Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razorback

sırf bu oyun için ps4 aldım....

ne zaman gelecekte oynicaz??

yeni direksiyon gelecek mi?

Ps4 için Gt7 ne zaman çıkacak belli değil şuan ama yeni direksyon Thrustmaster T300RS Wheel Announced For PlayStation 4 bu duyuruldu.
    http://www.gtplanet.net/thrustmaster-t300rs-wheel-announced-for-playstation-4/
  • Drive club icin geliyor bu direksiyon. Ayrıca pahalı.

Bana logitech dfgt nin gt7 versiyonu lazım... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gran Turismo 7 de sesler eskisi gibi olmayacak.

http://pitstop.gran-turismo.com/en/article/37
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Gran Turismo 7 de sesler eskisi gibi olmayacak.

Bide standart araçları premium yapıp,menüyü hızlandırsınlar.Grafikler eskisi gibi kalsa bile razıyım.
  • Bence de tek kusuru sesleri...
  • quote:

Bence de tek kusuru sesleri...

Ben birde menülerden şikayetçiyim.Bekleme süreleri çok uzun.Bir araba aldığımda iki saat karşıdan farlar açık gelip,motoru falan çalıştırıyor ya onlar olmasa çok daha iyi olur.Garajdan aldığımız gibi bi gaza basıp ses verse yeter.Öyle her seferinde karşıdan yavaş yavaş gelişini izlemek falan bayıyo.Çünkü ben 1-2 araba alıp kariyerde oynamaktan çok yüzlerce araba alıp modifiye edip online oynuyorum hep.

Online demişken birde matchmaking sistemi gelse çok iyi olur.Online kısmında mesela 500PP seçip find race desek te direk bizi yarışa atsa çok iyi olur.Forza'nın bu yanını çok seviyorum.Yarışacağın Class'ı seçip find race diyosun.Seni bi Lobby'e atıyor.Sonra pisti falan oylama ile seçiyorsun.Tek tek tüm pistlerde yarışıyorsun.

Tabi GT'deki gibi lobby sahipliği yapıp istediğin pisti ayarlama olayı falan da var.Ama bu anlattığım olay da olursa çok iyi olur.

Ha birde gamepad ile debriyaj kullanma olursa iyi olur.

Gerçekten artık yeni nesilde doya doya bi GT oynamak istiyorum.Şöyle bi F50 alıp son ses saatlerce Nürburgringte turlamak istiyorum.

Amin.

• Acaba Kazu oyunu gamescom da duyurur mu dersiniz?
  • İkisinide oynadım forza bence GT'den daha kaliteli ancak sıkıcıydı. Forza'nın Gt gibi insanı eylendirecek özel yarışları, Gt'nin de forza gibi sesleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mratt

Acaba Kazu oyunu gamescom da duyurur mu dersiniz?

Benim beklentim TGS

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

quote:

Bence de tek kusuru sesleri...

Ben birde menülerden şikayetçiyim.Bekleme süreleri çok uzun.Bir araba aldığımda iki saat karşıdan farlar açık gelip,motoru falan çalıştırıyor ya onlar olmasa çok daha iyi olur.Garajdan aldığımız gibi bi gaza basıp ses verse yeter.Öyle her seferinde karşıdan yavaş yavaş gelişini izlemek falan bayıyo.Çünkü ben 1-2 araba alıp kariyerde oynamaktan çok yüzlerce araba alıp modifiye edip online oynuyorum hep.

Online demişken birde matchmaking sistemi gelse çok iyi olur.Online kısmında mesela 500PP seçip find race desek te direk bizi yarışa atsa çok iyi olur.Forza'nın bu yanını çok seviyorum.Yarışacağın Class'ı seçip find race diyosun.Seni bi Lobby'e atıyor.Sonra pisti falan oylama ile seçiyorsun.Tek tek tüm pistlerde yarışıyorsun.

Tabi GT'deki gibi lobby sahipliği yapıp istediğin pisti ayarlama olayı falan da var.Ama bu anlattığım olay da olursa çok iyi olur.

Ha birde gamepad ile debriyaj kullanma olursa iyi olur.

Gerçekten artık yeni nesilde doya doya bi GT oynamak istiyorum.Şöyle bi F50 alıp son ses saatlerce Nürburgringte turlamak istiyorum.

Amin.

Allah kabul etsin

• quote:

quote:

Bide standart araçları premium yapıp,menüyü hızlandırsınlar.Grafikler eskisi gibi kalsa bile razıyım.

hocam sen 2000 (gt7 deki cıkacak arac sayısı tahmını) aracı premium yapılmasını beklersen 20 yıla anca

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

quote:

quote:

hocam sen 2000 (gt7 deki cıkacak arac sayısı tahmını) aracı premium yapılmasını beklersen 20 yıla anca

18 tane Honda S2000,22 tane Mazda Miata,19 tane RX7 ve 44 tane standart Skyline yapacağına her birinden 3-4 model premium yaparsa çok rahat yetişir.2000 tane araç isteyen yokki.600-700 tane premium araç olsun yeter.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

quote:

quote:

18 tane Honda S2000,22 tane Mazda Miata,19 tane RX7 ve 44 tane standart Skyline yapacağına her birinden 3-4 model premium yaparsa çok rahat yetişir.2000 tane araç isteyen yokki.600-700 tane premium araç olsun yeter.

hocam neden standarta karşısınız anlayamıyorum zaten yun size 400 tane premium vermiş üstüne 800 tanede standart koymuş daha iyi değilmi 400 tane araç olacağına üstüne 800 tane daha olması almazsızınız standartları

• Duyurusu yapılmasa da burdaki yerimizi alalım.
  • Kazu'nun açıklamalarına göre GT7'de standart araçlar yer alacak gibi duruyor.

Kazu: Öncelik mümkün olduğunca Premium araç modellemek ama her farklı aracın seveni olduğundan var olan arşivi oyuna ekleyebiliriz .
    GT6'da sesleri geliştirmeye devam ediyorum. Asıl büyük atılım GT7 de olacak.

http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-27-gran-turismo-7-is-in-the-works-standard-cars-set-to-stay
  • Şimdi Kazu'nun tam olarak ne söylemek istediğini anlamadık. Eğer bahsettiği standart araçlar
    2004 yılında GT4 için modellenmiş araçlar için ise, sorun var.
    Eğer böyle bir karar alınırsa kesinlikle standart araçlar için filtreleme seçeneği olmalı

Küçük bir ihtimalde olsa GT5 ve 6'da yer alan araçlar için, standart araç demiş olabilir. Buna ben bile inanmadım.
  • quote:

Şimdi Kazu'nun tam olarak ne söylemek istediğini anlamadık. Eğer bahsettiği standart araçlar
    2004 yılında GT4 için modellenmiş araçlar için ise, sorun var.
    Eğer böyle bir karar alınırsa kesinlikle standart araçlar için filtreleme seçeneği olmalı

Küçük bir ihtimalde olsa GT5 ve 6'da yer alan araçlar için, standart araç demiş olabilir. Buna ben bile inanmadım.

Aynen dediğin gibi olacak malesef ps2 araçları ile ps4 de oynayacağız. Benim tek dileğim arkadaşların dediği gibi klasikler diye bir mod filan olsun. Standart Araçlar da orada bulunsun sadece

• Hayır ben anlamıyorum bu adamlar bu kadar sürede ne yapıyor.En dandik oyunlar bile yaparken iki tane arabayı premium yapıp,ses kaydedemiyorsa bıraksın bu işi gerçekten.Güzelim seriyi her yeni oyunda beklenilenin daha da altına düşüyor.
  • Bu kazunun standart araba saplantısına şaşırıyorum . Ben Lotus Esprit ve Nissan 300zx hastasıyım.Şimdi bu arabalar standart olsa ne olmasa ne.Standart olacaksa hiç olmasın.Niye koymadı demem ama standart olursa niye koydu derim açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.