Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skyline1892

R3 veya X tuşuna ayarlanabiliyor.

çok teşekkürler alıyorum ozaman
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Hocam direksiyonu sol analog, gaz ve freni sağ analog'la alıştırırsanız kendinizi daha çok keyif alırsınız, tavsiye ederim. Mesela sağ analog'la gazı verirken kademeli olarak vermek çok mümkün oluyor ayrıca aynı çubuğu geri çekince de fren yapıyor ve o da ittirdikçe uyguluyor komutu, eskilerden beri böyle oynarım ben
    İyi oyunlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOttomanEmpire

Hocam direksiyonu sol analog, gaz ve freni sağ analog'la alıştırırsanız kendinizi daha çok keyif alırsınız, tavsiye ederim. Mesela sağ analog'la gazı verirken kademeli olarak vermek çok mümkün oluyor ayrıca aynı çubuğu geri çekince de fren yapıyor ve o da ittirdikçe uyguluyor komutu, eskilerden beri böyle oynarım ben
    İyi oyunlar..

denerim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Daha önce hiç GT oynamadım zaten play station evrenine 4 ile adım attım.Şu an forza horizon 3 aldım yarış oyunu açlığından.PS4 ise driver clup mevcut ama bi türlü sarmadı beni. Neyse sormak istediğim bu heyeacan duyduğunuz kariyer modu cidden çok mu iyi.Oyunu aldırtacak kadar mı? Kısaca nasıl bir mod paylaşır mısınız?

Bir de bu oyunu single oynamak için bile plus mı gerekli?

GT serilerinde kariyer modu her zaman çok eğlenceliydi benim ve arkadaşların olumlu tepkileri bu yüzdendir eminim.
    Ayrıca eklemek isterim ki eğer imkanınız varsa plus alıp, online yarışlara da girmenizi öneririm. Zira hem burdaki arkadaşlarla lobi oluşturup yarışlar yapabilirsiniz hemde sport modundaki online turnuvalar da boy gösterebilirsiniz ki bu turnuvalar oldukça heyecan verici geçiyor.
    Bir iki kusuru var ceza sistemi ve bodoslama dalan kullanıcılar yüzünden ama her defasın da ayrı bir tat alabiliyorum ben şahsen kaybetsem de yarışları..

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Beyler sizce Ferrari F12 Berlinetta oyuna eklenir mi? Oyuna araç ekleyeceğiz diyorlar ama insan bir Bugatti Chiron, bir F12 Berlinetta bekliyor...

Chiron var zaten

Ama oyunda saf hali yok, Vision modeli var.

Hocam chirona gelene kadar neler eksik neler. Aventador nasil olmaz ya bir yaris oyununda ? Veya mclaren p1, maserati ve bunun gibi eksik onlarca araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler sizce Ferrari F12 Berlinetta oyuna eklenir mi? Oyuna araç ekleyeceğiz diyorlar ama insan bir Bugatti Chiron, bir F12 Berlinetta bekliyor...

Chiron var zaten

Ama oyunda saf hali yok, Vision modeli var.

Hocam chirona gelene kadar neler eksik neler. Aventador nasil olmaz ya bir yaris oyununda ? Veya mclaren p1, maserati ve bunun gibi eksik onlarca araba

Kesinlikle. Benim çok istediğim, beklediğim araçlar:

Maserati GranTurismo S

Mercedes Amg Gt R

Mercedes Amg S63

Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari 488 Gtb

Porsche Panamera

Arabaları neye göre ekliyorlar, oyuncuların görüşünü mü alıyorlar yoksa kafalarına göre hangi aracın lisansını alabilirlerse o şekilde mi?

• Gumpert apollo

Maserati gran turismo

Lykan hyper sport

Koenigsegg

Hennessey

Porsche 918 spyder

Mclaren p1

Audi r8 2017

Yani bu tarz araçlar 2017 yapımı bir oyunda nasıl olmaz enteresan

Oyunda 150 tane araç var denniyor

Aynı arabadan 5 tane farklı seri koymuşlar farklı model sayısı çok az aslında

• Kariyer modu eklenecek dediler şimdi sıra araç sayısına geldi araç sayısı eklense piste sıra gelecek pist eklense modifiye isteyeceğiz bu işler böyle

• Duruma bakınca oyun aslında tamamlanmamış. Bence oyunu tekrar ertelemek istemediler çünkü tepki alacaklarını düşündüler. Oyunu da güncellemelerle tamamlarız dediler. Yoksa bir gt oyununda kariyer olmaması gibi bir ihtimal yok.

• Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• Klasik GT kariyeri olmuş yine, her oyunda kopyala yapıştır yapıyorlar, gt den beri Sunday Cup ff challenge gına geldi artık. Yeni oyuncular için iyi olabilir ama eski gt oyuncuları için farklı birşey beklerdim

• Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

27 kasımda gelecek güncellemenin türkçe içeriği.

• arda_tirmas kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu kariyer modu toplamda kaç saat sürer ortalama?

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Klasik GT kariyeri olmuş yine, her oyunda kopyala yapıştır yapıyorlar, gt den beri Sunday Cup ff challenge gına geldi artık. Yeni oyuncular için iyi olabilir ama eski gt oyuncuları için farklı birşey beklerdim

Forumda bir çok mesajda insanlar kariyer modu gelecekse eskiler gibi olsun diye ısrar ederken, sizin bu yorumu görmek bir ilk oldu benim için. Bir tek size gınaa gelmiş anlaşılan

• Değerli dostlar bu işlere bir süredir uzağım sırf bu gt için ps4 aldım

Bir adet de kutulu day one edition aldım dün 125 TL ye black friday dan

Ps üyeliğin yok almayı da düşünmüyorum tabii mecbur kalmazsam

Benim aldığım oyuna kariyer modunu nasıl ekleriz

Güncellemeler için psn üyeliği şart mı

Eski oyunlarda olduğu gibi single-player kafama göre takilabilecekmiyim

Yardim için şimdiden teşekkürler

• Bu arada oyunu almaya karar veriş nedenim kariyer modu geliyor oluşudur

• Bilmiyorum hocam neye gore eklediklerini ama oyuncularin istegine gore eklemedikleri kesin. Cunku oyuncularin istedigi arabalar olmus olsaydi suanki arabalarin en az %50si farkli arabalar olurdu

• 10un vedası kullanıcısına yanıt
    Oyuna kariyer modu 27 Aralık'ta eklenecek. Şimdi aldıysanız oyunda offline içerik çok az olduğundan çabuk sıkılırsınız. O nedenle ps plus alarak online oynarsanız sizin için daha eğlenceli olur. Konsolun daha yeni aldıysanız yanlış hatırlamıyorsam ücretsiz 14 gün psn plus üyeliği hakkınız var. Eğer varsa kullanın online dan keyif alırsanız psn plus satın alırsınız. Güncellemeler için psn plus üyeliği şart değil. Zaten güncelleme Aralık'ta geleceği için konsol kendisi yapar güncellemeyi. Sizin pek bir şey yapmanız gerekmiyor.

• Ya arkadaş hadi arabaları geçtim bana bu arabalar da yeter ama yol da yok ki be güzel kardeşim siz ne yaptınız 4 senedir yahu. Nerede Silverstone, Monza, Spa... Yani bu nasıl Gran Turismo oyunudur çocukluğumdan beri oynarım bu oyunu şu yaptıkları oyun online'ı saymazsan bildiğin eskiden yaptıkları Prologue oyunla aynı.

• Yardım için çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.