Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız hocam. Bende hali hazırda bulunan indirimden yararlanıp alacağım. Dediğiniz gibi anca yetişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar sim ya da değil söylemim yok. Sadece Forza 7 ile GTS arasında hangisi daha iyi sürüş fiziklerine sahip sorusuna cevaben yazılmıştır.

• Hatırlarsanız Kazu GTS piyasaya sürülmeden çok kısa bir süre önce %85 offline olacak demişti onunla alakalı olabikir tabi.

Bu arada toplamda sadece 50 araç eklenecekse çok kötü.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Toplamda değil. Mart 2018 tarihine kadar 50 araç eklenecekmiş. Ayrıca ben tercihen 800 araba olup bunların üstün körü işlenmesindense 150-200 arabanın çok detaylı bir şekilde işlenmesini tercih ederim. Tabi görece araba sayısı az olabilir ama arabaların forza'ya kıyasla çok daha iyi işlendiğini atlamamak gerekiyor.

• Oyunu split screende oynarken başka yarışçılar eklememiz mümkün değil mi? 2 kişi yarışmak pek zevkli olmuyor.
  • GT League GTS cikmadan once yapiliyordu eminim. Bu kadar kus gibi icerikle biraktiklarina, sonra tepki gelince icerik ekleme karari aldiklarina inanmiyorum. GT League yetismedi oyunun cikisina.

• Oyun toplamda 500'e yakin arabaya sahip olacagini okumustum. Marta kadar 50 araba gelecegi kesin. Devami da gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

Beyler müjde!

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/

Oyuna gran turismo 2deki menülerin birebir aynısı offline kariyer modu geliyor!

Yeni arabalar geliyor!

Rx7 geliyor!
    F40 geliyor!

Delirdim!

Sevindiği şeye bak adamın yeminlen ben utandım...

Sevinirken size mi soracağım? niye utanıyorsunuz? f40 benim gelmiş geçmiş en sevdiğim araçtır, ilkokuldan beri her defterime çizdiğim, enzo ferrarinin elinden çıkan son ferraridir. Maradonanın milana transfer olmak yerine napolide kalmasının en büyük sebebidir Ferrari f40. Ps1 ve ps2 döneminde f40 yoktu ps3 döneminde geldi gt serisine. Şimdi yeni nesil gt sportta kullanacak olmak beni gran turismo sever olarak delirtiyor sizde hiçbirşey ifade etmiyor olabilir. Ayrıca Countash ve rx7'yede çok sevindim. Eski araçların günümüz oyunlarında olması beni çok sevindiriyor heralde yaşımla alakalı bir durum.
  • Bence Kariyer modu yapılıyordu ama oyunu bir kez daha ertelemekten korktukları için kariyer modsuz çıkardılar oyunu. Çünkü bir kez daha ertelense cok ciddi tepkiler gelebilirdi. Bu arada oyundaki ilk 150 kmyi an itibariyle tamamladım. Yarış oyunları sever olarak simülasyon yarışlarında aşırı bilgim yok ancak oyunun sürüş hissiyatı, araba salınımı-dengesi cok güzel. Bu oyuna sadece gaz-fren oyunu olarak görmemek gerek her arabanın hissiyatını gamepadle bile oynarken verebilmek zor iştir ve ilk izlenimim bunu vermiş olması. Mart'a kadar 50 araba gelecekmiş, kariyer modu gelecekmiş, Yeni pistler de eklenecekmiş. Adamlar bize yarım oyun çıkarmış ama gelecek olan bi çok araba-pist ücretsiz verilirse firmanın kendini affettirip oyunu toparlayacağını düşünüyorum.

• Beyler sizce Ferrari F12 Berlinetta oyuna eklenir mi? Oyuna araç ekleyeceğiz diyorlar ama insan bir Bugatti Chiron, bir F12 Berlinetta bekliyor...

• siz gt oynarken kazu da sizinle oynuyor baktı sitem var champing mod yok diye al var diyor 109 tl hemde hayırmı gelir sonradan ekenen moddanmillet araclarin coguyla oynamış 59tl oluncada 500 arac eklenir. 100 arabayi 4 senede koyabildi 3 ayda 800 de olur da oyun olurmu bilmem

• Kariyer modu haberinden sonra bende aldım oyunu,umarım tepkilerden sonra acele ile yaptıkları bir iş değilde zaten hali hazırda bize söylemeden geliştirdikleri bir projedir.Sırf offline event ekledik alın size kariyer modu derlerse hayal kırıklığı olur.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de öyle düşündüm fakat biraz düşündükten sonra bu kadar kısa bir sürede kariyer modu yapmak pek mümkün değil gibi gözüküyor. O nedenle ben bu gt league in geç eklenmesi plandaydı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 23 Kasım 2017; 19:59:13 >
  • Arkadaslar 8-6 daki 15 dakika oval pist yarisi saç baş yoldurttu, adamin biri 6. turda 4. Degilseniz reset atin demis, onu uygulayayim dedim olmadi, onceki sayfalarda tavsiyeler vardi ama bulamadim. Yardimci olacak varmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Beyler sizce Ferrari F12 Berlinetta oyuna eklenir mi? Oyuna araç ekleyeceğiz diyorlar ama insan bir Bugatti Chiron, bir F12 Berlinetta bekliyor...

Chiron var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Beyler sizce Ferrari F12 Berlinetta oyuna eklenir mi? Oyuna araç ekleyeceğiz diyorlar ama insan bir Bugatti Chiron, bir F12 Berlinetta bekliyor...

Chiron var zaten

Ama oyunda saf hali yok, Vision modeli var.

• Halleluja benim videodan yararlanabilirsin dilersen, ben buşekilde geçmiştim, videonun içerik bilgilerinde detaylar yazılı, bol şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 23 Kasım 2017; 20:30:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Arkadaslar 8-6 daki 15 dakika oval pist yarisi saç baş yoldurttu, adamin biri 6. turda 4. Degilseniz reset atin demis, onu uygulayayim dedim olmadi, onceki sayfalarda tavsiyeler vardi ama bulamadim. Yardimci olacak varmi.

Hocam benim taktik şöyleydi araba sls amg ön lastik yumuşak arka lastik orta bu şekilde başladım yarışa 6. tura kadar böyle gittim ve pite girdim benzini full yaptım ondan sonra her iki lastiği orta taktım bu şekilde yarışın sonuna kadar gittim öndekiler senden 2 tur sonra giriyorlar pite ve böylece onların önüne geçmiş oluyorsun ama seni yakalıyorlar önlerini kesmen lazım

• oyunda gaza basma hangi tuş beyler benim R2'de sorun var ona göre alıcam istediğimiz ayarlama imkanımız varmı bakabilirseniz çok memnum olurum
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    R3 veya X tuşuna ayarlanabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.