Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşallah kenardaki tırtıkları hallederler
  • Çevre ve araç sesleri, çevre grafikleri bunları geliştirdimi tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kısa sürede GT7 bekliyoruz PS4 'e. Rivals gibi İnternet üzerinden oynanan arcadelerin geliştirilmiş hallerini görmekten bıktım
  • öncelikle konu hayırlı olsun ben hala gt5 kariyerime devam etme çabasındayım daha 6 ya gecemedik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercuhaci

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

GT6 satışları umulduğu gibi olmamış neden acaba!
    GT7 ve ps4 etkisi var sanırım.

Oyun sitelerindeki dusuk puanlar ve sanırım insanlardaki gt 5.5 algısından dolayı ps3 ten ps4 e gecis surecinde gt6yı es gecip gt7ye odaklanmıs olabilirler.

Gt 5 e göre çok fazla gelişim var kardeş ama artık eleştirmek Moda olduğu için insanların gözü sadece eksikleri görüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drive Club ile ikisini kıyaslıyorum, beklentilerim yüksek. Bakalım neler olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Drive Club ile ikisini kıyaslıyorum, beklentilerim yüksek. Bakalım neler olucak

Drive Club balon bir oyun Gran Turismo'nun eline su dökemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Ertelenince benimde içime öyle bir his gelmişti
    Neyse ki plus ile ücretsiz bir sürümü verilcekmiş, görme şansımız olucak.

• GT7 ile Project Cars kıyaslanır anca
  • Arkadaşlar ps4 ile daha bir direksiyon destekli oyun göremedik. PC ve PS3 destekli direksiyonlara PS4 destek verecek mi çok merak ediyorum. Fanatec ve Logitech kullanan arkadaşlar var. Hala bir destek ya da güncelleme gelmemesi insanı sinir ediyor. Bir de makine çıktı çıkalı bir oyun yok. Rivals'i oyundan saymadığım için onu işin içine katmıyorum.
  • Beyler sony e3'de gt6 yi ps4 e cikartacakmis ve 7. Oyun tanitilmayacakmis dogrumu bu?

• Bi gazla xbox 360 aldığım da içimi en çok acıtan oyun oldun Grand Turismo şimdi senin için ps4 aldım çık ulan artık

• quote:

Beyler sony e3'de gt6 yi ps4 e cikartacakmis ve 7. Oyun tanitilmayacakmis dogrumu bu?

Bencede 6 çıkar ama ps3 de çıkan oyunla alakası olmaz diyorum çıkıncada xboxone alıp forza akarcilarin yüzünü görmek istiyorum

• Çıksada oynasak
  • quote:

quote:

Bir oyun daha çıkmadan, oynanmadan balon yapılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

quote:

Hocam balon olmasaydi bir yil ertelenmezdi zaten fuarda oynayanlar oyunun icler acisi oldugunu soyluyordu kafamizdan sallamiyoruz yani :) bakalim biryilda oyun ne kadar iyilestirilmis hep birlikte gorucez

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam balon olmasaydi bir yil ertelenmezdi zaten fuarda oynayanlar oyunun icler acisi oldugunu soyluyordu kafamizdan sallamiyoruz yani :) bakalim biryilda oyun ne kadar iyilestirilmis hep birlikte gorucez

Kimse oyunun full versiyonunu oynamamış, neye göre kötü oluyor.Alpha aşamasından bir demo ile mi balon oluyor.1 yıl ertelenenmesi demek, oyunun daha iyi olmasının habercisidir.Evolution studio'yi ne kadar tanıyorsunuz bilmiyorum ama, ps2'den yaptıkları kaliteli wrc serisi ile bilirim kendilerini.Sonra başarılı bir yapım motorstorm ps3'te boy göstermeye başlamıştı.Yani kısacası evolution'dan kötü oyun, özellikle de balon oyun asla çıkmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kimse oyunun full versiyonunu oynamamış, neye göre kötü oluyor.Alpha aşamasından bir demo ile mi balon oluyor.1 yıl ertelenenmesi demek, oyunun daha iyi olmasının habercisidir.Evolution studio'yi ne kadar tanıyorsunuz bilmiyorum ama, ps2'den yaptıkları kaliteli wrc serisi ile bilirim kendilerini.Sonra başarılı bir yapım motorstorm ps3'te boy göstermeye başlamıştı.Yani kısacası evolution'dan kötü oyun, özellikle de balon oyun asla çıkmaz.

Seni bilmem ama ben bir yaris oyununu iki yarista ortalama nasil bir oyun oldugunu cikartabilirim hadi onu gectim biz emin olamiyoruz iyi olduguna sen nasil bukadar emin olabiliyorsun oyunun iyi olacagina? Unutmaki nice efsane yapimcilar onca basarili yapimlar sonrasi hayal kirikligi yaratacak yapimlarada imza atmislardir ki evolution studios cokda abartilacak bir studyo degil..

• Neyse ne ben seni ikna edeceğim, ne de sen beni.O yüzden konu burada kapansın.Driveclub çıktığı zaman tekrar görüşürüz

• quote:

Neyse ne ben seni ikna edeceğim, ne de sen beni.O yüzden konu burada kapansın.Driveclub çıktığı zaman tekrar görüşürüz

Ben iyi olan birşeye herzaman iyi derim kötü olanada hiç lafımı esirgemem şuana kadar gördüklerimiz hiçbirşey vaad etmiyordu umarım oyun çıktığında hayal kırıklığı yaratmaz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.