Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdir sagolasin eve gidince deneyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Sürüş okulu etkinliklerini altınla tamamladım hepsini ve dün oyunu aldım yani toplamda yaklaşık olarak 4 saat içinde hepsi altın oldu zorluğu merak edenlere bilgi olsun. Ayrıca altınla bitirmeye bakın çünkü gizli otomobil hediyeleri de kazanıyorsunuz benim garajım ödül otomobillerle doldu.

Kolay kısmı geçtim diye düşünüyorum asıl zorlayacak olan ise görev mücadelesi etkinliği.

hocam peki bronz gümüş altın karışık bitirsek, sonradan dönüp altın yapsak hepsini yine de verir mi gizli arabaları ? sim yarış oyunlarında yeni olduğumdan çok zorlanıyorum altın yapmaya çalışırken

----------------------------------------------------------------------------------------------

birde bu sorudan bağımsız birşey sorayım. oyunu toplam oynama süremizi görebiliyor muyuz menülerde bir yerde?

Her zaman için sonradan tekrar oynayıp altın yapabilirsin gümüş veya bronzla geçmiş olduğun etkinlikleri ya da hiç yapamadıklarını.

Diğer soruna gelirsek profiline girdiğinde başarılar sekmesinde oyundaki kat ettiğin kilometreden tut oynadığın süreye kadar görebilirsin zaten o da ödül almanı sağlayacak aşamalardan biri.

• oyunu kulaklık ile oynayan varmı? kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Sırf bu oyun ıcın Ps4 u satmamıstım baska hıc bır oyununum yok :D

Fat kasa Ps4 e alıcam insallah takıp etmıyorum fazla yenı Ps4 ler cıkmıstı Fat kasada kasma olayları falan olmuyor dımı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Gaza sonuna kadar basmama ragmen alttaki gaz gostergesi yariya kadar doluyor normal midir?

Çekiş kontrolünü yüksekte tutmuşsundur ondan dolayı yemez gazı araç TCS onu düşür hocam.

Hocam bulamadim tcsyi nerden dusuruyoruz

• quote:

quote:

quote:

Sürüş okulu etkinliklerini altınla tamamladım hepsini ve dün oyunu aldım yani toplamda yaklaşık olarak 4 saat içinde hepsi altın oldu zorluğu merak edenlere bilgi olsun. Ayrıca altınla bitirmeye bakın çünkü gizli otomobil hediyeleri de kazanıyorsunuz benim garajım ödül otomobillerle doldu.

Kolay kısmı geçtim diye düşünüyorum asıl zorlayacak olan ise görev mücadelesi etkinliği.

hocam peki bronz gümüş altın karışık bitirsek, sonradan dönüp altın yapsak hepsini yine de verir mi gizli arabaları ? sim yarış oyunlarında yeni olduğumdan çok zorlanıyorum altın yapmaya çalışırken

----------------------------------------------------------------------------------------------

birde bu sorudan bağımsız birşey sorayım. oyunu toplam oynama süremizi görebiliyor muyuz menülerde bir yerde?

Her zaman için sonradan tekrar oynayıp altın yapabilirsin gümüş veya bronzla geçmiş olduğun etkinlikleri ya da hiç yapamadıklarını.

Diğer soruna gelirsek profiline girdiğinde başarılar sekmesinde oyundaki kat ettiğin kilometreden tut oynadığın süreye kadar görebilirsin zaten o da ödül almanı sağlayacak aşamalardan biri.

çok teşekkürler hocam cevaplar için

• Forbes'ın yaptığı inceleme de şu yazıyor........ It'll be hard for any game to deliver more eye candy on this generation of consoles.

Bu jenerasyon konsollar da daha iyi grafik göremeyiz diye yazıyor.... (orta halli ingilizce ile bu kadar :)

Güncelleme den sonra oyun gerçekten inanılmaz görünüyor.... Grafik olarak rakipsiz şuan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Merhaba , ben de geçen hafta D&R'dan coll. edt. siparişi verdim fakat hala gönderim yapılmadı. Sizdeki durum nedir ?
  • Counting C kullanıcısına yanıt
    işte bilemiyorum cd içindemi yoksa cd dışında ayrı bir kod mu geliyor. mal gelsin açar bakar yazarım.

delux cd alanlara kod olarak mı geliyor acaba? yoksa cd içindemi geliyor? varmı delux versiyon cd olarak alan?
  • Kutu açılım videosunda gördüğüm kadarı ile ekstralar klasik kod şeklindeydi. + görünen o ki Coll. Edt. ve Delux'un tedariği hususunda bir problem var.
  • oyunda yağmur vs var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

oyunu kulaklık ile oynayan varmı? kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.

PlayStation Gold kulaklık süper onla oynuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACB82

Merhaba , ben de geçen hafta D&R'dan coll. edt. siparişi verdim fakat hala gönderim yapılmadı. Sizdeki durum nedir ?

Cuma günü stoklara düşmesi bekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zorluyol

Forbes'ın yaptığı inceleme de şu yazıyor........ It'll be hard for any game to deliver more eye candy on this generation of consoles.

Bu jenerasyon konsollar da daha iyi grafik göremeyiz diye yazıyor.... (orta halli ingilizce ile bu kadar :)

Güncelleme den sonra oyun gerçekten inanılmaz görünüyor.... Grafik olarak rakipsiz şuan...

Kesinlikle grafik olarak rakipsiz ve bence surus hissi olarak da rakipsiz. Autodrome'da ogleden sonra bir yaris oynayin mesela o uzun duzlukte karsinizdaki yesil ortulu daglar tepeler, onunuzdeki muthis araclar ve gunesin asfaltta yansimasiyla bir birlesiyor ki direkt gercek bir hal aliyor. Replayler ise zaten iplerin koptugu noktaya geliyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Drive club tan sonra seni böyle etkiyen yarış oyunu görmemiştim tugi

GT'ler her zaman baska olur haci ciktigi zaman iptal eder beni DC bakma GT yoklugunda napalim oynadik saglam oyundu gerci.

• Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Garajimdan bir kuple. Hepsi hediye. Altinlardan, seviye atlamalarindan vs. Daha hic kredi harcamadim.

3 tane 458 Italia Gr.3 var. Isteyene gondereyim ikisini. Gonderiliyor mu gerci bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Ekim 2017; 14:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Garajimdan bir kuple. Hepsi hediye. Altinlardan, seviye atlamalarindan vs. Daha hic kredi harcamadim.

Hocam biz bosuna deluxe almisiz o zaman verdigi 12 araba seninkilerin yaninda bir sey degil

• quote:

3 tane 458 Italia Gr.3 var. Isteyene gondereyim ikisini. Gonderiliyor mu gerci bilemedim.

hocam hazır desenli geliyor değil mi bu hediye araçlar ?

en üstteki bmw ve renault çok hoş duruyor tip olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Hocam biz bosuna deluxe almisiz o zaman verdigi 12 araba seninkilerin yaninda bir sey degil

2 milyon kredi de yaptik oyun deluxe oldu iste

• quote:

quote:

hocam hazır desenli geliyor değil mi bu hediye araçlar ?

en üstteki bmw ve renault çok hoş duruyor tip olarak

Evet hazir hocam daha hic ellemedim tasarim islerini.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.