Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ben baktım güncelleme yoktu. Normalde güncelleme olmadan oyuna da girmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lola Teska

Herkese selamlar oyunu g27 ile oynayan var mı? Oynamak istiyorum da Playstation 4'e bağlayabiliyor muyuz acaba?
    ek aparat var 2. el bölümüne bak satan arkadaş var.
  • Arkadaşlar merhaba,

Hanım ile beraber oynayabileceğimiz bir araba yarışı bakıyoruz. Sanırım bu oyun oynanabiliyormuş. Doğru mudur? Doğruysa hepsiburada'da 59 tlye kutulu versiyon var. Onu alacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Arkadaşlar merhaba,

Hanım ile beraber oynayabileceğimiz bir araba yarışı bakıyoruz. Sanırım bu oyun oynanabiliyormuş. Doğru mudur? Doğruysa hepsiburada'da 59 tlye kutulu versiyon var. Onu alacağız.
    Hanım ile oynarsın oynamaya da bu oyun pist yarışı formatında ve simulasyon. Zor gelebilir hatta sıkıcı gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

Hanım ile oynarsın oynamaya da bu oyun pist yarışı formatında ve simulasyon. Zor gelebilir hatta sıkıcı gelebilir.

Alıntıları Göster
    Sıkıntı yok. Project Cars var ama iki kişi oynayamıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Cronusmax var bende ama onunla yapan var mı oyunu ona göre alacağım daha doğrusu şehir disindayim o yüzden ps yanımda değil deneyemiyorum. Deneyip becerebilen, bu şekilde oynayan var mı onu merak ettim

Edit: Hallettim, videodaki gibi yaptım aynı oldu. Belki birilerinin işine yarar.https://youtu.be/AeL3iv7YO28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lola Teska -- 1 Kasım 2018; 1:41:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Peoject cars oynuyorsanız tamamdır. Yakın oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nasılsınız? Epeydir vakit ayıramıyorum GT'ye son zamanlarda ancak çıkartma falan yüklüyordum.

Yav bir sorum olacaktı, şu lisansa benzeyen kısımda 6.seviyede ralli vardı (evet bir senedir bitirmedim kariyeri) nasıl geçeceğiz yav, bir ralli bir şu kart hayatta beceremem

• Direksiyonla oynayan arkadaşlar, ayarlarda 3 adet direksiyonla ilgili seçenek var. Acaba en gerçekçi deneyim için o ayarları hangi seviyede yaptınız?

• Ayarlardan bir tanesi FFB gücünü, diğeri ise FFB detay yoğunluğunu ayarlıyor.

Ben T300 ile gücü 10'da, detayı ise 5'te kullanıyorum.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    merhaba ömer malesef gts da sevmediğim içeriklerden biri de rally fiziğinin yanlış olduğu kanısındayım.

rally de benım taktiğim,

arabanın çekiş kontrolü kesınlıkle 0 olacak
    4 çeker sıstemı 50/50

sürerkende virajlardan çıkarken aracı kaydırmadan çıkmaya gayret göster o zaman iş tamam oluyor zaten

bu zamana kadar oynadığım tum gt serılerınde platın kupayı alan bırı olarak evet bende hala karıyer bölümünü bitirmedim malesef oyunun etkisi bu kardeşim senlik birşey değil içimizden gelmiyor sıkıldık artık bu içerikten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en_x -- 1 Kasım 2018; 11:48:59 >
  • Arabalar virajdayken gaz yemiyo neden acaba araba ayarlariyla mi ilgili? (yanlamaya çalisirken)

edit: tamamdır oyun yeni oldugundan oyunun kendi verdigi arabalar da ayar yapilmiyormus hallettim

Yalnız şu 3 ayara kafam takıldı, en iyi nasıl oluyor sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lola Teska -- 1 Kasım 2018; 17:58:42 >
  • Ben seviye 40 dayım. Sport modda galibiyet çok zor. Oval pist filan olursa ancak. Bugün nurburgring de 1 pole 1 galibiyet zor aldım. Biraz alien olmak lazım. Sport modu halledersem platin kupa kolay.

• Çekiş kontrolünü kapatmanız lazım.

O üç ayardan alttaki ikisi sizi ilgilendiyor, en üstteki DS4 ile oynayanlar için.

Geri beslemek maks tork, FFB'nin gücünü ayarlar, deneye deneye keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.

Geri besleme hassasiyeti ise ayrıntı yoğunluğunu ayarlar çok fazla ayarlamak kontrolü zorlaştırır, keyfi azaltır (keyif göreceli tabii)

• en_x kullanıcısına yanıt
    Enis, rallide araba çok çok fazla kayıyor, çok patinaj çekiyor, gaz kessem yavaş kalıyor bu sefer, hadi o tamam da, yan kaymalar oldukaç kötü d0zgünce dümenleyemiyorum. Bana asfalt lazım

Anladım tesekkurler. Şimdi de 10 dakikada 1 falan playstation g27'yi görmeyi bırakıyor, cronusmax'e tekrar çıkarıp takmam gerekiyor. Yeni yapmaya başladı böyle ama direksiyonun arkasındaki kablolarda değil gibi sorun, nedenini bilen var mı acaba?

• Valla o konuda bilgim yok ne yazık ki.

Degrees of rotation 900 olarak mı oynuyorsunuz? Yanlamak için çok zor geldi bu açı.

edit: Belki bilmeyenler vardır, (g27 icin) vitesin oradaki 4 tane kırmızı tuştan ortadaki ikisine aynı anda basılı tutup, tuşlarından birine basınca açı değişiyor. Her biri farklı açıya alıyor. Yanlarken veya normal yarışa başlarken değiştirmesi kolay oluyor. Çoğunluk biliyordur belki ama yazayım dedim yine de bilmeyenler vardır belki. Bu arada bağlantı kesilme problemi g27 ile alakalı değilmiş, bilgisayarda denedim sorun yok. Sorun büyük ihtimalle cronus max'te usb aşağı doğru eğildiğinden tam oturmuyor olabilir, deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lola Teska -- 2 Kasım 2018; 11:36:49 >

• Nostalgic 1979 yarislari icin digerlerinden ucuz diye 10 milyon verip alfa romeo tz2 aldim ama bu aracla birinci olmak imkansiz duruyor. Bosa butun parami harcamis oldum aman diyim siz yapmayin bu hatayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 2 Kasım 2018; 10:0:19 >
  • Yok 1080 derecede kullanıyorum ben. Açıkcası da yanlamak konusunda pek başarılı olduğum söylenemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 2 Kasım 2018; 12:3:50 >
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.