Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
75
Favori
298.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem temiz yaristan bahsediyorsunuz hem de Kasitli olarak alt klasmanlardakilere arkada olanlara geciriyorum diyorsunuz. Bu ne perhiz bu me Lahana tursusu ! Alt klasmanda arkada kalanlarin sucu ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    Hocam bence millete dalmayın bilerek. Ordan yukselmeye calisanlar var sonuçta. Siz yavas gidin arada duvara falan vurun düşer zaten. Ama kimsenin yarısını etkilemeyin bence

• Walla siz online ın kalitesinden bahsediyorsunuz ben her yarış 2 3 defa birileri tarafından pistten dışarı atılıyorum. Nasıl iş anlamadım. Adam az önce geldi bir yarışta en az 8 defa arkadan kasıtlı çarptı. tek ceza almadan yarışı bitirdi.
  • Arkadaş ne kadar sportmen mişsiniz gözlerim yaşardı valla 😁 Yav arkadaş girdiğim yarışta zaten herkes E ve D sportmenlik derecesine sahip birer kasap.... İlk sırada başlayıp kopup gittin gittin arka taraf zaten şenlik.... Gelmişsiniz burda ahkam kesiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

Walla siz online ın kalitesinden bahsediyorsunuz ben her yarış 2 3 defa birileri tarafından pistten dışarı atılıyorum. Nasıl iş anlamadım. Adam az önce geldi bir yarışta en az 8 defa arkadan kasıtlı çarptı. tek ceza almadan yarışı bitirdi.
    İmkanı yok siz gerektiğinden yavaş gidiyorsanız adam size çarpıp yol kenarına atsa bile ceza almaz siz ceza alırsınız arkadakine yol vermeniz lazım. Suçu biraz kendinizde arayın derim onun dışında ceza sistemi gayet başarılı bence

• mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    Bu mantik yuzunden zaten iracing e gectim

• Ve nihayet beklenen açıklama geldi, resmi fia turnuvası 10 mayısta başlıyormuş.
    https://www.gran-turismo.com/tr/news/00_1444855.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 28 Nisan 2018; 8:9:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

İmkanı yok siz gerektiğinden yavaş gidiyorsanız adam size çarpıp yol kenarına atsa bile ceza almaz siz ceza alırsınız arkadakine yol vermeniz lazım. Suçu biraz kendinizde arayın derim onun dışında ceza sistemi gayet başarılı bence

Alıntıları Göster
    Sağa geçiyorum adam vuruyor sola geçiyorum adam vuruyor. Alakası yok bence.

@yakuza001 iracing de oynuyoruz orada en alt klasmandan üst klasmana geçmen için bi 200 lira ekstradan harcaman lazım. kasaplar alt klasmanda daha beter. Belki kasıtlı çarpma az ama her yarış ilk 2 virajda ortalık savaşa dönüyor.

• merahaba arkadaşqlar oyunun sec hesabını aldım, online yarış yapamam sanırım, bunun dışında başka neeler yapabilirim, yanlış mı yaptım sec hakkını almakla sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

merahaba arkadaşqlar oyunun sec hesabını aldım, online yarış yapamam sanırım, bunun dışında başka neeler yapabilirim, yanlış mı yaptım sec hakkını almakla sizce
    Senaryo kısmını hakkını vererek oynarsanız eğer baya bir vaktinizi alır zaten. Online yarışlar için gerçekten baya bir pist deneyimi şart.
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    hocam teşqekkür ederim gt5 in kariyer modunu baya bir oynamıştım. o nedenle sordum, kariyer modu zayıf biliyorum ama yapacak bir şeyler varsa illaki vakit geçiririz .
  • Senaryo kısmı öyle az değil. Sürekli de ilave oluyor.

Online için uzun zaman pratik yaparsınız.

Ben de Platinyum yapmaya çalışıcam. Bayağı vakit alır.

Sport modda o galibiyet sayılarını yakalamak çok çok zor. ama eninde sonunda yaparım herhalde. :D
  • Kolla oynayıp Sport modunda Avrupa birincisinin süresine 2-3 sn yaklaştığını söyleyen arkadaşlara helal olsun. Yaklaşık 200 saatlik bir oyun sürem var, çoğu pistin frenleme noktalarını iyi biliyorum. Sürüş çizgim de düzgün. Buna rağmen birinciye en fazla 4-5 saniye yaklaşıyorum. Pistin zorluğuna göre bu 7 saniyeye kadar çıkıyor. Nerede yanlış yaptığımı bir türlü anlayamadım.

Fren noktasını bilsen bile frene basma miktarı kafa karıştırıyor. Birinciler gibi bir miktar bassan hemen yoldan çıkıyorsun.

• Arkadaşlar GT Sport da lastiklerde sıcaklık faktörü söz konusu mu yol tutuşuna bir etkisi var mı acaba ?
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Yok diye biliyorum.
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Sıcaklığın etkisi yok o diğer oyunlarda mevcut pc2 iracing gibi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcaklığı direk göstermiyor ama spin attığında veya burn-in yaptığında gösterge kızarıyor.

Eski oyunlarda bile olan özelliği bunda kaldırmışlar. Korna da yok online yarışlarda işe yarıyordu :D

Gamepad ile rekor kıranlar bile var bırak 2 saniye geride kalmayı. Adamlar ömürlerini GT serisi önünde harcamışlar :D

Ben bütün lisansları altın yapayım dedim o bile zorladı. 2 gün uğraştım :D Çok fazla antrenman yapmak lazım. Öyle açtım 2 tur attım avrupa birincisiyle aynı süreyi aldım diye bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Kolla oynayıp Sport modunda Avrupa birincisinin süresine 2-3 sn yaklaştığını söyleyen arkadaşlara helal olsun. Yaklaşık 200 saatlik bir oyun sürem var, çoğu pistin frenleme noktalarını iyi biliyorum. Sürüş çizgim de düzgün. Buna rağmen birinciye en fazla 4-5 saniye yaklaşıyorum. Pistin zorluğuna göre bu 7 saniyeye kadar çıkıyor. Nerede yanlış yaptığımı bir türlü anlayamadım.

Fren noktasını bilsen bile frene basma miktarı kafa karıştırıyor. Birinciler gibi bir miktar bassan hemen yoldan çıkıyorsun.
    Ben kolla en iyi derecenin 1,5 - 2 sn altına inebiliyorum. Artık pistleri öyle bir ezberledim ki tamamen olay buna bağlı... Oyunda 400 saati devirmişim.. Araç seçimi çok önemli ve Tcs (Çekiş gücü) çok önemli. Mesela Gr. 4 yarışlarında favori araçların Megane, TT Audi, Huracan, GT-R olsun. Çünkü bu araçlarda kolla oynarken Tcs yi 0 bile yapsan araç viraj çıkışlarında spin atmıyor bu da iyi derece için avantaj sağlıyor. Fakat Gr. 3 yarışlarında TCS 2 den aşağı yapamıyorum. 0 ve 1 yaparsan araçlar viraj çıkışında gaza basarsan toparlayamıyorsun. Birde iyi dereceye sahip oyuncuların tekrarını izle... Bazı pistlerde püf noktası var. Nereden gidiyorlar bak. Örneğin Nurburgring kısa pistinde ilk virajdan sonraki virajda gazı kesmeden Pist dışına çıkarak dönmeyi dene.. Ceza almıyorsun. Bende bunu yeni fark ettim. En az 1 sn kazandırıyor. Kolay gelsin.

• Herkese Merhaba Eskiden Kuzenlerimin Ps3'de az GT5 Ve GT6 Oynamadım.Çok Sevdiğim Bir Seridir.Sırf Bu Oyun İçin Ps4 Alıcam Fakat Pek Araştırma Şansım Olmadı.Gördüğüm Kadarıyla Yeni Updatelerle Yeni Arabalar Geliyor.Benim Sorum Şu.Herzaman Gelicekmi Böle Yeni Araba Yoksa Forzanın Yapımcısı Gibi DLC Olarak Eklenicekmi.
  • Merhaba bizim tahminimiz daha 1 sene boyunca araç eklenir. En az olarak 20 araç daha eklenecek diye düşünüyorum. Daha tesla , lamborghini , nike, air jordan gibi markaların VGT araçları gelecek. Para ile ilave kısmında emin olmamakla beraber biraz müşterinin gazını aldıktan sonra parayla da bi kaç eklenti satarlar diyorum.

Bu gün ki oval yarışta 21,120 altına düşebilen var mı? pist oval tam gaz gidiyorsun zaten süreyi düşüremedim bir türlü. yarış çizgim de iyi.

1 defa pol pozisyon aldım sonra 4-5 e kadar düştüm. Bu gün 4 defa kazandım :D

az daha iyi zaman yapsam iyi olacak.
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.