Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
75
Favori
298.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum o arabadan çıkan ses motor değil egzoz sesi yalnız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helaxes

Bu oyunun 2014 de çıkmama ihtimaline 1000TL basarım :)

+1
  • ps4 de süper olucaktır kesin ps3de bukadar iyise ps4 düşünemiyorum
  • Ps4 böyle satarsa piyasada bu kadar konsol varken bekletmeleri gereksiz olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 aldık bekliyoruz
  • 6 elimize ulasmadan 7 icin yerimizi alip,takip edelim gelismeleri o halde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drive Clup görselleri gördüğümüz kadarıyla next-gen adının hakkını sonuna kadar vericek,umarım GT7 ondan bile iyi detaylara,kaliteye sahip olurki olacağınada eminim.
  • Daha çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

GT5'i arkadaşlar ile çok oynadık ve headsetleri takıp yarış yapmak süper zevkli oluyor :)
    Fakat sizde aynı fikirdemisiniz bilemiyorum bir odada toplanmak çok zordu GT5'de.
    Biri bir oda açıyordu açıldıgında bir kod veriliyordu herkes o kod ile odaya giriş yapabiliyordu.
    Davet sistemini paty sistemini inşallah daha iyi şekilde geliştirirler.
    PS4 ile GT7'i düşünmemiyorum nasıl bir oyunla karşılaşacğız lakin PS3 GT5 bize süper gelirken nokta noka .... :)

arkadaşım yanlış hatırlıyorsun ,
    gt5'te özel oda açılabiliyordu,açılabiliyor da. özel oda açınca arkadaş listendeki kişiler fincandan odaya girebiliyordu arkadaş listende olmayan diğer arkadaş listelerindede yoksa, yani yabancılar odaya giremezdi.
    başka yabancı odalara da bir kişi girince diğer arkadaşlar da onun üzerinden gelebilirdi.
    oda numarası vermeye çok nadir bağlantı sorunları olduğunda ihtiyaç duyulurdu.

• Yerimi ayırtayım buralardan. GT5'i uzun süre oynadım ama 6'yı oynayamayacağım çünkü PS3'ü sattım. GT7'yi bekliyoruz.
  • Yerimizi alalım umarız buda 6 sene sonra çıkmaz.
  • En iyi iktimal 2017 içinde çıkacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

En iyi iktimal 2017 içinde çıkacaktır

Abarttın hocam
  • 2014 mayısında çıkcak büyük ihtimal
  • PlayStation 3 alma sebebim Gran Turismo 5'ti, muhtemelen PlayStation 4 alma sebebim de Gran Turismo 7 olacak...
  • İşte bu oyunu bekliyorum umarım PS3'de yaptığı hatayı tekrarlamaz kazu..
  • bu oyun g27 ve ya dengi bir setle oynanır. gamepad le oynayacağım diyorsanız aldığınıza değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

2014 mayısında çıkcak büyük ihtimal

Yok şubat 2014'te çıkacak.
  • GT serisini bir türlü sevemedim. FM serisi bana hep daha çekici gelmişti bir Playstation kullanıcısı olmama rağmen. Bakalım bu sefer nasıl olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.