Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eminim daha da harikadır. Ama fiyatlarından dolayı şimdilik yanaşmayacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • direksiyon konusunda olay sırf para değil. o iş için özel odan olacak. öyle salona koyayım direksiyonu toplarım filan olmuyor.

olduğunda da efsane oluyor. benim bu işlerle uğraşan pek arkadaşım yok. geçen 2 arkadaşı davet ettim. görsünler de zehirlensinler diye. adamların aklı gitti :D
  • Oyuna bir aydır girmiyordum.Bi gireyim dedim, taaa 2 ocak tarihinden başlayan günlük antreman hediye arabaları vermekten oyuna giremedim.Böyle bir problem yaşayan oldu mu?
  • Arkadaşlar selamlar,
    Oyunu daha yeni satın yükledim ancak şöyle bir problemim var. İnternete bağlı olmasına rağmen altta silik bir yazıyla internete bağlı değilsinin yazıyor ve onun üstünde oyun içi indiriliyor gibi birşeyler yazıyor. Normal mod açık ama online ve senaryo moduna giriş yapamıyorum yani tıklanmıyor. Böyle bir problemle karşılaştınız mı daha önce çözümünü bilen varsa bilgilendirebilir mi ?
  • Oyunun indirilmesi tamamlanmamıştır tamamlanınca girersin
  • Gençler
    Online yarışlarda aynı tip araçlarda bile diğer oyuncular 20-30 sn fark atıyor
    Yanlıl yaptığımız bişey mi var ya da bilmediğimiz bir püf noktası mı vardır
    Yardımlarınızı rica ederim
    Syg
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

Gençler
    Online yarışlarda aynı tip araçlarda bile diğer oyuncular 20-30 sn fark atıyor
    Yanlıl yaptığımız bişey mi var ya da bilmediğimiz bir püf noktası mı vardır
    Yardımlarınızı rica ederim
    Syg
    Pek genç sayılmam 44 yaşındayım ama :) oyunun püf noktası oyuna zaman ayırmanız. Pistleri defalarca oynayıp yutmanız lazım. Oyunda 600 saatimi harcamışım. Ds4 kolla en iyi yapılan derecenin 1,5-2 sn. altına inebiliyorum. Daha fazlası kolla mümkün değil direksiyon seti lazım. Bir de araç seçimi ve Tcs (çekiş kontrolü) çok önemli.. Kolla oynarken Tcs'yi min. 2 yap... Daha aşağı yaparsan viraj çıkışlarında spin atarsın. Daha yüksek yaparsan tur zamanına kötü etki eder. En ideali 2.... Gr4 araçlarının bazıları FR (önden çekişli) galiba Tcs 'yi 0 bile yapsan kolla oynarken spin atmıyor. Araçların kontrolü çok iyi. Bu araçları seçmeye çalış. Örnek Audi TT Cup, Nissan Motul, Megane, Huracan, vs.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

Pek genç sayılmam 44 yaşındayım ama :) oyunun püf noktası oyuna zaman ayırmanız. Pistleri defalarca oynayıp yutmanız lazım. Oyunda 600 saatimi harcamışım. Ds4 kolla en iyi yapılan derecenin 1,5-2 sn. altına inebiliyorum. Daha fazlası kolla mümkün değil direksiyon seti lazım. Bir de araç seçimi ve Tcs (çekiş kontrolü) çok önemli.. Kolla oynarken Tcs'yi min. 2 yap... Daha aşağı yaparsan viraj çıkışlarında spin atarsın. Daha yüksek yaparsan tur zamanına kötü etki eder. En ideali 2.... Gr4 araçlarının bazıları FR (önden çekişli) galiba Tcs 'yi 0 bile yapsan kolla oynarken spin atmıyor. Araçların kontrolü çok iyi. Bu araçları seçmeye çalış. Örnek Audi TT Cup, Nissan Motul, Megane, Huracan, vs.....

Alıntıları Göster
    Olur mu ustam gençsiniz tabii ☺️

Açıklamalarınız için teşekkür ederim

Tsc’yi her zaman 2 seçiyorum ama arabam çok hantal gibi hiç gitmiyor

Bu sebeple bugün R8 aldım o da aynı

Bu dreksiyon seti için önereceğiniz bir marka vs var mıdır?

• ouz1806 kullanıcısına yanıt
    çok iddaalı konuşmamak lazım hele kat kat...

• Gran Turismo Red Bull X2014 Standard
    Gran Turismo Red Bull X2014 Junior arkadaslar bu araclari nereden aliyoruz oyunda bulamadim
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    oyuncu pıstte hıle yapıyorsa ona bısey dıyemem

direksıyon fark yaratıyor olabılır sız mesela tc 2 sevıyesınde kullanıyormuşsunuz ben 2cı sevıyeyı hıc kullanmıyorum hatta 1 bile kullanmıyorum genelde 0 da duruyor.

aracın yakıt ayarlamasını bı kontrol edın yanlıslık ıle ekonomı kısmına gecmıs olabılır.
    lastıklerınızı kontrol edın orneğın yarıs yumusağa kadar musade eden bır yarısa yarıs sertler ıle gırıyor olabılırsınız

oyun oynarken oyuncu kamerasını aracı tepeden goren camera seceneğınde oynuyorsanız araç hıc gıtmıyor gıbı gorunuyor dıreksıyondan suruş modunda hız daha cok belırgın oluyor ben sureklı dıreksıyon camerasından kullanıyorum
  • Bu oyunun ceza sistemi bıktırdı artık, direksiyon elimde kalcak, her defasında aynı mevzu adam arkadan çarpıyor bana ceza veriyor dışardan atak yapıyor üstüme kırıyor bana ceza veriyor içeri dalıp beni dışarı itiyor pist dışına atiyor bana ceza veriyor. Artık zerre zevk vermiyor oyun, bütün serilerini oynadım bu oyunun bitirdim ama GTSPORT beni kanser etti.

• arkadaşlar oyunu ps store den satın aldım,45 gb yazıyordu ama 72 gb olarak yükleme işlemi başladı,yükle yükle bitmez bu,daha önce hiç bu kadar yüksek boyut oyun kurmamıştım.bilsem satın almazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonham55

arkadaşlar oyunu ps store den satın aldım,45 gb yazıyordu ama 72 gb olarak yükleme işlemi başladı,yükle yükle bitmez bu,daha önce hiç bu kadar yüksek boyut oyun kurmamıştım.bilsem satın almazdım
    Oyunun son hali 82 gb ı geçiyor sanırım. Aslında bu kötü bir şey değil. Oyunu kaliteli olduğu anlamına geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

Gran Turismo Red Bull X2014 Standard
    Gran Turismo Red Bull X2014 Junior arkadaslar bu araclari nereden aliyoruz oyunda bulamadim
    Araç satın alma bölümünde uzakdoğu bölgesinde gran turismo markası adı altında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYIBOGAN

Bu oyunun ceza sistemi bıktırdı artık, direksiyon elimde kalcak, her defasında aynı mevzu adam arkadan çarpıyor bana ceza veriyor dışardan atak yapıyor üstüme kırıyor bana ceza veriyor içeri dalıp beni dışarı itiyor pist dışına atiyor bana ceza veriyor. Artık zerre zevk vermiyor oyun, bütün serilerini oynadım bu oyunun bitirdim ama GTSPORT beni kanser etti.
    Mevcut ceza sistemi gerçekten oyunun en kötü tarafı. Ayrıca ceza alan sürücü belli bir süre içerisinde yavaşlamaz ise cezası katlanması lazım. Bazı sürücüler yarış bitene kadar aldıkları cezalar ise sürüşe devam ediyor rahat rahat. Cezalarında artış olsa oyun daha adil olurdu.
  • AYIBOGAN kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yüzden oyunu 3-4 aydır oynamıyorum ceza sistemi sayesinde ne saçmalıklar yaşadım ve hala düzeltilememiş yazık
  • Online yarışlarda lobi hariç sıralama yarışlarına nasıl girebiliyoruz? Takvimi var mı nasıl takip ediyoruz?

• Bi eleman var arada denk geliyor. adam 6 . 7. başlıyor vura vura gidip 1. bitiriyor hep sinirden kendimizi şeedicez artık :D

üst seviyelere çıkınca bu olaylar nispeten azalıyor. özellikle gt3 yarışlarında yok denecek kadar az. ama kolay bir pistte tek marka yarışı varsa bu tipler doluşuyor. kendimizi sakına sakına sürüyoruz.

Bu akşam 6 7 defa pol pozisyon başladım 3 dfa 1. oldum diğerlerinde bir şekilde yoldan çıkarttılar sonuncu oldum. ben özellikle kötü sürdüğüm halde spd d den s e yükseldi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Oyunun son hali 82 gb ı geçiyor sanırım. Aslında bu kötü bir şey değil. Oyunu kaliteli olduğu anlamına geliyor.

Alıntıları Göster
    orası öyle tabide daha önce bu kadar yüksek oyutlu bir oyun görmemiştim varsada ben bilmiyorum,daha önce similasyon tecrubem çok yok oyun indirime girdi diye bir deniym dedim inşallah becerebilirim.birde tabi adil kullanım kotası gibi bir saçmalık varken insan bu kadar yüksek boyutta bir oyun indirmeye korkuyor
  • 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.