Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu daha yeni aldım. Online oynarken şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Virajlarda kimseye çarpmamama ve yoldan çıkmamama rağmen ceza alıyorum.Onuda geçtim kendi yolumda giderken arkadan çarpıyorlar ve benim puanım düşüyor. birde düz yolda bmw m4 le giderken adam beetle ile hiç zorlanmadan fark açıyor.Benmi birşeyleri ters yaptım acaba
  • darkesta kullanıcısına yanıt
    Fren noktalarını uysan ne yazar adam arkadan gelip bir köklüyor sana 1. sıradan son sıraya birde üzerine saniye cezası Arkadan çarpan yoluna devam. Birde en gıcık olduğum pist bu oyundaki. Tam bir çarpışan araba modu. En çok bu pistte arkadan çarpıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Fren noktalarını uysan ne yazar adam arkadan gelip bir köklüyor sana 1. sıradan son sıraya birde üzerine saniye cezası Arkadan çarpan yoluna devam. Birde en gıcık olduğum pist bu oyundaki. Tam bir çarpışan araba modu. En çok bu pistte arkadan çarpıyorlar.

Daha online yarışlara başlamadım da arkadan çarpana ceza olmalı önde gidene ceza olursa tadı kalmaz

Güncelleme gelmeli bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı lobilere girdiğimde çoğu zaman "Ağ bağlantısı koptu" hatasını alıyorum. Sebebini bilen var mı?

• Ekrarın tam ortasında çıkan benzin azaldı uyarısını ekranın üstüne çıkarmanın bir yolu var mı. Oyundaki tüm görüşü mahvediyor.
  • Dün akşam gerçekleştirdiğimiz yarıştan görüntüleri paylaşmak istedim sizlerle, gt academy Türkiye ve İngiltere finallerinde yer alan arkadaşlarımın da yer aldığı ayrıca yabancı oyuncuların da rekabete eşlik ettiği nürburgring yarışımız, rekabet çok iyiydi önde kalıp yerimi korumak göründüğü kadar kolay olmadı pisti iyi bilmek ve alışkın olmanın verdiği faydalar çok önemli, keyifli seyirler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar,

n11 de fiyat 135 tl. İndirim vs olur mu yoksa fiyat iyi mi sizce?
  • 19 gb güncelleme gelmis daha gecen ay oyunu ilk aldığım da 22 gb indirmistim eh insaf..

• quote:

Orijinalden alıntı: route666

19 gb güncelleme gelmis daha gecen ay oyunu ilk aldığım da 22 gb indirmistim eh insaf..

Ne eklemişler o kadar acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç tane pistin tersi istikameti yok

Güncellemeyle Mart’a kadar hepsini verseler bari

Haftaya gelir yeni içerik güncellemesi

• Yeni yaptığım tasarımı paylaşmak istedim #hatsune #miku #anime bu etiketlerle bulabilirsiniz

• Yeni tek kişilik bölümler gelecek mi acaba

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen gelir, lakin bu mod bana driveclub kadar çekici gelmedi, 2-3 ayağını oynayıp bıraktım, kendimin belirlediği bir yarış açıp oynamak daha anlamlı oluyor

• Yiğit Tezcan yine yapmış yapacağını

https://www.youtube.com/watch?v=rOgVB_0yPQ8

• Bir Reddit kullanıcısı bir hatayla karşılaşmış. Hata sonucunda, güncelleme ile gelecek bir araba sızdırılmış olabilir. Yine bir hayal kırıklığı: Acura Nsx 1991. Kesin değil ama büyük ihtimalle gelecektir.

Güncel otomobilleri eklemek yerine neden eskileri ekliyorlar, anlamak güç.

https://www.gtplanet.net/gt-sport-glitch-acura-nsx-1991/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 21 Şubat 2018; 11:34:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Bir Reddit kullanıcısı bir hatayla karşılaşmış. Hata sonucunda, güncelleme ile gelecek bir araba sızdırılmış olabilir. Yine bir hayal kırıklığı: Acura Nsx 1991. Kesin değil ama büyük ihtimalle gelecektir.

Güncel otomobilleri eklemek yerine neden eskileri ekliyorlar, anlamak güç.

https://www.gtplanet.net/gt-sport-glitch-acura-nsx-1991/

en sevdiğim arabalardan biri güzel haber

• Eski gt serilerindeki arabalar devam demekki bir sonraki güncelemede
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Öner hocam yanlış hatırlamıyorsam bu GT'nin bir kaç sene evvel (GT6 çıktıktan sonra) web sitelerinin bulunduğu sunucularda bir haltlar olmuştu tabi eski veriler kayıp siteye girenler görebilir eski haberler piyasada yok onun yerine bu durumun izahı vardı sanırım. Acaba bunlar araç ve pist arşivlerini de mi kaybettiler de çaktırmıyorlar mı? Zaten GTS zaten ertelendi hep. Aklıma geldi bu ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 22 Şubat 2018; 0:9:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Ekrarın tam ortasında çıkan benzin azaldı uyarısını ekranın üstüne çıkarmanın bir yolu var mı. Oyundaki tüm görüşü mahvediyor.

Ben de çok uyuzum bu duruma... Şu anda bir yolu yok ama güncelleme ile mutlaka düzeltirler çok şikayet var çünkü forumlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Ekrarın tam ortasında çıkan benzin azaldı uyarısını ekranın üstüne çıkarmanın bir yolu var mı. Oyundaki tüm görüşü mahvediyor.

Ben de çok uyuzum bu duruma... Şu anda bir yolu yok ama güncelleme ile mutlaka düzeltirler çok şikayet var çünkü forumlarda

Birde bazı gavurlar bayrağımıza mı düşmandır nedir arkadan vuran vurana. Bu çarpışan oto ile araba sürüyorum sanan zihniyete uyuz oldum. Birde adam arkadan bana vuruyor ceza ben alıyorum. Yemişim kazu'nun yapacağı işi.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.