Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni araçlar ve kariyer modunun ekleneceği umuduyla satın aldık bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Yeni araçlar ve kariyer modunun ekleneceği umuduyla satın aldık bakalım

Aynen.

Ps3 den sonra tekrar kavuşacağım akşama.

Merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu hali ile offline oynamak için alınır mı?
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Şu hali ile gelecek düşünülerek alınabilir. Şu halinde pek bir şey yok offline da.

• PS4 Pro'da 4K monitör ile oynuyorum oyunun içerisinde ekstra grafik kalitesi ayarı göremedim ama bir sorum var, Bugatti Veyron'da motor arkada biliyorsunuz oyunu durdurunca aracın grafik kalitesi artık motor bölümünü 3d modellenmiş gösteriyor oyunu devam ettirdiğimde bir anda aracın o arka motor bölümü 2d kağıt gibi grafik oluyor sebebini bilen var mı bu şekilde mi yapmışlar?PS2 döneminden bir teknik gibi duruyor bana çok sinir bozucu geldi.
  • Satın almak için oyunun tamamlanmasını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

şu hali ile offline oynamak için alınır mı?

Şu anda da offline içeriği çok çok kötü değil sürüş okullarını tamamlamak gayet zevkli, bir sürü challange var yani kariyer modu gelene kadar onları tamamlamak mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WilDClaW

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Arkadaslar 8-6 daki 15 dakika oval pist yarisi saç baş yoldurttu, adamin biri 6. turda 4. Degilseniz reset atin demis, onu uygulayayim dedim olmadi, onceki sayfalarda tavsiyeler vardi ama bulamadim. Yardimci olacak varmi.

Hocam benim taktik şöyleydi araba sls amg ön lastik yumuşak arka lastik orta bu şekilde başladım yarışa 6. tura kadar böyle gittim ve pite girdim benzini full yaptım ondan sonra her iki lastiği orta taktım bu şekilde yarışın sonuna kadar gittim öndekiler senden 2 tur sonra giriyorlar pite ve böylece onların önüne geçmiş oluyorsun ama seni yakalıyorlar önlerini kesmen lazım

Üstad taktik ise yariyor fakat son 2 dakika kala serefsiz mavi subaru yakalayip virajda arka koseden dengeyi bozup spin attiriyor.

Az kaldi az, ds4ü ortadan ikiye bolecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun sürüş hissiyatı mükemmel. Kariyer modu kaç saat olur arkadaşlar toplamda?
  • Kariyer yoklugunda kendimi Assetto Corsa'nin kollarina biraktim ama yok haci ille de GT. Assetto da guzel ama cok ruhsuz ot gibi araba suruyoruz. Ne bir estetik ne bir sunum. Arabayi modellemeseler odun koysalar uzerine arabanin ismini tukenmez kalemle yazsalar oyle sursek bari. Hic mi sunum olmaz ya. Araba seceyim diyorum ufak ufak thumbnail koymus arabanin ismini yazmis. Ya sanirsin sahibinden.com u geziyorum. Excelden hallice menusu var. Ben bu arabayi suruyorum tamam da niye suruyorum diye sorup durdum.

Gel yigidim GT lig gel canimin ici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 24 Kasım 2017; 22:5:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOttomanEmpire

Hocam direksiyonu sol analog, gaz ve freni sağ analog'la alıştırırsanız kendinizi daha çok keyif alırsınız, tavsiye ederim. Mesela sağ analog'la gazı verirken kademeli olarak vermek çok mümkün oluyor ayrıca aynı çubuğu geri çekince de fren yapıyor ve o da ittirdikçe uyguluyor komutu, eskilerden beri böyle oynarım ben
    İyi oyunlar..

Bunu yaparsaniz tum yardimlar kapaliyken dereceye girmeyi aklinizdan cikarin. Ozellikle GR.3, N800-1000 siniflarda gazda kademeli kalirken frene basmaniz gereken cok yer var kontrolu kaybetmeden iyi sureler elde etmek icin. Bu siniflarda diferansiyel ile alakali gazi birden birakmak kontrol kaybi getirecek. Gazi tam birakmadan frene basmak gerekli. Sag analogla mumkun degil. Yine kullanirsiniz tabii ama kontrol kaybetmemek icin daha yavas donmeniz gerekecek, sure kaybi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 24 Kasım 2017; 22:16:59 >

• Almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem 109 TL den alın geçin.Euro kutu olmuş 4.70 .Bu kurla Psn oyun fiyatlarıda Aralıkta zamlanır tahminen.Şu an alacağınız versiyon zaten sizi Aralık 27 ye kadar hayda hayda idare eder.

Şu an için PSN de alınabilecek F/P oyun olarak Dirt 4 ve GTS Sports var.109 ve 90 TL lik fiyatları ile.NFS Paybackin patladığını,project Cars 2 nin beklentilerin uzağında kaldığını ve The Crew 2 nin fahiş fiyatını düşünecek olursak 2018 ilk altı ayında maceraya gerek yok derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dualshock 4 ü direksiyon gibi kullanma imkanımız var sanırım okuduklarıma göre. Bu özelliği kullanan var mı? Oyunda herhangi bir dezavantaj doğruyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: BigOttomanEmpire

Hocam direksiyonu sol analog, gaz ve freni sağ analog'la alıştırırsanız kendinizi daha çok keyif alırsınız, tavsiye ederim. Mesela sağ analog'la gazı verirken kademeli olarak vermek çok mümkün oluyor ayrıca aynı çubuğu geri çekince de fren yapıyor ve o da ittirdikçe uyguluyor komutu, eskilerden beri böyle oynarım ben
    İyi oyunlar..

Bunu yaparsaniz tum yardimlar kapaliyken dereceye girmeyi aklinizdan cikarin. Ozellikle GR.3, N800-1000 siniflarda gazda kademeli kalirken frene basmaniz gereken cok yer var kontrolu kaybetmeden iyi sureler elde etmek icin. Bu siniflarda diferansiyel ile alakali gazi birden birakmak kontrol kaybi getirecek. Gazi tam birakmadan frene basmak gerekli. Sag analogla mumkun degil. Yine kullanirsiniz tabii ama kontrol kaybetmemek icin daha yavas donmeniz gerekecek, sure kaybi.

Haklı olabilirsiniz söyledikleriniz çok mantıklı geldi ama alışmışız bir kere diğer kombinasyonları denedim aslında GTSport çıktığında ama kas hafızası bunu kaydetmiş galiba..
    e günlük yarışlar da her gün bi birincilik alıyorum bu şekilde de, Türk mantığı işi yanlış yapmasına rağmen netice alıyorsa hiç bozmaz rahatını..
    Teşekkürler bilgi için, yine denicem bakalım

• Kariyer Modu geliyor diye patlattık bakalım Day One Edition. Hayırlısı.

• Daha yeni aldım acemiyim online'a dahi daha girmedim ama olurda online oynamak isteyen olursa PSN:qarisma9335 ekliyebilirsiniz
  • Yahu çok keyifli geliyor oyun ya 2 senedir driveclubın suyunu sıktım onun üstüne bu oyun eşşekten inip ata binmek gibi oldu Ama araç-pist-kariyer modu eklendikçe daha da güzelleşecek.
  • Hocam gerçekten çok sınır bozucu ben 3 gün uğraştım dediğim gibi önünü kesmen lazım tam geçerken rüzgar tünelinide girmesin onada dikkat et

• Ps3 de ne güzel 2.el bölümü vardı.

Para kasıp alıyorduk.

Geçen biri yazmıştı. Oyunu birdaha ertelememek için

Güncelleme ile tamamlıyacaklar.

Yani bol bol güncelleme şart

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.