Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PERSEVERANCE PREVAILS at Laguna Seca | Race Replay: Nations Cup Round 2, Gran Turismo World Series

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]GRAN TURISMO TVyoutube
    You might not have predicted the winner from how the drivers lined up on the starting grid! Round 2 of the 2021 Nations Cup at Laguna Seca was exciting from start to finish, as the race went down to the very last lap. Follow #GranTurismo​​​​ TV: On Facebook: https://www.facebook.com/GranTurismo​​ On Instagram: https://www.instagram.com/thegranturismo On Twitter: https://twitter.com/thegranturismo
    https://www.youtube.com/watch?v=qrqFOTURYdE
  • arda_tirmas kullanıcısına yanıt

Direksiyonsuzmu oynuyosun Arda sattınmı direksiyonları yoksa

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt

Logitech direksiyonum var ama ps3 uyumlu, gt7 için almayı düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eskiler için çeviriciler var ama verimli olup olmadığını bilmiyorum. Onu da bi araştırın derim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar online oynayanlar benide ekleyebilirmi ?

seker1adam2

Yada nick bırakın ben ekleyebilirim, denk gelirsek turlarız.

Gran tursimo 3 ve sonraki serilerin hepsini çok uzun saatler oynadım, gerçek 24 saat yarışları dahil.

G27 mi sende bir ara sanki. Fanatech vardı yanlışmı hatırlıyorum arda

• Evet verimli olacağını sanmıyorum, gamepad ile süreceğim, sağ analoğu gaz fren şeklinde kullanıyorum

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt

Driving force ex diye 200 derecelik bir direksiyon vardı, bana yetiyordu

• Süpersin açıkçası ben F1 oynarken sanki direksiyon setim olsa daha iyi olur demiştim. Daha iyi oldu ama herşey sonda olunca kas ağrısı yapabiliyor ya da benim oturduğum pozisyon ile alakalı olabilir.

@Kafkasli57 sağolsun f/p ürünü paylaştı. Öyle birşey daha ergonomik olabilir.

• Bu hafta A ve C kategorisi yarışlar beni deli etti. Özellikle A kategorisi. O aracı gerçekten iyi şekilde kullanabilen var mı? Varsa tekniğini paylaşırsa memnun olurum arkadaşlar.

• Gto ağır bir araç, fiziklerine alışmak lazım, başlangıçta ön grupta kalamazsan zor

Ring de önce tt ile sürüyordum, sonradan schirocco denedim ve 7.19 dan 7.16 ya indim, sen de 7.15 rahat yaparsın

• C yarışında Renault Megane ı deneyin birde ilginç şekilde araç o piste çok uyuyor. 7:12 yaptım az önce

Mitsubishi GTO sürebilmek gerçekten meziyet ama Almanya'da dediğiniz aracı vaktim olursa deneyeceğim. Pisti anlamak için çok çalışmak lazım, çok uzun bir pist limitlerini iyi bilmek lazım yoksa Nordschlife ta direkt olarak bariyerlerde buluyor insan kendini. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• hasomen kullanıcısına yanıt
    Megane ağır kanlı ve ivmelenmesi yavaş ondan dolayı da olabilir diye düşünüyorum.

• Ring de gt4 den beri 1000 turdan sürmüşümdür, yine de çok basit virajlarda hata yapıyorum, çok iyi konsantre gerekiyor, boşuna Green hell demiyorlar

Bu arada bugün evde olmadığım için arkadaşların derecelerine bakıyordum, ilginç birşey farkettim, gt nin sitesinde oyundaki profile bakarken oyunda bulunmayan bir istatistik sekmesi gördüm, burada hem kendinizin hemde arkadaşların sport Mode da yarıştıkları pistlerin tüm istatistikleri var, en sağdaki sekme

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Kesinlikle haklısınız, Rush filmi geliyor yaptığım her hatada aklıma

• Günlük yarışlara giderayak en güzel pistleri koymaya başladılar, suzuka ve ring den sonra spa da geldi ama 7 tur yağmurlu biraz zorlu olacak

Bu pist yağmurda oldukça zor. 3:01 zaman yaptım. genelde ön sıralarda baslıyorum d kategoriye göre. düşük viteslerde fazla kalmadan iste çıkıyorum ve hep yarım gaz gidiyorum düzlükler hariç.

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• Aylar oldu GT'yw girmediğim. Bakalım bir deneyeyim kendimi. Ne kadar rezil olmuşuz görelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    2 gün antrenman yapmadığım da sanki yeniden başlıyormuş gibi hissediyorum 😂 F1 2020'ye başladım tekrardan GT'den sonra pek tat vermedi ama F1 araçları için mevcut en iyi çözüm şu anda o. iRacing oynayacak PC ye sahip olsaydım onu da denemek isterdim.

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.