Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu devirde oyun yapımcısı olacaksın, nasıl olsa internet var, yarım oyun, çeyrek oyun, hatalı oyun çıkar, önemi yok, patchleye patchleye düzeltirsin, eksik oyun çıkar önemi yok, dlc ile yine satarsın daha sonra. yetmesin üstüne bir de online parası iste, online parasını vermeyenin oyun özelliklerini minimuma indir, hatta ve hatta konsolunu internete bağlamayana ne oyunu kaydettir, ne save yaptır, ne oyunu oynat.

Vallahi müthiş devir. Ne günlere kaldık. GT5'in yağmurdaki tırtıklarına binbir laf ediyorduk, o oyun bunu yirmiye katlıyor.
  • Dersleri yapın öncelikle sürüş okulundaki yapmadıysanız eğer. Sorularınızın cevapları orada. Ve tüm yardımlar kapalı olsun. Fren uyarı ışığı sadece açılabilir. Onada gerek yok gerçi. Ben duba kullanıyorum ama kaç kez başıma geldi dubalara çarpıp deviriyorlar yarış sırasında. Bende fren noktasını kaçırıyorum. Bunun çözümünü bilenlerden bende yardım talep ediyorum. Fren uyarı ışığımı çözümü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Dersleri yapın öncelikle sürüş okulundaki yapmadıysanız eğer. Sorularınızın cevapları orada. Ve tüm yardımlar kapalı olsun. Fren uyarı ışığı sadece açılabilir. Onada gerek yok gerçi. Ben duba kullanıyorum ama kaç kez başıma geldi dubalara çarpıp deviriyorlar yarış sırasında. Bende fren noktasını kaçırıyorum. Bunun çözümünü bilenlerden bende yardım talep ediyorum. Fren uyarı ışığımı çözümü?

Pistleri iyi ezberlemeye çalışın, eğer pisti iyi ezberlerseniz fren ışığı kullanmasanız da kukaları devirmiş de olsalar siz nerede frene basacağınızı bilirsiniz. Bazen geç frenaj ile rakiplerinizi geçebileceğiniz virajlar oluyor. Bu işin tek püf noktası iyi ezberlemek çünkü bazen fren tabelası bile olmuyor kenarda ya da bir işaret belirleyebileceğiniz herhangi bir nokta.

• Arkadaşlar bu oyunu 4k60p hdr yerine 4k30p hdr olarak oynamak mümkün mü? 60 frame i 30a düşürmek mümkün mü ya da diğer ps4 oyunlarında böyle bir şey var mı
  • Bence bu ay olmazsa en gec onumuzdeki ay saglam bir event icerigi gelecek. Cok tepki var cok.

• 616 MB update gelmiş oyuna. Etkinlikler için sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Dersleri yapın öncelikle sürüş okulundaki yapmadıysanız eğer. Sorularınızın cevapları orada. Ve tüm yardımlar kapalı olsun. Fren uyarı ışığı sadece açılabilir. Onada gerek yok gerçi. Ben duba kullanıyorum ama kaç kez başıma geldi dubalara çarpıp deviriyorlar yarış sırasında. Bende fren noktasını kaçırıyorum. Bunun çözümünü bilenlerden bende yardım talep ediyorum. Fren uyarı ışığımı çözümü?

Bunu cozmek cok kolay aslinda. Vites kucultme kirmizi isigi yaniyor asagida. Fren gostergesi filan kullanmaya gerek yok. Vites kucultme isigi viraja yaklastiginizda yanmaya basliyor. Iyice yaklastiginizda yanip sonmeye basliyor ki bu noktada artik fren yap diyor zaten.

• Dante kullanıcısına yanıt
    vcx V kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevaplar için. İki öneride mantıklı. Hem pistleri öğrenmek lazım hemde dediğiniz vites ışığı işe yarar. Selamlar.
  • Beyler 8-6 icin taktik var mi 15 dakika dayaniklilik yarisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Beyler 8-6 icin taktik var mi 15 dakika dayaniklilik yarisi

vcx'ten alıntıdır. Ben de böyle geçtim.
    quote:

-yarışa yarış yumuşak lastiklerle çıktım ve bundan sonraki pit stoplarda da hep yarış yumuşak kullandım.

-ilk pit stop u 7. turun sonunda ve full yakıt alarak yaptım.

-ikinci pit stop u 14. turun sonunda ve sadece 7 turluk yakıt alarak pitten çıktım. Sadece 2 pit stop yaptım ve dediğim gibi hep yarış yumuşaklarla devam ettim pit stoplarda yenileriyle değiştirdim.

• Viraj işaretini açın yardımlardan. Dubanın olduğu yere bir işaret koyuyor duba gitse de işaret kalıyor orda
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sanirim 8-7 icin bir taktik cunku 8-6da 2 pit stopa gerek yok tek pit stopla halloluyor. Bu dedigin de aklimda bulunsun bu taktikle gecerim 7yi sagolasin 6 icin var mi taktik ?

• Ps4 pro mu, yoksa slim modelinimi alayım arkadaşlar. Görüntü farkı var mı? Antialasing ve fps droplardan başka farkı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Ps4 pro mu, yoksa slim modelinimi alayım arkadaşlar. Görüntü farkı var mı? Antialasing ve fps droplardan başka farkı var mı?

1080p için: Çevre grafikleri, aliasing dışında pek fark yok. Fakat elinizde 4K Tv veya yüksek seviye monitör varsa gözleriniz bayram etsin diye Ps4 Pro alabilirsiniz. :)

Ps4 Slim'de Gt Sport konusunda benim dikkatimi çeken ama oyun keyfime zarar vermeyen iki sorun var. Birincisi aliasing sorunu. Uzaktaki arabaları sanki miyop gözle görüyoruz. İkincisi ise çevre grafikleri. Seyirciler, ağaçlar bu nesile yakışmıyor. Ama bizim sürdüğümüz araçların grafikleri normal Ps4'te bile muazzam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 4 Kasım 2017; 17:3:35 >
  • Tesekkurler. Pioner pdp428xd yi aldim gecen gun. Ayrica 4k tv var ama performansini hic begenmiyorum.

Ps4 slim 1tb gt sport bundle paketini az once aldim. Ps1den sonra ilk defa bi playstation sahibi oldum. Xbox fani olarak bana play s. aldiracak oyun granturismo oldu. (Gt2 gunlerimi aratmaz umarim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 4 Kasım 2017; 19:27:10 >
  • quote:

Tesekkurler. Pioner pdp428xd yi aldim gecen gun. Ayrica 4k tv var ama performansini hic begenmiyorum.

Ps4 slim 1tb gt sport bundle paketini az once aldim. Ps1den sonra ilk defa bi playstation sahibi oldum. Xbox fani olarak bana play s. aldiracak oyun granturismo oldu. (Gt2 gunlerimi aratmaz umarim:)

Tv'niz 1080p ise Pro'yu asil o zaman almalisiniz. Ben 4k 55 inc lg televizyonumla da 1080p 42 inc Samsung televizyonumla da PS4 Pro ile oynuyorum. 1080p ile supersampling yapiyor PS4 Pro. Yani goruntuyu 4k olarak isliyor ve 1080p'ye sigdiriyor. 4k tv ile de cok guzel ama 1080p daha kucuk ekran oldugu icin goruntuyu bu sigdirma islemi cok iyi sonic veriyor. Forumda 4k fetisi var. Supersampling'den cok bahseden olmaz ama PS4 Pro'nun asil olayi supersampling yapmasi.

1080 kullaniyorsaniz ozellikle Pro alin kisacasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 4 Kasım 2017; 21:44:8 >

• Oyunu oynayanlar eklesin psn: kdurmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Tesekkurler. Pioner pdp428xd yi aldim gecen gun. Ayrica 4k tv var ama performansini hic begenmiyorum.

Tv'niz 1080p ise Pro'yu asil o zaman almalisiniz. Ben 4k 55 inc lg televizyonumla da 1080p 42 inc Samsung televizyonumla da PS4 Pro ile oynuyorum. 1080p ile supersampling yapiyor PS4 Pro. Yani goruntuyu 4k olarak isliyor ve 1080p'ye sigdiriyor. 4k tv ile de cok guzel ama 1080p daha kucuk ekran oldugu icin goruntuyu bu sigdirma islemi cok iyi sonic veriyor. Forumda 4k fetisi var. Supersampling'den cok bahseden olmaz ama PS4 Pro'nun asil olayi supersampling yapmasi.

Yani işin özeti , 1080p tvde olsa, 4k tv'de olsa pro alınmalıdır. Bu saatten sonra , 3 kat zayıf konsol alınmaz. Zaten aradaki fiyat farkı da çok değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Yani işin özeti , 1080p tvde olsa, 4k tv'de olsa pro alınmalıdır. Bu saatten sonra , 3 kat zayıf konsol alınmaz. Zaten aradaki fiyat farkı da çok değil.

Yani. Elinde standard PS4 u olan cok kasmasa da olur Pro icin ama yeni alinacaksa butce uygunsa Pro mantikli. Grafik olarak cok buyuk farklar olmasa da supersample netlikte epey etkili oluyor. Bunu da youtube gibi karsilastirma videolarindan gormek mumkun degil bizzat tv'ye baglayinca belli oluyor.

Ama standard da simdi 3 kat zayif ama o kadar da 3 katlik bir fark henuz goremedik gibi yani. Ya da sirf bu supersample islemi 3 kat guc istiyordur belki de kim bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 5 Kasım 2017; 1:6:31 >

• Oyunun içeriğini falan geçtim sıkıntı ne biliyormusunuz fiziksel tepkiler gerçekte böyle değil ya resmen odun gibi geliyor araçlar bana bir tek benmi böyle hissediyorum ?
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.