Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox one s ve forza motorsport 6 aldım 1 hafta oynadım sıkıldım ve satıyorum her şey güzel ama oynanış ve kariyer bölümü olmamış çarpışan otomobil hissiyatı var oyunda birde sanki her aracın sürüş dinamiği aynı gibi geldi yol tutuş viraj alış vs

kariyer desen tombala ile üç günde koenigsegg bugatti laferrari mclaren p1 hepsini verdi yarışmadan havadan veriyor :)

grafikleri ve sesleri bariz daha iyiydi ama gran turismo serilerine göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seker1adam kullanıcısına yanıt
    Bence Forza için XONE almak artık mantıksız zira PC'ye de çıktoğı için forzalar. Şimdi mesela ben Forza oynamak için XONE almaya kalksam ikici el alsam dahi 2 bin TL'den aşağı patlamaz zira hem XONE hem de yeni bir direksiyon seti. Ancak PC'de zaten PS4'de kullandığız set çalışıyor ancak orada da 350TL gibi ücret isityordu en son MS Forza6 için.

• e3 te çıkış tarihi verılırmı ne diyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Seslere dikkat...

Son güncellemeden sonra sesler artık böyle olacak.
  • 2 kere Form doldurdum ama cod gelmiyor ne yapmam gerek?
  • Beta daha ne kadar sürecek belli mi? Son güncellemeyi yapmakla yapmamak arasında kararsızım. Hayvan gibi boyutu var.
  • Bütün egsoz patlama seslerini aynı oranda sadece tonajları farklı olarak yapmışlar. Önce güzel geldi ama diğer araçlara bakınca hepsine aynı sesden koymuşlar onu farkettim. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

1.06 son update ile beraber motor sesleri çok iyi olmuş.

Motor sesleri rakip oyunların hepsinden 2-3 gömlek geride... Gözlerim kapalı dinlediğim şekilde anlıyorum direk gran turismo motor seslerini kötü durumda maalesef bariz

• Eski gt'ler ile kıyaslayınca iyi geliyor.Misal gtr'ın motor sesi baya yakın olmuş. Diğer oyunlardan kasıt sadece pcars ve assetto corsayı bundan daha iyi görüyorum.Diğer oyunlarda öyle abartı bir fark yok. He bir de dirt rally'de çok iyiydi seslerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Eski gt'ler ile kıyaslayınca iyi geliyor.Misal gtr'ın motor sesi baya yakın olmuş. Diğer oyunlardan kasıt sadece pcars ve assetto corsayı bundan daha iyi görüyorum.Diğer oyunlarda öyle abartı bir fark yok. He bir de dirt rally'de çok iyiydi seslerde.

Hocam şimdi durum şöyle gran turismo sport motor seslerine bakarken arkadaşa dedimki sen şuradan karşılaştırma videosu aç ben ekrana bakmadan gran turismo sport olanı sana söyliyim dedim yani görmeden sadece sesi duyarak hangisi gran turismo hangisi değil söyliycem dedim. Nitekim bariz anlaşılıyor nasıl anlıyorsun dersen gran turismo 6 nın başında akşamdan sabahlara kadar gece gündüz oynayınca anlaşılıyor maalesef aynı sesler

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Yasin hiç betayı kendin oynadın mı ?

Sesler iyi olmuş diyemem ama kesinlikle değişmiş bu inkar edilmemez egzos sesleri ile kerb sesleri çok daha farklı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 9 Haziran 2017; 11:52:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Yasin hiç betayı kendin oynadın mı ?

Sesler iyi olmuş diyemem ama kesinlikle değişmiş bu inkar edilmemez egzos sesleri ile kerb sesleri çok daha farklı olmuş.

Oynadım abi arkadaşın konsola indirmiştik bendeki kodla betayı

• Playstation Türkiye Paylaşmış.

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• Forza 7 3 Ekim'de çıkıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Forza 7 3 Ekim'de çıkıyormuş.

Bizim onlar gibi acelemiz yok hocam bazılarının gönlü olsun diye 8 10 senede bir oyun çıkar sorun yok.

• Online yarışacağım zaman hata veriyor sizdede oluyormu başta eşleşme aranıyor diyor sonra hata verip atıyor.
  • Sonbahar olarak açıklandı yine tarih yok
    Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]
  • Bence Sony artık Gran Turismo'yu gözden çıkarttı. E3'de sunumdan evvel veriler o kadar saçma oyuna sunumda yer verirlerken hemde. Şu Gran Turismo Sport'un hiç bir zaman istediğimiz gibi adam gibi nir sunumu olmadı ya E3'yer almadı ya da kısa içi boş bir kaç dakikalık videolar izledik, karşımıza nasıl nir Gran Turismo çıkacak hiç anlatmadılar hep saçmalıklar.

Korkarım ki Gran Turismo Sport son Gran Turismo olacak ve Playstation'da da artık NFS tarzı arcade dışında da yarış içeriği yer almayacak.

Daha da elimi büyük ihtimalle güzel fiziklere, lazer taramaları pistlere, güzel grafik ve seslere sahip olurken aynı zamanda efsane bir kariyer sistemi ve zengin içerik ve oynayışa sahip bir sim göremeyeceğiz hiç bir zaman. Hep bbir yerde bir eksiklik olacak.

• Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• https://youtu.be/mfzYvZcGNTo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.