Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mail gelmiş playstationdan gts ile ilgiliydi beta sign up diye ID mi istedi nickimi yazdım all done dedi acaba oldumu? code filan gelmedi yanlız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

aslında benim demek istediğim gt ruhudur, otomobilleri sevenler için ansiklopedi gibi birşeydir.örnek vereyim gt6da ferrarinin sahibinin kaybettiği oğlu anısına çıkarttığı otomobille oynamak çok özeldir hiç bir yarış oynunda bu tür otomobilleri görme imkanınız yoktur olsa bile hikayeyi bilemezsinizgt sport bu seriyi sevenler için azaptır günahtır herkes gt7 yeni konsolda bekliyordu eminim. tabiki rakipleri çok iyi şeyler yapsın bizleri şaşırtsınlar kazuya örnek olsunlar bakalım görelim gtsport bizi utandıracakmı 5 10 yılımızı boşamı yiyecek keşke bu oynu iptal etse yerine gt7 yi çıkartsa gerekirse insanlar 2 sene daha bekler sadece anlatmak istediğim asetto gt yi kolay kolay gömemez kazu elindeki imkanları seferber etse tüm firmaları siler ama tam tersi işler yapıyor....sonuç olarak aynı şeyleri isteyip farklı yollardan konuşuyoruz buda polemik gibi gözüküyor

Bir oyunun diger oyunu gommesine gerek yok ki. Niye boyle dusunuyorsunuz. Benim karsi ciktigim ve kizdigim nokta bu.

Iyi olana iyi kotu olana kotu demek yeterli. Birinin artilarini digerinin eksilerini durup anlatip tartisacagimiz yerde illa bir oyunu uste cikarmak niye?

Hicbir oyun tam degil ki. AC ye bakiyorsun harika fizikler harika pistler ve araclar ama icerik yok, SIFIR!

GT ye bakiyorsun kimseyi tatmim etmemis bi sekilde cikiyor/cikacak.

GT7 dusuncene sonuna kadar katiliyorum. Keske Sportu ekstra olarak cikarsaydi PD. Turn10a bakiyorsun pist yarislari icin Motorsport eglence icin Horizon var.

PD bunu bile yapamiyor. Ne simciler icin adam akilli bi GTS, nede tutkunlari icin bi GT7.

En cok buna kiziyorum. 6 senede ortada kimseyi tam olarak beklentilerini verebilecek bi GT yok.

PS5 cikacak neredeyse biz daha GT oynamadik yahu. Bu bile basli basina dalga gecmek isini savsaklamak degilde ne.

E3te FM7 saglam bi sekilde duyurulursa daha cok alay konusu olacak bu Kazu ve GT.
    Sonuna kadar da hak ediyor elestirileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 26 Nisan 2017; 13:35:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben oyunu biraz oynadım ve sevemedim almamaya karar verdim şuan kokpit içi çok karanlık sesler de pek bi gelişme yok

Oyunu hangi kameredan oynarsanız oynayın şu görüntü çok rahatsız ediyor

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Bana göre gran turismo 6 çok iyi ve oynaması keyifli bir oyundu ehliyet alma etapları, kariyer modu, araba çeşitliliği, senna ya övgü bölümü

Goodwood festival bölümü ayda sürüş onlinedaki sürekli güncellenen görev yarışları vs

Hatta gran turismo 4 ve ps2 de olan gece gündüz döngüsü ve yağmurlu hava bu oyunda yok

Kısaca gt6 Gayet iyiydi ve çok uzun süre oynamıştım gt6 yı

Ancak gt sport ise sanırım oynayacağım bir oyun olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seker1adam -- 26 Nisan 2017; 14:37:30 >

• Birisi yillardir demek.istedigimi yazmis.

Anlayana, anlamak.istemeyenlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Birisi yillardir demek.istedigimi yazmis.

Anlayana, anlamak.istemeyenlere.

Hocam güzel ama ingilicce

Şaka bi yana Ne demiş tercüme etme şansınız varmı

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Hocam alıntıladığın kişi Troll. Kasıtlı yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Nisan 2017; 14:55:41 >
  • Arkadaşlar t150 alsak dfgt kadar iş görür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar t150 alsak dfgt kadar iş görür mü?

Çok daha fazlasını sunar kubilay hocam
  • Porsche is coming

• Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• Al işte sırf Sport almayanlar bile Porsche için alanlar olucak.İyi bir hamle yaptı lisans alarak.Baya bir para ödemiştir yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar t150 alsak dfgt kadar iş görür mü?

Çok daha fazlasını sunar kubilay hocam

Teşekkürler ederim :) t300 bütçeyi biraz zorluyor. dfgt'den g27'ye zıplamış biri olarak dfgt seviyesinde bir alet bana yeter gibi geliyor.150 fazlasını bile veriyorsa hayli hayli yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanair

Al işte sırf Sport almayanlar bile Porsche için alanlar olucak.İyi bir hamle yaptı lisans alarak.Baya bir para ödemiştir yalnız.

Acaba lisans parasını Porsche'ye mi ödediler yoksa 6 yıllığına lisansı alan Forza Motorsports geliştiricisi Turn 10 Studios'a mı?
  • umramda değil kime ödediği,bir porsh için oyun alamam gelmesede olurdu hani önce adam gibi oyun yap kaz.

• Karşılaştırmalara ve kullanıcı incelemelerine bakıyorum GT Sport ufak tefek değişiklikler haricinde GT 6 ile tamamen aynı. Ben bu oyunun gerçek GT olduğuna inanmıyorum adının Sport olması bile şüphelenmeye yeter. Bence Prologue gibi bizi oyalayıp daha sonra GT 7'yi çıkartacaklar.

Seslerin hala rezalet olmasının başka bir açıklaması olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyalamak isteselerdi ps4 un ilk yili ya da en gec 2. yilinda gt sportu cikartilardi. Bu zamanlarda ise gt 7 yi cikartirlardi. Yani gt7 falan yok , gt sport ana oyun, 4 yildir uzerinde calisilan oyun bu iste.

• PS4 almanin zamanı geldi sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla beyler egri oturup dogru konuşmak lazim. Gran Turismo serisinin en büyük hayranlarindan biriyim ama bu Sport tamamen hayal kırıklığı benim için. Hic bir gelişme yok hala motor freni yok mesela. Bir de T300 ile Assetto Corsa oynayınca oyun daha bi anlamsiz geldi bana.

Gerçekten anlayamiyorum nerdeyse sınırsız imkanlar devasa bir şirket, binlerce çalışan, arkanda Sony var ve ortaya cikan oyun bu mu?

5 yildir bekledigimiz Gran Turismo bu mu?

Madem bu kadar basit ve vasat bir oyun cikacakti bari hic Sport olayina girmeden Gran Turismo 7 yapsalardi da hic degilse zengin icerik, muazzam bir kariyer modumuz olurdu ve alacak olan kitle zaten alırdı. Ama şu oyun ve Sport kafasi ile eldeki kitlenin çoğunu kaybettiler bence.

Şunu anlayamadılar galiba, konsolda artik tek degilsin Assetto gibi paşa bir oyun var. Yolda olan Pcars2 var. Sony bu adamin kulaklarını hiç çekmemiş galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Valla beyler egri oturup dogru konuşmak lazim. Gran Turismo serisinin en büyük hayranlarindan biriyim ama bu Sport tamamen hayal kırıklığı benim için. Hic bir gelişme yok hala motor freni yok mesela. Bir de T300 ile Assetto Corsa oynayınca oyun daha bi anlamsiz geldi bana.

Gerçekten anlayamiyorum nerdeyse sınırsız imkanlar devasa bir şirket, binlerce çalışan, arkanda Sony var ve ortaya cikan oyun bu mu?

5 yildir bekledigimiz Gran Turismo bu mu?

Madem bu kadar basit ve vasat bir oyun cikacakti bari hic Sport olayina girmeden Gran Turismo 7 yapsalardi da hic degilse zengin icerik, muazzam bir kariyer modumuz olurdu ve alacak olan kitle zaten alırdı. Ama şu oyun ve Sport kafasi ile eldeki kitlenin çoğunu kaybettiler bence.

Şunu anlayamadılar galiba, konsolda artik tek degilsin Assetto gibi paşa bir oyun var. Yolda olan Pcars2 var. Sony bu adamin kulaklarını hiç çekmemiş galiba

2011 yilindan beri bu seride motor freni, kompresyon freni yok diyorum ve fanlari beni topa tutuyorlar.

Gt 5 ve 6 ya yuzlerce saatimi verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• şöyle deyim yokuş yukarı ve düzlükte var az, yokuş aşağı yok

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.