Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda, Assetto Corsa'yı oynamış çok kişi var sanırım. Psn'de indirim olmuş, Psn Plus üyelerine yapılan ekstra indirimle birlikte 45 liraya geliyor. Sizce, Gran Turismo Sport varken almaya değer mi?

Özellikle kariyer modu açısından merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 1 Kasım 2017; 20:11:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Bu konuda, Assetto Corsa'yı oynamış çok kişi var sanırım. Psn'de indirim olmuş, Psn Plus üyelerine yapılan ekstra indirimle birlikte 45 liraya geliyor. Sizce, Gran Turismo Sport varken almaya değer mi?

Özellikleri kariyer modu açısından merak ediyorum.

kariyeri var ama sarmiyor ve anlaşılmiyor, ileriye dönük içerik konusunda gts daha önde.

• Gran turismo sportun devir-güç mekanizmasini beğenmiyorum, çok hatali değil ama, araçlarin çoğu düşük devirlerde "gereğinden fazla" güçsüz, normali boyle edebiyati yapilmasin lutfen.
    Bunun haricinde 400 hp araclar bazen duz yolda 140 kmh ustunde patinaja düştü, marka model hatirlamiyorum, 310 beygir araci 420 kusur beygire cikardim, stok lastikle birinci vitesi sardi, ikiyi sardi, ucu sardi, 4 e cikti yine hafiften sardi, mubarek sanki lastigin altina sabun doktuk. power steer olacak ama bu kadar da degil.

Surus rahat, basit gerisi fazla onemli degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 1 Kasım 2017; 19:39:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT de arac yola yapisiyor cok kolay diyen arkadaslar LaFerrari kullanmaya davet ediyorum. Sadece laferrari degil N800den N1000 sinifina kadar her aracin yol tutusu sabir istiyor. GT kolay surus degil, olmasi gerektigi gibi bir surus veriyor. Her arac oyle kolay kolay siz sacma bir sey yapmadikca yoldan cikmaya calismaz. PC2 de kildan nem kapiyor arabalar.

Bu N800-1000 sinif araclar PC2'den daha mantikli sekilde zordur GT. Ama daha gercekcidir ve ogrendiginde kullanabilirsin. Cunku aracin sen ne yaptiginda ne tepki verecegini biliyorsun.
    PC2 oyle degil. Kafasina gore kici basi oynuyor. Bu kadar sacma tepkilerle simulasyon olmaz. PC2 yi de zevkle oynuyorum o ayri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 1 Kasım 2017; 19:42:29 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    bence biraz daha sabredin derim ilk acemilik pc2 de sinir yada pes ettirebilir ama setuplardaki ince ayarlarla vahşi kedileri evcilleştirebilirsiniz.yol ve hava sıcaklıkları sürüşleri etkiliyor olabilmesi yaptığınız her ayarın size geri dönüşü ayrı bir zevk.yapabildiğim ayarların çoğunu sağolsun kazu sayesinde öğrendik yetersiz ingilizcemle daha ayarların yarısını bilmiyorum.alıştıkca keyif alacağınızı sanıyorum.

• FF araçlarda direksiyon kırıkken freni köklediğinizde dururken titreme oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

bence biraz daha sabredin derim ilk acemilik pc2 de sinir yada pes ettirebilir ama setuplardaki ince ayarlarla vahşi kedileri evcilleştirebilirsiniz.yol ve hava sıcaklıkları sürüşleri etkiliyor olabilmesi yaptığınız her ayarın size geri dönüşü ayrı bir zevk.yapabildiğim ayarların çoğunu sağolsun kazu sayesinde öğrendik yetersiz ingilizcemle daha ayarların yarısını bilmiyorum.alıştıkca keyif alacağınızı sanıyorum.

Tabii zaten uzun sure oynayacagim PC2'yi Deluxe edition aldim ileriye yonelik. Arti gamepad ile oynanmiyor PC2 bu yuzden G29 aldim. Direksiyonla kendini gosterecek Pc2 muhtemelen.

PC2'de kritik onemi olan bir husus da virajlarda direksiyonu cevirdiginizde belli acilarda sabit tutmaniz gerekmesi. Gamepadle bu mumkun olmuyor PC2de illa saga sola ufak oynuyor. Bu da apexi kaybettiriyor oyuncuya. Sonrasi zaten viraji yakalayacagim diye aracin kontrolunu hepten kaybetmek oluyor. Direksiyon setinin en onemli oldugu konu burasi diye dusunuyorum.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba 8-7 için hangi strateji ile sürdünüz. Ben dün 2 kere denedim 2. olabildim 10 sn fark yedim bi türlü kapatamadım arayı,tavsiye verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Yok arkadaş 8-7 olmuyor bir türlü. Sanırım updaten sonra daha da zorlaştırdırlar.

Uğur ben 8-7 yi şu setup ile geçmiştim.

-yarışa yarış yumuşak lastiklerle çıktım ve bundan sonraki pit stoplarda da hep yarış yumuşak kullandım.

-ilk pit stop u 7. turun sonunda ve full yakıt alarak yaptım.

-ikinci pit stop u 14. turun sonunda ve sadece 7 turluk yakıt alarak pitten çıktım. Sadece 2 pit stop yaptım ve dediğim gibi hep yarış yumuşaklarla devam ettim pit stoplarda yenileriyle değiştirdim.

Ben böyle geçtim kardeşim.

• US-PSN ile satın alan var mı? Sport modunda matchmaking yaparken regionu kendi belirliyor galiba, brezilyalı amerikalılarla eşleşiyorum ping-lag oluyor.

Bunla karşılaşan var mı ?
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Teşekkürler akşam gidince deneyelim tekrar
  • G29 ile denemeye basladim oyun gercekten cag atladi. Yolun her girintisi cikintisi icine isliyor. Gamepad ile yaptigim bir time triale 2 kusur saniye fark attim. Surus muazzam ya.

• Bu hediye gelen araçlar garajım da ki araçlarla bazen aynı oluyor. Yani garajımda aynı araçtan 3 tane var. Satmaya çalıştığım zaman hediye aracı satamazsınız diyor. Ne yapcam ben bu arabaları?

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

Bu hediye gelen araçlar garajım da ki araçlarla bazen aynı oluyor. Yani garajımda aynı araçtan 3 tane var. Satmaya çalıştığım zaman hediye aracı satamazsınız diyor. Ne yapcam ben bu arabaları?

Silebilirsin garajdan bende cok var 3'er 5'er ama silmiyorum ilerde lazim olur ne bileyim

• Bugun sunu anladim ki Project Cars 2'nin kapagina "direksiyonsuz oynamak tehlikeli ve yasaktir" yazmalilar. Abi bu nedir. Arac yolda durmuyor dedigim oyun direksiyonla yag gibi akiyor. Ve inanilmaz keyifli. Gamepadle yolda durmayan araci direksiyonla toparlamak cok rahat. Ayrica Force Feedback GT Sport'tan daha guzel.
    Cok sasirdim. Oyun direksiyonla apayri boyutta. PC2'nin surusu hakkinda soylediklerimi tamamen geri aliyorum.
    GT Sport gamepad ve direksiyonla oynanabilir bir oyun. Ama PC2 sadece direksiyonla oynanabilir bir oyun kesinlikle. Yolun direksiyona yansimasi muthis yapilmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 2 Kasım 2017; 18:18:4 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    İşte bunu anlatmaya çalışıyoduk burda bi ara, ama gamepad ile oynayana anlatamıyosunki bu durumu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

FF araçlarda direksiyon kırıkken freni köklediğinizde dururken titreme oluyor mu ?

Evet abs devreye girince titreme oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahsen85

İşte bunu anlatmaya çalışıyoduk burda bi ara, ama gamepad ile oynayana anlatamıyosunki bu durumu :)

Gamepad ile cabalamak nafile gercekten. Gamepadde saga sola savruluyor ne bicim surus dedigim olay simdi direksiyonda olsa da kasilmasini hissetsem diyorum. Tepkiler muthis.

Tabii GT'de de cok guzel ama GT gamepad ile de oynanabildigi icin direksiyona gecince PC2'de oldugu kadar sok olmuyorsunuz.

• Direksiyon ile oynayan arkadaşlar sanırım masaya sabitleyip monitör de oynuyırlar yada az bir kısım da tasarım mekanizmalı koltuk vardır diye düşünüyorum.Aslında direksiyon almak istiyorum ama nasıl bir çözüm üretebilirim onu bilemedim,Kucakta olacak iş değil direksiyon herhalde 😂😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günün kapanışı benden olsun...

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.