Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada yeni gelen Audi gerçek hayatta da çıkmış bir araba. Formula E de kullanılıyormuş ve e-taxi olarak hizmet veriyormuş Ring'deki gibi. En azından vision arabası ne işe yarar diyeceğimiz bir araç olmamış gerçekten işe yaramış

https://www.gtplanet.net/this-is-audis-new-vision-gran-turismo-car-and-yes-its-actually-real/
  • Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

hayırlı akşamlar arkadaşlar t 150 pro ve whel stand pro 2 stand ve direksiyonumu satıyorum toplam 2 hafta kullanılmıştır direksiyonun kutusu ve standın tüm parçaları tamdır vites aparatı dahil vites almadığım için aparatını takmamıştım fiyat 1200 tl izmir içi elden teslim edilecektir ilgilenenler pm atabilir sıfırdan farksızdır hayırlı aksamlar whel stand pro 2 orjinaldir polonyadan getirtilme üretildi yer orası çakmalarıyla kıyaslamayın ...

• Adamlar yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: can dostum35

hayırlı akşamlar arkadaşlar t 150 pro ve whel stand pro 2 stand ve direksiyonumu satıyorum toplam 2 hafta kullanılmıştır direksiyonun kutusu ve standın tüm parçaları tamdır vites aparatı dahil vites almadığım için aparatını takmamıştım fiyat 1200 tl izmir içi elden teslim edilecektir ilgilenenler pm atabilir sıfırdan farksızdır hayırlı aksamlar whel stand pro 2 orjinaldir polonyadan getirtilme üretildi yer orası çakmalarıyla kıyaslamayın ...
    Ben de Polonya'dan getirilme diye aldım gittigidiyor'dan, sahte çıktı? Orjinal olduğundan emin misin?

• Kendim getirttim kardeş 700 tl ye patladı burdaki 300 tl likle kıyaslamayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birşey soracağım geçen 25gb güncelleme geldi 5gb filan indirdim sonrasında durdurdum kota gitmesin diye

Dün gece yine güncelleme geldi çok ufak

Kalan 20gb yüklemedi sorun olur mu

Oyuna girebiliyorum

• Selam arkadaşlar, oyunu satmak isteyen varsa görüşelim. İstanbulda elden teslim alabilirim . (Kadıköy /Mecidiyeköy)

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Eper online bağlantı kurulamıyorsa ki güncelleme yapmadan kuramamanız lazım normalde, oyun verilrrinşz kayıt edilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Eper online bağlantı kurulamıyorsa ki güncelleme yapmadan kuramamanız lazım normalde, oyun verilrrinşz kayıt edilmez.
    25gb gelmişti 5gb indi sonra durdurdum daha sonra indirim diye ondan sonra ufak güncelleme geldi onu yükledi ama durdurduğum yer kayboldu

Bildirimlere baktım yoktu

Hocam o 25gb update yanlışlıkla oldu. Patch aslında 124 mb gibi bir şeydi ancak sony sunucularında yaşanan bir sorundan dolayı kulanicilara gt sport icin çıkmış tüm patchleri yeniden indirecek 24 gb ilk paket yolladılar. Ama kısa sürede sorunu cozduler yanı indirmeyi iptal edip tekrar güncelleme talep edince 124 mb indi herkeste . Tabii durumdan haberi olmayanlar da mecburen 24 gb yi yanı daha önceden kurulmuş tüm patchleri yeniden indirmiş oldu. Durum bu

• onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler sorun yok o zaman

• Bugün GTS'de H vitesli eski araçları debriyaj ve H vites ekipmanıyla kullandığınızda bariz daha hızlı olduğunuzu öğrendim. Bunun sebebi de vites yükseltirken oyun debriyajı simule ediyor ve bunu normalde sizin yapacağınız kadar hızlı yapmıyor, motor devrinin düşmesini bekledikten sonra debriyajı bırakıyor.

Bunu test etmek için sürücü okulunun ilk yarışlarına girin ve en iyi sıralamalara bakın, aradaki farkın nedeni bu. Bunu öğrendikten sonra E30 M3 yarışlarına katılma hevesim kalmadı şahsen, düzlüklerde bariz avantajı var.
  • H vitesli araçlar için aynısı iracing için de geçerli. Hatta iracing de bir de hell and toe yapınca h vitea daha da avantajlı.

Ben de durumu bilmiyordum, sağolsun @Onurkarakas94 açıklamış, kendilerine çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 12 Nisan 2018; 18:18:25 >
  • H vites de debriyaj aktifken vites değiştirmek için gazı bırakmak gerekiyor bu yüzden bazen vites değiştiremiyorum. Can sıkıcı oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce bir arkadaş gran turismo sport a ücretli içerik geleceğini ve internette bir sitede okuduğunu söylemişti, bende bu kaynağı göstermesini çünkü oyunun başından beri kazunun ücretsiz olarak tüm içerikleri sunacağının sözünü verdiğini belirtmiştim. Kaç zaman geçti ama arkadaştan yanıt gelmedi.

Ben kaynağı paylaşayım buradaki bugun yayınlanan gtplanet yazısında kazunun röportajı hakkında bilgi var ve burada ücretli içerik olmayacağı vurgulanıyor. Henüz ücretli bir içeriğin olup olmayacağı belli değil ileriki dönem için.
    https://www.gtplanet.net/kazunori-yamauchi-re-confirms-additional-gt-sport-cars-and-tracks-incoming/

Ayrıca oyuna muhtemel olarak henüz kesinleşmesede bir supra konsept aracı ve eskilerden lancia gelebilirmiş, kazunun hedefinde 500 araç sunmak varmış bu anlamda daha çok sayıda araç gelecek gibi görünüyor. Ayrıca kazu pistlerden de yakın zamanda deep forest getirebilirmiş ve de yağmur efekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 13 Nisan 2018; 22:10:36 >

• Bir kaç gündür ara ara oyunu oynuyorum. Ve bir kez daha şahit oldum ki, bu oyun tamamiyle 3. bakış açısı kamerası ile gamepad için yapılmış.Gamepad ile yolu daha iyi hissediyorsun. Direksiyona geçince ffb'nin ne kadar kötü olduğunu, sanki emaneten yapılmış gibi hissediyorsun.O yüzden direksiyon ile oynarken zerre zevk almıyorsun.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Valla hislerime tercüman oldun, hafta sonu dayanamadım g29 adım ve Monza pistinde 5 birinciliğim var dualshock ile,
    g 29 ile ilk 3 imkansızdı. Bende hata var herhalde dedim. youtube da bir sürü adam oynuyor. Belki alıştıkça, ayarları değiştirdikçe daha iyi olur; bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bu oyun bir tasarım harikası. Menüler, araç detayları, grafikleri insanı hayran bırakıyor. Bu oyundan sonra assetto açınca insanın midesi kalkıyor, o kadar iğrenç duruyor ki. Eğer eski oyunlardaki gibi 1000 araç ve kariyer modu gibi içerik olsa diğer oyunlara tur bindirirdi. Bazı arkadaşlar gerçekçilik hastası, assetto gibi pc sim oyunlarına laf söyletmiyorlar ama sırf gerçekçi olması yetmiyor işte.

Ben oyunda araç sayısının çok olması (1000+ gibi) taraftarı değilim. 300 tane de yeter, zaten PD, araç fizikleri konusunda gayet iyi iş çıkarıyor. Ferrari 458 Gr4 ile Jaguar F-Type Gr4 arasındaki sürüş farkını hissedebiliyoruz. 1000 tane olsa bunu hissedemeyeceğiz belki.

Benim hoşuma gitmeyen nokta, Japon arabalarının her birinin birçok versiyonunun oyuna eklenmesi. Adamlar bu gidişle örneğin Supra'nın on tane modelini ekleyecekler. Onu ekleyeceğine güncel arabaları eklesene. Supra'nın bin dokuz yüz bilmem kaçtaki modelini ekleyeceğine Bmw M5 F90 ekle. Ya da Toyota'nın otuz yıllık çöpünü ekleyeceğine Mercedes AMG E63S veya Maserati GranTurismo falan ekle.

Oyunu bu haliyle çok seviyorum ama eski arabaları (özellikle Japon markaların) eklemeye devam ederlerse oyundan soğumaya başlayacağım.

Alıntıları Göster
    çöp dediğin supra dünya modifiye tutkunlarının göz bebeği. kolleksiyoncuların arayıpta bulamadığı arabadır. fast and furious filminin baş kahramanı supradır. + diğer oyunlarda uzaydan inmiş gibi arabaları sürmekten sıkılan bir sürü insan var. en azından bu oyunda bir farklılık arıyor insan.

• 2 Gündür GT4 oynuyorum, 2005 te çıkan hani, belki hatırlayanınız vardır.

13 yıl önce updatesiz, patchsiz, yüzlerce araç, onlarca pist, binlerce modifikasyon ve ince ayar seçeneği, kafa yormadan temiz bir şekilde keyif alınabilen bir oyun, tek bir dvdde, update yok patch yok. Saveini sakla memory carda, istersen torunun oynasın, gt sportta 2 yıl sonra servlar kapanıyor, oyuna elveda diyebilirsiniz.

Yeni nesiller geldikçe 2 gram grafik görüp oyuna tav oluyoruz, oyunlar eksildikçe eksiliyor haberimiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 16 Nisan 2018; 23:35:28 >
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.