Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bu konu niye bu kadar gerilerde kalmış.

Uyuyan dev şu an uykuda.Uyandığı an, bu konu gt5 konusunu bile geçecektir.

Katılıyorum yalnız Uğur bu konuyuda GT5 konusu gibi güncel tutmanı bekliyoruz

Şimdi tutamam.Büyük ihtimal e3'ten sonra yardırmaya başlayacağım.Çıkacak olan tartışmalardan, kavgalardan mesul değilim.

• quote:

Göreceksin geçecek.Önceden bu kadar oyuncu yoktu, şimdi daha fazla oyuncu var.Driveclub bile şimdiden 130 sayfa oldu.Gt7 konusu 500 küsür sayfayı rahatlıkla geçecektir. Şimdi bakma 3 sayfa olduğuna.Dediğim gibi uykuda.Uyanacağı günü bekliyor.

Büyük ihtimal geçer ama GT5'in o dönemde o kadar sayfa olmasının sebebi oyunun ertelenmesinin katkısı vardı :) o dönemde ne psikopata bağlamıştık ya

• quote:

Şimdi tutamam.Büyük ihtimal e3'ten sonra yardırmaya başlayacağım.Çıkacak olan tartışmalardan, kavgalardan mesul değilim.

Valla ben olaylara yine gerçekçi yaklaşmaya devam edicem Kazu'nun oyuna yapacağı tüm olumlu özelliklerde arkasındayım ama göstermelik yada abartılan şeylerde de burayı yıkarım Kazu bu nesilde inşallah bizleri hayal kırıklığına uğratmaz ki bu nesilde Kazu'dan devrim bekliyorum açıkçası :) Playstation'ı sırf bu oyun için alıyorum biliyorsun..

• dün youtubedan Kazunori Yamauchi üstadın belgeselini izledim ağladım resmen bir kez daha hayran kaldım hem seriye hem şahısa. Gran Turismo 6 yı ne kadar özlediğimi farkettim ama ps3 satıldı tabi yeni nesil için ve resmen haykırdım 2015 de GT7 çıksın diye reis duy bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzaFormula1

dün youtubedan Kazunori Yamauchi üstadın belgeselini izledim ağladım resmen bir kez daha hayran kaldım hem seriye hem şahısa. Gran Turismo 6 yı ne kadar özlediğimi farkettim ama ps3 satıldı tabi yeni nesil için ve resmen haykırdım 2015 de GT7 çıksın diye reis duy bizi

Pusuda bekliyoruz hocam keşke 2015 gibi çıksa ona bile razıyım
  • quote:

quote:

dün youtubedan Kazunori Yamauchi üstadın belgeselini izledim ağladım resmen bir kez daha hayran kaldım hem seriye hem şahısa. Gran Turismo 6 yı ne kadar özlediğimi farkettim ama ps3 satıldı tabi yeni nesil için ve resmen haykırdım 2015 de GT7 çıksın diye reis duy bizi

Pusuda bekliyoruz hocam keşke 2015 gibi çıksa ona bile razıyım

benim düşüncem 2015 in 3. ve 4. çeyreği arası çıkabilir.
  • quote:

benim düşüncem 2015 in 3. ve 4. çeyreği arası çıkabilir.

İnşallah hocam
  • Millet 2016 sonuna bekliyor ama sistem mimarisi vs. önceden bilindiği ve daha kolay olduğu için ben 2015 ortası-sonu gibi bekliyorum.
  • acaba nasil yeniliklerle karsilasacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

acaba nasil yeniliklerle karsilasacagiz

Ağzımızın açık kalacağı grafiklerin olacağından eminim
  • quote:

quote:

araç hasarı (tek çarpmada yarış dışı kalabileceğimiz zorluk ve modellemeler)

trafik ve canavar araçlarla pist dışına çıkıp çıkamayacağımızı çok ama çok merak ediyorum
  • quote:

trafik ve canavar araçlarla pist dışına çıkıp çıkamayacağımızı çok ama çok merak ediyorum

Tek seferde alınan ağır hasarla yarış dışı kalınması ihtimaller içersinde ama trafik ve pist dışı yollar bence imkansız umarım yanılırım
  • quote:

quote:

quote:

Pist dışına çıkmak gibi bir hatayı Kazunori bile yapmaz diye düşünüyorum.

• çıkış tarihi belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

çıkış tarihi belli mi?

Belli değil ama tahminimizce 2016 sonu en erken

• ara sıra bakıyorum konuya çıkış tarihi için bi haber var mı diye ama anlaşılan o ki biraz daha bekleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

quote:

çıkış tarihi belli mi?

Keşke bu yıl sonu çıksa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

quote:

çıkış tarihi belli mi?

Keşke bu yıl sonu çıksa

Zor ama ps3 u elden çıkartmayanlar gt6 alsaydı keşke paraya değiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 almak için sattığım PS3 de en çok özlediğim oyun GT6 oldu. 2014 sonu zaten hayaldi ama umarım 2015 sonbaharına çıkar.
  • Sırf bu oyun için ps4 alacağım. Kazu bu e3 kesinlikle boş geçmemeli barı gt6'nın ps4 versiyonunu duyursunlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.