Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu uzun zamandır takip edemiyorum. Çıkış tarihi ve toplam araç sayısı netleşti mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Konuyu uzun zamandır takip edemiyorum. Çıkış tarihi ve toplam araç sayısı netleşti mi arkadaşlar?

E3'te belli olur bir çok detay. Ama benim için bu oyun , Gt5 prologue gibi bir oyun. Çok araç ve pistin olmadığı , kariyerin olmadığı , online içerik üzerine kurulu esport mantığı ile yapılmış bir oyundur. O yüzden bu oyundan çok beklentiniz olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Konuyu uzun zamandır takip edemiyorum. Çıkış tarihi ve toplam araç sayısı netleşti mi arkadaşlar?

E3'te belli olur bir çok detay. Ama benim için bu oyun , Gt5 prologue gibi bir oyun. Çok araç ve pistin olmadığı , kariyerin olmadığı , online içerik üzerine kurulu esport mantığı ile yapılmış bir oyundur. O yüzden bu oyundan çok beklentiniz olmasın.

E3 ne zaman hocam bilginiz varmı

• 13 haziranda başlıyor.

• Arkadaşlar şimdi bu oyunda kariyer kesin olmayacakmı ehliyet alma yarısları filan sadece online mi olucak kesin bir bilgi varmı ? Şimdiden tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: can dostum35

Arkadaşlar şimdi bu oyunda kariyer kesin olmayacakmı ehliyet alma yarısları filan sadece online mi olucak kesin bir bilgi varmı ? Şimdiden tşkler

Resmi sitesine bakarsak, yok.

Campaing modu olacak. Toplam 117 yarışın olduğu , 4 bölümden oluşan , detaysız, keyifsiz , ruhsuz bir mod olacak.

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• Campaign mode da beginner's school var saniyorum orada ideal cizgi, fren noktasi iste klasik bildigimiz kukalar arasi slalom tarzi surus aktiviteleri olacaktir, belki ehliyet sinavlari da yer alabilir. Sadece ugur'un paylastigi gibi oyunun sitesinde bu fotograf var. Elimizdeki tek bilgi de bu malesef.

Ancak detaylar geldikce netlesecektir ama kendimizi eski gt serilerindeki gibi bir kariyer mod a hazirlamamakta fayda var sonra hayal kirikligi yasayabiliriz. Kariyer icin cok buyuk beklentiniz olmasin. Olurda bizi sasirtan bir gelisme olursa zaten zevkten dort kose olur ve o anin tadini cikartiriz.

Bu arada farkinda misiniz bilmiyorum belki forumda da paylasilmistir ben kacirmis olabilirim. Onceki gt lerde yaris ekraninda sadece lastik asinma bilgisi vardi burada gt sport beta da arac simgesi de var bir ihtimal diyorum mekanik hasar modellemesi olacagi icin mi o simgeyi koydular? Cunku sadece 4 tane lastik simgesi koymalari yeterli olurdu, kim bilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme geldi 1.05 yaklaşık 9.7 gb lık.

Öğrenebildiğime göre yeni fizikler, force feedback te iyileştirmeler, sportmenlik puanlamasında daha mantıklı sonuçlar, pause ekranında hızlı erişim menüleri eklenmiş.

Gtplanettekilerin deneyimlerine göre ise, daha fazla lastik ve rüzgar sesi varmış artık, ayrıca hayalet araç özelliği eklenmiş sıralama turları için ghostcar.

Yarış bilgi ekranında da iyileştirmeler varmış hud seçeneklerinden bahsediyorum head up display.

• Kariyer modu yok ve Resmi sitede hala 140 araç olacağı yazıyor

Niye böyle yaptılar acaba anlam veremedim bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Yeni güncelleme geldi 1.05 yaklaşık 9.7 gb lık.

Öğrenebildiğime göre yeni fizikler, force feedback te iyileştirmeler, sportmenlik puanlamasında daha mantıklı sonuçlar, pause ekranında hızlı erişim menüleri eklenmiş.

Gtplanettekilerin deneyimlerine göre ise, daha fazla lastik ve rüzgar sesi varmış artık, ayrıca hayalet araç özelliği eklenmiş sıralama turları için ghostcar.

Yarış bilgi ekranında da iyileştirmeler varmış hud seçeneklerinden bahsediyorum head up display.

Yeni fizikler mi
  • Bu arada güncelleme öncesinde de dikkatimi çekmişti ve şimdi görüyorum ki güncelleme sonrası daha net ipucu veriyor, oyunda artık mekanik hasar olacak gibi.

Lastik aşınmasını gösteren simgelerin ortasındaki araç hasarını gösteren yeni bir simge konmuş, eski araç simgesinden daha detaylı ve direkt motor simgesi görülüyor. Yani artık mekanik hasar olacak sadece bilgisini paylaşmadı henüz polyphony ekibi ve simge ile ipucunu bizlere vermiş oldu. Benim güncellemem bitti bu arada, yeni fren uyarı sistemi de gelmiş.

har ile ilgili gtplanet sitesinde konu başlığı açarak tartışma konusu oluşturmaya çalıştım...
    https://www.gtplanet.net/forum/threads/gt-sport-mechanical-damage-discussion.355595/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 3 Mayıs 2017; 11:46:4 >

• Sabit kamera olayını galiba düzeltmişler
    https://www.youtube.com/watch?v=_tPz3id9ORc

https://www.youtube.com/watch?time_continue=32&v=lftmtb056VQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 3 Mayıs 2017; 13:40:4 >

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Assetto Corsa gibi olmuş. Eskisinde GT5/6'da olduğu gibi dış kamera açısında araba değil sanki kütük sürüyorsun hissi veriyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 3 Mayıs 2017; 20:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Assetto Corsa gibi olmuş. Eskisinde GT5/6'da olduğu gibi dış kamera açısında araba değil sanki kütük sürüyorsun hissi veriyordu.

Assetto değil de, forza gibi olmuş kamera açısı.Taaa gt3 zamanından beri özlediğimiz kamera açısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 3 Mayıs 2017; 22:21:37 >

• Beni bu oyuna bağlayan en önemli şey kariyer modu nun heyecanlı olması neden çünkü bir hedef oluyordu yarış kazandıkça daha iyi araçları sürme şansı vardı

İkincisi split screen modu vardı

Bu ikisi de olmayacaksa ne anlamı kaldı gt oynamanin ne tür bir ayrıcalığı kaldı diyor yarış oyunlarından

Bu Japonlarin hepsi mi böyle oluyor iyi olan bir özelliği diğer seride olmuyor nedense

Pes de de durum aynı ne güzel bir mod çıkarır seneye bir bakmışım kaldırmışlar

• Normalde her ne kadar dış kameradan sürmesem de, sabit kamera olayını kaldırmaları güzel olmuş. Forza da ki gibi olması güzel. Bir de şu kokpit içininde ışıklandırmayı düzeltseler iyi olur, çünkü çok karanlık.
  • Kokpit içine sanki güneş gözlüğü ile bakıyormuş gibi hissediyorum

Baya karanlık

• sim oynuna yakışman nfspeed kamera açısı ne zevk alırlar anlamam gt6 da kokpit de gölgelendirme yapmışlardı fena değildi ama şimdi gece sürmek gibi ışıksız kazu gözlerde mi kör

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Kokpit içine sanki güneş gözlüğü ile bakıyormuş gibi hissediyorum

Baya karanlık

O konuda da düzeltmeler var oyunda. Güncelleme ile "bazı" araçlardaki o karanlık görüntü düzeltilmiş. Neogafta resimler de vardı bununla ilgili

• Yola, toprak ve kum atıyor araçlar.Sanırım son güncellemeden sonra geldi bu fizikler.Güzel bir detay. Eğer bir dahaki turda yolu topraklı ve kumlu bir şekilde kirkenmiş görürsek ve de bu etken araçların fiziklerini etkilerse 10 numara bir detay olmuş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 7 Mayıs 2017; 13:46:30 >

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.