DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] (18 EKİM 2017 )
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: abdullahsen85 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
3.152
Cevap
52
Favori
83.980
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Gran Turismo >> GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] (18 EKİM 2017 )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      237 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:05:52
      Kafandakiler degismeyecegi icin tartismaya girmeyelim dedim,cunku cahile laf anlatmak , fikrini degistirmek cok zor ve ayrica bosa zaman kaybi. Yoksa sonuna kadar tartismaya hazirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 21 Nisan 2017; 13:7:33 >

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:07:19
      Nurburgring pistinde herhalde rahat 1000 defa oynamışımdır

Şu video ya bakarak gran turismo sport ile pistin birebir uyuştuğunu söyleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
    • Teğmen
      237 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:17:28
      Sizler yuzunden bu oyun gelismiyor , tek uzuldugum sey bu. Siz buna iyi diyorsaniz, yapimci niye ugrassin kendini gelistirmeye, zaten iyi yapmisim ne gerek var diyordur. Nerenizle suruyorsunuz cok merak ediyorum. Asetto da kini suren buna iyi diyemez, munkun degil. Ac ,gt , iracing bunlar babamin ogllu degil, fanboy da degilim , ne hissettiysem onu soyluyorum. Ac ya da herhangi iyi bir sim i surmemissiniz ondan sonra en iyisi bu diyorsunuz. Adam birkac mesaj uste yazmis, lazer scan diyor daha ne olsun.

• Teğmen
      237 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:18:52
      Sizinle tartismaya girsem ne olacak, oynadigi halde gt dekine iyi diyene ne diyebilirim, dedigim gibi sozun bittigi yerdeyim, ne desem bos size.

|
      |

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:25:10
      quote:

Orijinalden alıntı: venge

Sizler yuzunden bu oyun gelismiyor , tek uzuldugum sey bu. Siz buna iyi diyorsaniz, yapimci niye ugrassin kendini gelistirmeye, zaten iyi yapmisim ne gerek var diyordur. Nerenizle suruyorsunuz cok merak ediyorum. Asetto da kini suren buna iyi diyemez, munkun degil. Ac ,gt , iracing bunlar babamin ogllu degil, fanboy da degilim , ne hissettiysem onu soyluyorum. Ac ya da herhangi iyi bir sim i surmemissiniz ondan sonra en iyisi bu diyorsunuz. Adam birkac mesaj uste yazmis, lazer scan diyor daha ne olsun.

Kardeşim en iyisi başka oyun olabilir mesele o değilki

Sorun senin her şeyi çok biliyormuş gibi konuşman. Sen nerenle sürüyorsan bizde aynı uzuvla sürüyoruz merak etme

Napalım şimdi en iyisi asetto corsa ise gidip ölelimmi kendimizimi asalım

En iyisi asetto diye bu oyunu pas mı geçelim isteğin nedir yani fikrin öyle ise bunu başkalarına empoze etmeye çalışma herkes aynı fikirde olamaz

Kimine görede real racing 3 daha iyidir napalım yani

|
      |

gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
    • Yarbay
      4955 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:29:25
      quote:

Yazik, seni ciddiye alip cevap yazdigim icin ben kendine kiziyorum, ne soylesem bos , cunku kafa almiyor sizin, iste o yuzden tartismaya girmeyelim dedim.

Sen cevap yazmadın yalan söyleme. Başka mesajı alıntılayıp söz bitti bilmem ne aklınca laf atmaya çalıştın, cevap geldi ''tartışmam yeaaa'' diyip sıyrılmak istedin, arkasından attığın 784213. boş mesaja bakarsak lafının arkasında da duramadın.

Önce yazdığının farkında ol, o üslubu da düzelt kıraathane değil burası.

• Teğmen
      237 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:38:46

Adamina gore uslup, sen duzgun yazsaydin ilk basta , biz de ona gore davranirdik.

Ben oyunu pas gecin , oynamayin mi diyorum. Oynayin hatta munkunse hep bunu oynayin baska oyuna gelmeyin.

Birdiniz iki oldunuz,tamam la tamam en iyisi polyphony, gt en iyisi, assetto da neymis, gt yi tek gecerim.

|
      |
      Negan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8368 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:39:12

quote:

Kardeş senin seviye yerlerde. "Nerenizle sürüyorsunuz?" ne demek. Nasıl oluyor da hiç çekinmeden insanlara hakaret edebiliyorsun? Senin ayrıcalığın mı var?

|
      |
      Bahsedilenler: venge

God of War | Last of Us | Resident Evil | Legend of Zelda | Silent Hill | Tekken | Street Fighter | Mortal Kombat
    • Yarbay
      4955 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:42:36
      quote:

Adamina gore uslup, sen duzgun yazsaydin ilk basta , biz de ona gore davranirdik.

Ben oyunu pas gecin , oynamayin mi diyorum. Oynayin hatta munkunse hep bunu oynayin baska oyuna gelmeyin.

Birdiniz iki oldunuz,tamam la tamam en iyisi polyphony, gt en iyisi, assetto da neymis, gt yi tek gecerim.

Kimsin de sen adamına göre üsluptan bahsediyorsun? Haddini bil. Forumda bulunduğunu git öğren önce sonra tartışmayı öğrenirsin. Tekrar söylüyorum haddini bil.
      |
      |

• Yarbay
      19106 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:44:13 Konu Sahibi
      Assetto Corsa'yı direksiyon ile oynamayan , oyunun fiziği, ffb'si , yollardaki bumpları hakkında yorum yapmasın lütfen.Gamepad ile çok kötü çalışan bir oyun.Çünkü oyun tam manasıyla simulasyon bir oyun. Kimse buna itiraz etmesin. Ama gts'yi direksiyon ile oynamadığım için, tepkileri nasıldır bilemiyorum.En azından bildiğim bir şey varsa, gamepad ile gayet güzel oynanan, fizikleri çokta kötü olmayan, oynanışı zevkli bir oyun. Zaten kimsenin assetto gibi bir sürüş dinamiği beklentisi içine girdiğini düşünmüyorum. Ps4'e çıkan assetto ile pc versiyonu arasında bile bence fizik ve sürüş farkı var. Bence gt'yi karşılaştırak olduğumuz bir oyun varsa, konsol simulasyonları ile karşılaştırılması gerekir. Misal forza 6. İracing, assetto corsa vs. bunlar üst kategori simulasyon oyunlar.

• 21 Nisan 2017 14:11:49
      ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 21 Nisan 2017; 14:15:23 >

• Yarbay
      12675 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:13:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Bana hale beta kodu gelmedi, beta kodu olan arkadas varsa 5 tl'ye satin alabilirim

Beta kodu hesaba özel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 21 Nisan 2017; 14:23:43 >

"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."
    • 21 Nisan 2017 14:14:27

Bilmiyordum kusura bakmayın.

|
      |
      C-TRanger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:14:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Bana hale beta kodu gelmedi, beta kodu olan arkadas varsa 5 tl'ye satin alabilirim

Öyle bir şey yapmayın hocam oynayamassınız.

kod hangi kullanıcıya geldiyse ancak o oynayabilir.

Yani kullanıcı hesabı ve şifreyide vermesi gerekir

• Binbaşı
      1128 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:28:24
      bu kod gelme şansı yokmu daha ? boşamı bekliyorum acaba? bir zamanı varmı arkadaşlar.

PSN: metaI
      Ps3 120gb - PS4 500GB - MONSTER P370 Core i7-3630QM 32GB 1600Mhz 240GB SSD+750GB 2xHD7970M Crossfire 4Gb 17.3" Full HD Win 8 64bit - Optoma HD83 Full HD 3D Projeksiyon - Sony Hmz T2 3D kişisel gözlük - Logitech G25 direksiyon - Sony MDR-DS7500ES Kulaklık - Dark 2 media player - Turtlebeach px5 kulaklık - Iphone 5
    • Binbaşı
      1659 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:32:54
      quote:

Orijinalden alıntı: metall82

bu kod gelme şansı yokmu daha ? boşamı bekliyorum acaba? bir zamanı varmı arkadaşlar.

Emin değilim ancak gelmez galiba

Herkese yarışlar başlamadan önce davetiye geliyor. Şuan yarışlar başladı ve üzerinden günler geçti ama yinede belli olmaz dediğim gibi net bir bilgim yok

|
      |

• Yarbay
      4955 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:33:44

Başta yapılan US Betasında kodlar makinenin hesabına geliyordu, dediğin gibi hesaptan aktif ediyordun. Avrupa betasında kod mail adresine yollanıyor. Maile gelen kodu istediğin hesaptan redeem edip indirebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negan -- 21 Nisan 2017; 14:36:8 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Deve Katili , seker1adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:06:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Negan

Başta yapılan US Betasında kodlar makinenin hesabına geliyordu, dediğin gibi hesaptan aktif ediyordun. Avrupa betasında kod mail adresine yollanıyor. Maile gelen kodu istediğin hesaptan redeem edip indirebiliyorsun.

Hocam bende fazla kod vardı arkadaşıma verdim ben giremedi oyuna

Kabul etmedi yani

Sonra kullanıcı hesabı ve şifreyide verdim girdi

Belki o yapamamıştır dediğiniz gibi

|
      |

• 21 Nisan 2017 15:18:13
      quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Assetto Corsa'yı direksiyon ile oynamayan , oyunun fiziği, ffb'si , yollardaki bumpları hakkında yorum yapmasın lütfen.Gamepad ile çok kötü çalışan bir oyun.Çünkü oyun tam manasıyla simulasyon bir oyun. Kimse buna itiraz etmesin. Ama gts'yi direksiyon ile oynamadığım için, tepkileri nasıldır bilemiyorum.En azından bildiğim bir şey varsa, gamepad ile gayet güzel oynanan, fizikleri çokta kötü olmayan, oynanışı zevkli bir oyun. Zaten kimsenin assetto gibi bir sürüş dinamiği beklentisi içine girdiğini düşünmüyorum. Ps4'e çıkan assetto ile pc versiyonu arasında bile bence fizik ve sürüş farkı var. Bence gt'yi karşılaştırak olduğumuz bir oyun varsa, konsol simulasyonları ile karşılaştırılması gerekir. Misal forza 6. İracing, assetto corsa vs. bunlar üst kategori simulasyon oyunlar.

Uğur hocam AC ps4 e geldığinde çok iyi hatırlıyorum sen test etmiştin pc ile arasında zerre fark yok demiştin şimdi fark var diyorsun.

Fikrini ne değiştirdi merak ettim açıkcası ?

• 21 Nisan 2017 15:19:18
      quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Alıntıları Göster

Beta kodu hesaba özel.

Biz deniz hocamla başkasına gelen kodu kendı hesabına girdi o kodla giriyoruz bir sorun olmadı şuana kadar.
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
1,004
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.