Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dünki Suzuka Gr.4 efsaneydi tek hatasız oynadığım pist olabilir ama o ispanyollar çok çirkef
  • Kariyerimsi sey geldikten 2 gun sonra bitti gitti. Sudur budur derken oyun askida kaldi yine bende. Ne olacak bu isin hali anlamiyorum. Kariyerle ilgili bir seyler var mi yeni bir seyler gelecek mi acaba?

Hayir tam satmalik halde oyun su an en ufak icerik kalmadi bende yapacak. Ama bir o kadar da satmaya kiyamayacagim kadar kaliteli oyun.

Ne sevinmistik kariyer diye. 2 gunde biten kariyerden sonra batsin bu dunya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Tam olarak aklımdan geçenleri yazmışsın. Bu İçerik bitmek üzere bitince nolucak. Mart ayına kadar 50 araç gelicek deniyor. Peki bu güncellemelerle kariyerdeki yarışlar da artacak mı ? Kafamda deli sorular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 10 Ocak 2018; 22:29:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam haklısınız. Keşke daha derin bir kariyerimsi bir mod gelseydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Mantık olarak her gün bir araç ödülü var ise, araç sayısı da belli olduğu için aynı arabaların çıkması gayet normal. Çıkan aynı arabalarda hediye olduğu için para etmiyor galiba o çok kötü işte.

8 kez mazda active çıkmasında bir mantık var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 30 tane aynı araba bile çıktı. Rastgele veriyor işte bir logaritma yok ki o işte. Yüzlerce araba yok ki oyunda toptopu kaç araç var da ne çıkmasını bekliyorsunuz anlamadım
  • Ben de kariyer çıktığı gün oynadım ancak online yarışlardan sonra pek sarmadı.Bana göre satılmaması gereken bir oyun,online modu olduğu için daha zevkli.Oyunu her açtığımda kariyeri bitiricem diyorum ama günlük yarışları görünce dayanamıyorum :) mesela dün akşamki brands hatch gp ve Gr 4 kombinasyonu aşırı zevkliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xewwiex -- 11 Ocak 2018; 9:26:11 >
    evet kariyer modu yok sayılır ve içerik kısıtlı. bana göre bu tarz oyunların uzun oynanması için aslolan yeni araç sahibi olmanın zor olması. her gün bir araba verirsen yeni bir şey kalmaz. eskiden bir üst sınıf araç almak için günlerce kredi biriktirirdik. atıyorum ortadan motorlu araçlar yarışına gireceksen ona uygun araç almak için kredi toplamak ayrı bir keyif verirdi.

ama ne kadar içerik kısıtlı olursa olsun ben bu oyunu çok uzun zamanlar oynarım diyorum. bir kere oyun logitech g29 direksiyonla müthiş uyumlu. tek ayar yapmaya gerek olmadan oynamak çok keyifli. ne yaparsam yapayım project cars'da direksiyonun bu sertliğini ve kendini toplamasını tutturamadım. biraz sertleştirsen clipping denen bela başlıyor.

bütün asistler kapalı, manuel vites modunda nürburging'de sıradan bir araçla tek başıma tur atmak bile bana yetiyor keyif olarak. iş stresini atmak için birebir.

oyunda benim şikayetçi olduğum yarış içeriğinden ziyade yağmur ve kar olmaması. ralli işini ustasına bırakmak yerine zorlayacaklarına, farklı hava koşulları denenmeliydi.

• gts nin ps4 performansı ps4 proya göre nasıl..

• aynı araç çıktımı siliyorum direk boşuna garaja girdiğimde kafa karıştırmaktan başka bişey değil.... şu ana kadar en az 50 tane araba rahat silmişimdir bari sat dediğimde 3 5 para yapsalar...
  • Çirkef oyuncular ve aptal ceza sistemi olmazsa oyunun online kısmı harika. Bunlar olmasa oyun multiplayer açısından 10/10.

Eskiden online tabanlı oyunlara karşı olan, oyunlarda single içeriğe yönelen biriydim. Bu düşüncemi Battlefield 1 ve Gran Turismo Sport değiştirdi.

Düşük bir araçla başlayıp yavaş yavaş yükselmenin verdiği zevk bambaşka ama kabul edelim ki yapay zeka inanılmaz kötü. Bu oyunda klasik kariyer modu olsaydı bile single player modundan çabuk sıkılırdık. Zira yapay zekanın kontrol ettiği araçlar ÇOK YAVAŞ.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Çirkef oyuncular ve aptal ceza sistemi olmazsa oyunun online kısmı harika. Bunlar olmasa oyun multiplayer açısından 10/10.

Eskiden online tabanlı oyunlara karşı olan, oyunlarda single içeriğe yönelen biriydim. Bu düşüncemi Battlefield 1 ve Gran Turismo Sport değiştirdi.

Düşük bir araçla başlayıp yavaş yavaş yükselmenin verdiği zevk bambaşka ama kabul edelim ki yapay zeka inanılmaz kötü. Bu oyunda klasik kariyer modu olsaydı bile single player modundan çabuk sıkılırdık. Zira yapay zekanın kontrol ettiği araçlar ÇOK YAVAŞ.

Kesinlikle hocam benimde eleştirdiğim bir nokta yapay zeka çok yavaş kalıyor özel yarıştan kendi klasmanının üstünde araçlar seçiyorum öyle bile tatmin etmiyor,kıyasıya rekabet duygusunu yaşayamıyorsun.

• Bana oyun özellikle adilik edip zaten elde olan arabaları bilerek tekrar tekrar veriyor gibi geldi.
    Tüm arabalar çıkana kadar, elinde olan arabaları tekrardan vermese günlük ödül sistemi süper olurdu...
  • SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    Hocam farklı bir tür oyun olmasına rağmen Nfs Mw'de karalistedeki adamları geçmek çok zordu. Oynadınız mı bilmiyorum ama karalistedeki adamlarla yarışmak için yaptığımız görevler (özellikle araba yarışları) çok zorluyordu. Karalistede ilerledikçe yarışları tekrar oynama sayım artıyordu. Ki bu oyun arcade, daha kolay olması lazım. 2005'te çıkan bir oyun için zorluk çok idealdi, yapay zeka salak değildi.

Ama Gt'de online yarışlarda hep sonuncu olan, oyunu yeni öğrenmiş olan bile kolayca yarış kazanabiliyor.

• Oyunu cok seyrek oynamama ve sadece 13 gun once baslamama ragmen garajda 61 arac var ve geri kalan tum araclari alcak kadar da kredim var.

7-8milyon civari.

• Kendi çapımda birşeyler yapmaya başladım, ilk tasarımım

• Source kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık çok güzel olmuş

Gavurlar arkadan çok çarpar yanlız bu tasarıma
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Onun için yetişmeleri lazım

Teşekkür ederim
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Yeter ki arkadan izlesinler hocam nerede olursa olsun önde tutarız biz onu

• Source kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık hocam arkadan görünüş süper olmuş. Kariyer bitsin online bunun ile akacağım zorluk seviyesi artmış olur

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.