chrysler tarafından üretilen -tüm- GC'ler için aynı durumun söz konusu olduğunu söylediğimi sandınız.Kusura bakmayın benim hatam, düzeltiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

"Genelde" ibaresi koymadığımdan siz sanırım Chrysler tarafından üretilen -tüm- GC'ler için aynı durumun söz konusu olduğunu söylediğimi sandınız.Kusura bakmayın benim hatam, düzeltiyorum.

Estağfurullah kardeş.

Grand Cherokee ler tam bir arazi makinasıdır.Zaten arazi perfonmansı iyi olan arçlarında bu tür aksamlarının sorunlu olması kuvveti muhtemel olamaz...
  • discoveryleri çok beğeniyorum ingilizlerin arazi kabiliyetleri daha yüksek diye biliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.