Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: esnll

Hangi araçla gidelim 8.8 için

Ben Porcshe 911 RSR (991) GR3 arabasını kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Uğur Astan Martin Vantage GT3 modelinde yukarda ki kapmalayı bulabilirmisin? Bende çıkmadı acaba sende çıkacak mı?
  • Sport modundaki nürburgring gp yarışında pole position yani ilk sırada start almayı başardım, sonrasında 10 tur boyunca ikinci ile çok sıkı mücadele verdim ama başardım ve öyle bitirdim. Çok keyifli tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Sport modundaki nürburgring gp yarışında pole position yani ilk sırada start almayı başardım, sonrasında 10 tur boyunca ikinci ile çok sıkı mücadele verdim ama başardım ve öyle bitirdim. Çok keyifli tavsiye ederim.

Hocam sanada zahmet olmazsa üstteki Aston Martin kaplamasına bakabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Sport modundaki nürburgring gp yarışında pole position yani ilk sırada start almayı başardım, sonrasında 10 tur boyunca ikinci ile çok sıkı mücadele verdim ama başardım ve öyle bitirdim. Çok keyifli tavsiye ederim.

Salih instagram da paylaşmış indirebilirsiniz diye ama öyle bir içerik yok ki? Büyük ihtimal tasarım editörüyle yapmışlar gerçek yarış arabalarını ve onu koymuşlar fotoğraf olarak. İndirilebilir içerik eğer tasarım editöründe yaptıklarımızı arkadaşlarımıza paylaşabiliyorsak o zaman bu tasarım kimdeyse psn den ekleyip onun tasarımını aktarabiliriz. Salihe sorucam.

Şöyle yapılıyormuş: keşfete tıklayıp otomobil tasarımlarına geliyormuşuz en sag taraftaki arama kutusuna ingiltere aston martin ve arac modelini secip v12 vantage gt3 okeyliyormuşuz sonra burada araç tasarımını bulup çevrimiçi kütüphaneye kaydediyormuşuz ardından kendi araç tasarım yerimizden de aracı seçiyormuşuz öyle bilgi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 28 Ekim 2017; 14:57:47 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Salih instagram da paylaşmış indirebilirsiniz diye ama öyle bir içerik yok ki? Büyük ihtimal tasarım editörüyle yapmışlar gerçek yarış arabalarını ve onu koymuşlar fotoğraf olarak. İndirilebilir içerik eğer tasarım editöründe yaptıklarımızı arkadaşlarımıza paylaşabiliyorsak o zaman bu tasarım kimdeyse psn den ekleyip onun tasarımını aktarabiliriz. Salihe sorucam.

Keşif kısmından bulunabiliyormuş marka kısmından Birleşik Krallık > Aston Martin > Vantage V12 GT3 seçince çıkıyormuş ama bende çıkmadı belki sende çıkabilir

• Yoğun tez çalışmalarımın arasında oyun çıktıktan iki hafta süreç sonrasında senaryoyu %100 Altın kupa ile bitirmiş bulunuyorum. 8. Etap en çok zevk veren bölüm oldu benim icin. Gerçekten son turlar kalbiniz küt küt attiriyor. Ek içerikle güzel olur umarım da devam ederiz o şekilde. Oyunu kalitesini gerçekten ciddi anlamda zorlayıcı şekilde yarışlara girince anlıyorsunuz. Eleştirdiğim tek nokta bi tık eksik pist ve araba sayısı ve çevrimiçi olma şartı koymasi. Gerçekçilik üst düzey.

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim luciano. daha agresif olmayı deneyeceğim. sahiden haklısın aslında, bazı yerlerde biraz fazla yavaşlıyorum ya da yavaş çıkıyorum virajlardan. şu ana kadar o etkinlikte en iyi sürem 1.51 bakalım 1 saniye erken gelmem gerek.

• vcx V kullanıcısına yanıt
    sport modunda yarışırken aldığım araba virajlarda vs otomatik fren yapıyor hızlanamıyorum. diğer rakipler sağımdan solumdan geçiyor aynı arabayla hemde. sport modunda bunun ayarı yokmu?? oto fren kapama yada ayarı vs yokmu? bi türlü öndekileri yakalayamıyorum. rakip araba virajdan çıkmadıkça yakalayamıyorum. farkı açıyolar düzde vs.. varmı bi ayarı vs?? tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo62 -- 28 Ekim 2017; 17:2:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo62

sport modunda yarışırken aldığım araba virajlarda vs otomatik fren yapıyor hızlanamıyorum. diğer rakipler sağımdan solumdan geçiyor aynı arabayla hemde. sport modunda bunun ayarı yokmu?? oto fren kapama yada ayarı vs yokmu? bi türlü öndekileri yakalayamıyorum. rakip araba virajdan çıkmadıkça yakalayamıyorum. farkı açıyolar düzde vs.. varmı bi ayarı vs?? tşk.

Eğer virajlarda otomatik fren yapıyorsa büyük ihtimal oyuna ilk başladığınızda amatör sürüş stili seçmiş olabilirsiniz bu nedenle tüm yarışlarınıza ekstra yardımcı ayarlar açık başlıyorsunuz. Oyunun ana menüsündeki ayarlara girip sürüş yardımlarını inceleyin.

ok tşk. düzeyi ne yapmam lazım bundan kurtulmam için? direksiyon seti mi var. yoksa ds4 ilemi oynuyosunuz. ?
  • quote:

ok tşk. düzeyi ne yapmam lazım bundan kurtulmam için? direksiyon seti mi var. yoksa ds4 ilemi oynuyosunuz. ?

Evet ds4 ile oynuyorum ana menüdeki ayarlardan o ayarları bir şekilde bulun eğer bulamıyorsanız yarış ekranındayken yarışa başlamadan önceki ekranda ayarlar sekmesine girin yanılmıyorsam en altta özel ayarlar ya da özelleştirilenilir ayarlar gibi bir sekme var oradan da değiştirebilirsiniz biraz kurcalarsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

tşk ederim. 4. yarışım oldu online da. araba gitmiyor. milletin arabası uçak sanki..
  • vieuxpoesie kullanıcısına yanıt
    Eger virajlara gerektigi hizda girersen cok rahat 2-3 saniye once bitirirsin

• quote:

tşk ederim. 4. yarışım oldu online da. araba gitmiyor. milletin arabası uçak sanki..

Hocam, yarış esnasındaki Sürüş Seçenekleri ayarlarında da olucak aradığınız ayar. Hani ABS ve sürüş hattı'nın olduğu menu, ordan otomatik fren ve dönüş yardımlarını hepten kapatıp manuel yapın yoksa aynen dediğiniz gibi bocalar durursunuz. O şekilde 2 yarış yapmıştım ben arcade modunda çıldırtıyor..

Katiliyorum. Bugün ben de yarışa 1. Başladım yarış içinde 3. Pozisyona geriledim ancak tekrar birincili alarak bitirmeyi basardım. Bazı sürücüler lastik aşınmasının farkında değiller 10 turluk yarışta özellikle ilk virajdaki keskin dönüş te dahil birçok yerde önlerindeki yarışçıyı geçmek icin hırs yapıp sert fren uyguluyorlar ve yarışın yarısına gelmeden lastikleri harap oluyor yoldan çıkmaya başlıyorlar Halbuki yarışın en basından yumuşak fren kullanılsa pozisyon kazanmak ve kaybetmek daha zor hale gelecek :)
    Benim araç da bu :) Tasarım editöründe birkaç saat çalıştım bunun icin ama o işe çok bulaşmak istemiyorum yoksa oradan çıkılmaz ap ayri bir dünya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkarakas94 -- 29 Ekim 2017; 3:35:25 >

• tşk kardeş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

http://www.vatanbilgisayar.com/qled-gaming-monitor-kampanyasi/

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-49-lc49hg90dmmxuf-1ms-mprt-144hz-ultra-hd-qled-gaming-monitor.html

49" kavisli 1ms 144hz ultra geniş 21/9 oyun monitörü... hemde Qled... teknolojiye yetişemiyoruz....

Ps4 için uygun olmayan bir monitör. 32:9 oranı geniş ekran olduğu için, ps4'e uygun değildir. Pc için çok iyi ama çok pahalı.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.