Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shelby Cobrayi aldim nurburgringe ciktim. Muthis keyifli yapmislar. Direksiyon hissiyati cok guzel olmus. Sanirim firce feedbacke ince ayar yapmislar yolu daha guzel hissettiriyor. Assetto Corsa kadar degil ama yine de guzel ffb hissiyati.

Gt Lig gelince muthis olacak simdi bahaneyle bos bos suruyorum her girdigimde oyunun kalitesi buyuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • online oynayarak araba kazanabilir miyim? Babamla dplit screen oynayacağız ama araba sayısı çok az 10 tane kazandım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanergul

quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Benden de 152,87 çekmiş şimdi baktım ,

bankaya itirazımı yaptım.sonucu bekliyorum.büyük ihtimalle bir şey çıkmayacak. tahminimce işlem bedeli adı altında alıyorlar.bende bir daha kredi kartı ile buradan alışveriş yapmamaya karar verdim.hesap kartım ile alacağım.geçen sene pes 17 yi hesap kartımla almıştım tam ücreti neyse o şekilde çekilmişti.aradaki parayı geri vermezlerse haram edicem artık.kefen parası yapsınlar.

Hocam ben uzun süredir Yapı Kredi banka hesap kartı kullanıyorum defalarca oyun aldım bende de hepsinde kesinti oldu. Psn hesaba bakıyorum tam ücret ama banka hesabına bakıyorum 5 10 tl arası fark ediyor. Benim düşüncem TR PSN gerçekten TR alt yapısında olmadığı için Londra ya mo bağlıydı birşey vardı acaba banka yurt dışı alim diyip mo alıyor bilmiyorum. Sen sonuç aldıktan sonra benide alıntıya ekleyip haber verirsen sevinirim.

• Yağmur efekti yok diyordum , görev mücadelesinde 5-4 te yağmur lu hava çıktı , şaşırdım
    Yalnız iç kamerada camda herhangi bir yağmur damlası yok :))
    Yapım aşamasında sanırım efekt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz1806 -- 28 Kasım 2017; 23:26:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: Hakanergul

quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Benden de 152,87 çekmiş şimdi baktım ,

bankaya itirazımı yaptım.sonucu bekliyorum.büyük ihtimalle bir şey çıkmayacak. tahminimce işlem bedeli adı altında alıyorlar.bende bir daha kredi kartı ile buradan alışveriş yapmamaya karar verdim.hesap kartım ile alacağım.geçen sene pes 17 yi hesap kartımla almıştım tam ücreti neyse o şekilde çekilmişti.aradaki parayı geri vermezlerse haram edicem artık.kefen parası yapsınlar.

Hocam ben uzun süredir Yapı Kredi banka hesap kartı kullanıyorum defalarca oyun aldım bende de hepsinde kesinti oldu. Psn hesaba bakıyorum tam ücret ama banka hesabına bakıyorum 5 10 tl arası fark ediyor. Benim düşüncem TR PSN gerçekten TR alt yapısında olmadığı için Londra ya mo bağlıydı birşey vardı acaba banka yurt dışı alim diyip mo alıyor bilmiyorum. Sen sonuç aldıktan sonra benide alıntıya ekleyip haber verirsen sevinirim.

aynen benimkide ykb.demekki bu banka kartını sony den alışveriş yaparken kullanmamak lazım.ben sonuç alabileceğimizi sanmıyorum.o yüzden haram edicem.haksız yere aldıkları bu parayı Allah bir yerlerinden çıkarsın inşallah.

• Hakanergul kullanıcısına yanıt
    Bende Enpara'da var bayadır kullanmıyordum artık oyun alacağım zaman son olarak onu denerim bakalım ne olacak. Sonuç alırsan haberin olsun başkan

• Online oynayan arkadaşlar ekleyebilirler birlikte oynayabiliriz..

PSN: hazretidentist

• Sürüş okulunda altın kasmak insanı çok yoruyor ve bazen de durduk yere öfkelendiriyor. Orta seviyenin son yarışında (48 ya da 49 olması lazım) altın almak için yarışı on kez tekrarladım ama gümüş bile alamadım. Final yarışında 1.50'nin altına düşen var mı? Varsa gerçekten helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Bende Enpara'da var bayadır kullanmıyordum artık oyun alacağım zaman son olarak onu denerim bakalım ne olacak. Sonuç alırsan haberin olsun başkan

enparayı geçen sene bende kullanmıştım pes 17 yi enpra ile aldım.tam tamına almışlardı.sanırım enparada sorun olmaz.ben enparaya döneceğim tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Sürüş okulunda altın kasmak insanı çok yoruyor ve bazen de durduk yere öfkelendiriyor. Orta seviyenin son yarışında (48 ya da 49 olması lazım) altın almak için yarışı on kez tekrarladım ama gümüş bile alamadım. Final yarışında 1.50'nin altına düşen var mı? Varsa gerçekten helal olsun.

Benim gibi tüm senaryo kısmını altınla bitirmiş birkaç arkadaş var. Merak etme sen de hepsini altınla bitirirsin sadece nerelerde hata yaptığına bak, ve strese boğma kendini.

• kara cuma indirimleri berbat merbat derken 109 tl ile gt sports karşımıza çıktı fiyatı mükkemmel oyuna göre ama alamadım inşallah birdahaki indirime alacağım oyun keyifli mi anlatsanıza biraz
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Gunluk gorevler var tamamlandiginda sana araba hediye veriyor

Yani hergun bir araba kazanabilirsin

• Dün sonunda adam akıllı düzgün bir gruba denk geldim çok temiz yarıştılar bereketli gecti dün her iki grupta da

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• Cezalandırma sistemi ve SPD sistemi bazen saçmalıyor. Yani böyle ilk başlarda çok takmıyordum ama işin içine girdikçe insanın canını daha çok sıkıyor.
  • 6-8 den altın alan arkadaşların taktiklerin bekliyorum. 30 tturlu yarış . Ben 4. Olabildim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de ilk denemelerde cok zorlandim imkansiz falan dedim ama pisti ve arabayi taniyinca cidden kolay geliyor. Biraz agresif surmeye calisin ve virajlari iyi ezberleyin sonra kolay bir sekilde alacaksiniz altini

• Kariyer modu ile ilgili yeni bilgilendirme var mı? Takip edemedim son mesajlarda da muhabbeti dönmüyor
  • AYIBOGAN kullanıcısına yanıt
    Artık bir yarışta 10. Bile olsan zafer diye gösteriyor. Güncellemeden önce 1. Olanın zaferini izlerdik. Şimdi sadece kendini gösteriyor. Çok saçma olmuş. Dün 5. sırada başladığım yarışı 10. Bitirdim. Türkiye,'nin en hızlısı sensin diye zafer ilan etti. Yarışta zaten tek Türk bendim. Neyin zaferi ise artık anlamadım. :) Bunu düzeltmeleri lazım 1. Gelenin zaferini izlettirmeliler. Saçmalığın daniskası.

• Bu arada belki bilmeyenler veya farkında olmayanlar vardır. Güncellemeden sonra Alıştırma sürelerinde en iyi ilk 10 'un tekrar videolarını izleyebilme özelliği gelmiş. Bu süreyi nasıl yapmış beaaa diyenler tekrarını izleyebilir. Bu yenilik güzel olmuş.

• mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    Yarış sonunda kim 1. Olduysa onu gösteriyor sadece,

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.