Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam foto modunda araca nasıl hız verdiniz ? Bende sadece lastik döndürme açısı ayarı var hız ayarı seçilmiyor kapalı,araçlar hep sabit duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.R.I.M.S.O.N888 -- 19 Ekim 2017; 2:26:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 189TL olan standart sürüm neden 219tl oldu bilgisi olan var mı?
  • Hayda oyundayken server kapandi oynayamiyoruz simdi. Server kapaninca kaliyoruz oyle.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Tam bir nedeni yok kur farkını vs. bahane ederek arttırdılar. Bundan sonra da digital exc. oyunlarında 189 tl etiketi yerine 219tl etiketini kullanacaklardır (kutu fiyat söylemek bile isteniyorum) Türkiye de euro ya göre oyun fiyatlandırması olmamalı bazı ülkelerde olduğu gibi o ülkeye özel fiyat belirlenmeli. Bizim alım gücümüz euro kullanan ülkelerdeki gibi değil ayrıca paramız sürekli değer kaybediyor. Oyun almanın hayal olmasına az kaldı. Sony kendi oyun fiyatlarını bu seviyeye çektiyse 3. party oyun fiyatları kim bilir ne kadar olacak. Tabiki şuda ayrı bir terbiyesizlik oyunu 189 tl den belirlemişsin bari bundan sonra oyunlarında fiyat artışına gideceksen bu oyunda yapma.

• quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Tam bir nedeni yok kur farkını vs. bahane ederek arttırdılar. Bundan sonra da digital exc. oyunlarında 189 tl etiketi yerine 219tl etiketini kullanacaklardır (kutu fiyat söylemek bile isteniyorum) Türkiye de euro ya göre oyun fiyatlandırması olmamalı bazı ülkelerde olduğu gibi o ülkeye özel fiyat belirlenmeli. Bizim alım gücümüz euro kullanan ülkelerdeki gibi değil ayrıca paramız sürekli değer kaybediyor. Oyun almanın hayal olmasına az kaldı. Sony kendi oyun fiyatlarını bu seviyeye çektiyse 3. party oyun fiyatları kim bilir ne kadar olacak. Tabiki şuda ayrı bir terbiyesizlik oyunu 189 tl den belirlemişsin bari bundan sonra oyunlarında fiyat artışına gideceksen bu oyunda yapma.

Sony turkiyeyi buyuk sirket prensibine, mentalitesine sahip kisiler yonetmiyor. Mahalle cocugu kafasinda kisiler yonetiyor. Bunu uzun zamandir biliyoruz. O yuzden bu GT Sport'ta yapilan fiyat pisligini ben hic yadirgamiyorum. Boyle kisiliksiz Sony Turkiye yoneticileri icin cok dogal bir hareket oldu bu.

Once 189 yap. Sonra yok ya dur 219 oldu de. Tam bizim vasifsiz insan musveddelerinin isi iste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Ekim 2017; 5:16:53 >

• 189 tl ön sipariş fiyatıdır, oyun çıkınca fiyat artar haliyle, bunun nesine şaşırdınız anlamadım, yanlış biliyorsam düzeltin

• oyunun fiyatını çok takmayın nette 230 lira çek puan bulsanız 200 lere kadar çekebilirsiniz çok rahat hem elinizde ileride satmak yada takas etmek için medya bulunur, en kötü arşiv niyetine tutarsınız.
  • arda_tirmas kullanıcısına yanıt
    Ps store da oyunlar ön sipariş fiyatıyla aynı satılır. Ayrıca böylelikle exc. oyunlarda fiyat artışı olmuş oldu. Sıkıntı fiyatın artması yoksa bende 189 tl den aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 19 Ekim 2017; 8:24:57 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Drive club tan sonra seni böyle etkiyen yarış oyunu görmemiştim tugi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Sony turkiyeyi buyuk sirket prensibine, mentalitesine sahip kisiler yonetmiyor. Mahalle cocugu kafasinda kisiler yonetiyor. Bunu uzun zamandir biliyoruz. O yuzden bu GT Sport'ta yapilan fiyat pisligini ben hic yadirgamiyorum. Boyle kisiliksiz Sony Turkiye yoneticileri icin cok dogal bir hareket oldu bu.

Once 189 yap. Sonra yok ya dur 219 oldu de. Tam bizim vasifsiz insan musveddelerinin isi iste.

TR Playstation Store Sony Türkiye tarafından yönetilmiyor. Sony Londra ekibi tarafından yönetiliyor. Türkçeleştiemeden fiyat politasına kadar Londra ekibi sorumlu. Geliride doğrudan oraya gidiyor. Sony dijital marketin Türkiye de bir ofisi yok. Tıpkı bir zamanlar Steam in Türkçe olup da ABD den yönetildiği, oradaki sanal pos a ödeme yapıldığı gibi. Hiç bir farkı yok. Steam Türkiye'ye ofis açtı, Türkiye de vergi ödemeye başladı bu durumu değiştirdi. Tabi Türkiye nin meşhur olmuş yüksek verilerinden dolayı steam de ki oyun fiyatlarıda şişti. Kardeşlikte yok. PC oyuncuları steam yerelleştiğinden beri kan ağlıyor. O yüzden Sony Londra nın yani TR Playstation Store un fiyatlarına fazla şey etmeyin. TR Playstation Store Türkiye de yerelleşmeye giderse bu fiyatlarıda mumla ararız. Türkiye de vergiye tabi olmadığı halde fiyatları bu şekilde, birde olursa gerisini sen düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

189TL olan standart sürüm neden 219tl oldu bilgisi olan var mı?

189 TL Önsipariş fiyatıydı dostum önsipariş bitti normal fiyata döndü.
  • Arkadaşlar storda şimdiye kadar hangi oyun ön siparişe özel fiyatla satıldı? Benim mi yanlışım var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 19 Ekim 2017; 9:19:22 >
  • Ya bu ön siparişlerde olay şudur, size bi kaç cici şey verir ama.fiyat konusunda aslında bazen daha pahalı bile olur. Yada aynı kalır eşantiyonunu iptal ederler bu kadar. He fiyat artmaz orası ayrı ama arkadaslar ben sony oyunları hariç 3. Partide 200 liradan asagı ön siparis fiyatı görmedim. Parakendede de aynıdır. Üzerine day one yazarlar içinde bi kod yazan yere düşse tenezzül etmeyecegin bir kagıt parçasıdir. He bide delux diye bi saçmalık vardır, ayni oyunu ufak kagıt parcasıyla 10 dolar fazlaya satarlar.5- 10 dolara farka verdiğide 2 kaplama bi boya dır genelde. Şimdi skinleri modlamayla belese yapildigini biliyoruz bu adamlar 10- 5 dolara bunu veriyor ama lost legacy, hellblade gibi oyunlar 60.dolardan satıyoz deseler kıyameti koparirlar. Bu piyasa gösteriş piyasası.

• quote:

Arkadaşlar storda şimdiye kadar hangi oyun ön siparişe özel fiyatla satıldı? Benim mi yanlışım var?

Evet daha önce hiç olmamıştı diye hatırlıyorum bende psn de böyle bişey.

İnşallah bundan sonrada olmaz ama yapabilirler normal bişey çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Gaza sonuna kadar basmama ragmen alttaki gaz gostergesi yariya kadar doluyor normal midir?

Çekiş kontrolünü yüksekte tutmuşsundur ondan dolayı yemez gazı araç TCS onu düşür hocam.
  • Dün bende gireyim bakayım dedim biraz içinden çıkamadım saatlerce bildiğin sanat eseri çalışmaları çıkıyor.Müsait zamanda bende usb ye atıp upload ederim buraya
  • quote:

Arkadaşlar storda şimdiye kadar hangi oyun ön siparişe özel fiyatla satıldı? Benim mi yanlışım var?

Bence olması gereken o. Ön siparişin bir anlamı, farkı olmalı.

• Kutulu olarak aldığım oyunu dün akşam 3-4 saat boyunca oynadım. Bir kere oyunun grafikleri beta sürümüne göre daha iyi geldi 12GB güncelleme ile sanki daha iyileştirmişler. Oyunun en iyi tarafı ds4 ile oynanabilirliği olmuş. Çok rahat bir şekilde direksiyon setine gerek olmadan da oynanabiliyor. Eski GT serilerindeki araçlardaki kütüklük yok fizikleri çok beğendim. Kariyer modu olmasa bile oyun kendini oynattırıyor. Tam sim yarış oyunlarını oldum olası sevmem. Arcade yarışlarını hiç sevmem. Sim-arcade benim tarzım. Sonuçta bu bir oyun tam similasyon bir oyunu evde deli gibi direksiyon setiyle oynayacağıma atlar arabama gezerim. Gt Sport, Sim-arcade Driveclub'ın bir tık üstü sim Arcade olmuş. İçerik zayıf olsada dlc ile birçok etkinlik gelecektir. İlk izlenimim ben çok beğendim.

• Sürüş okulu etkinliklerini altınla tamamladım hepsini ve dün oyunu aldım yani toplamda yaklaşık olarak yarım gün içinde hepsi altın oldu zorluğu merak edenlere bilgi olsun. Ayrıca altınla bitirmeye bakın çünkü gizli otomobil hediyeleri de kazanıyorsunuz benim garajım ödül otomobillerle doldu.

Kolay kısmı geçtim diye düşünüyorum asıl zorlayacak olan ise görev mücadelesi etkinliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 19 Ekim 2017; 10:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Sürüş okulu etkinliklerini altınla tamamladım hepsini ve dün oyunu aldım yani toplamda yaklaşık olarak 4 saat içinde hepsi altın oldu zorluğu merak edenlere bilgi olsun. Ayrıca altınla bitirmeye bakın çünkü gizli otomobil hediyeleri de kazanıyorsunuz benim garajım ödül otomobillerle doldu.

Kolay kısmı geçtim diye düşünüyorum asıl zorlayacak olan ise görev mücadelesi etkinliği.

hocam peki bronz gümüş altın karışık bitirsek, sonradan dönüp altın yapsak hepsini yine de verir mi gizli arabaları ? sim yarış oyunlarında yeni olduğumdan çok zorlanıyorum altın yapmaya çalışırken

----------------------------------------------------------------------------------------------

birde bu sorudan bağımsız birşey sorayım. oyunu toplam oynama süremizi görebiliyor muyuz menülerde bir yerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 19 Ekim 2017; 10:28:47 >

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.