Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Oyunu kutu alip oynayanlar, guncelleme varmi ? Yoksa direk giriyormu oyuna

Gts day one edition kutulu versiyon da iki kod cikiyor
    1.kod: 250.000 kredi - 60 adet avatar-birde digital logo
    2.kod: whats you diye sacma birsey var

12gb'lık güncelleme var

Öh be arkadaş, kutulu aldik iyiki

Eyvallah bilgi icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Anladığım kadarıyla oyun online'a yönelik tamamen.Gran turismo academy kafasında bir şeyler olacak muhtemelen turnuva bazında. Yani stage 3 ek9 type r mı yoksa fk2 mi nürburgring de daha hızlı döner, r34 mü gtr mı tokatlar diyenler ve kariyer yapmak isteyenler asıl beklediğimiz oyun olan GT7 yi bekleyecek. Büyük ihtimalle aynı olur ama sport, 7 nin kısılmış hali. Bir nevi prologue gibi

• 45 Dakika uğraşıp sürüş okulundaki 8. testi 15 saniyenin altında geçemedim. Diğer testlerin hiçbirini de gold yapamadım. DS4 ile sürüş işi bana yaş geldi. Milim milim çevirmeye çalışırken bir noktadan sonra direksiyon fazla dönüyor, ortasını bulamıyorum.

• delio kullanıcısına yanıt
    Bence pes etmeyin alışmanız lazım ds4 ile ilk oynayışta 0:13,877 yaptım.
  • Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Bende kutulu Day one edition alyorum.
    200 e buldum. Dijital elimde kalıyor. Çok sarmazsa, en azndan kutuluyu elden çıkartırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Bende kutulu Day one edition alyorum.
    200 e buldum. Dijital elimde kalıyor. Çok sarmazsa, en azndan kutuluyu elden çıkartırım..

Hayirli olsun...Bende o mantikla aldim, 2 ay idare eder, online da baktim uzuyorlar (set vs ds4 ucurumundan dolayi) takakslarim mantigiyla aldim (ben de uc eski oyun verip aldim)

• Ben de bugün 240tl ye day one edition kutulu aldım. Şimdi malesef 12gb güncellemeyi indirmekle meşgulum ancak akşama oyunda olabilirim.

• Gercekligin sinirlarini zorluyoruz.

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Egecann

Anladığım kadarıyla oyun online'a yönelik tamamen.Gran turismo academy kafasında bir şeyler olacak muhtemelen turnuva bazında. Yani stage 3 ek9 type r mı yoksa fk2 mi nürburgring de daha hızlı döner, r34 mü gtr mı tokatlar diyenler ve kariyer yapmak isteyenler asıl beklediğimiz oyun olan GT7 yi bekleyecek. Büyük ihtimalle aynı olur ama sport, 7 nin kısılmış hali. Bir nevi prologue gibi

Evet GT: Sport bir nevi GT: Prologue'nin yeni ismi diyebiliriz, bu nesile 2019 sonunda çıkacak (kişisel tahminim :) ) Gran Turismo 7 çok daha kapsamlı bir oyun olacaktır.

• delio kullanıcısına yanıt
    Ben %60'nı DS4 ile altın alarak tamamladım oyun DS4 ile gayet rahat oynanıyor alışmak lazım ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Ben de bugün 240tl ye day one edition kutulu aldım. Şimdi malesef 12gb güncellemeyi indirmekle meşgulum ancak akşama oyunda olabilirim.

Hayırlı olsun tur zamanlarını merak ediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gercekligin sinirlarini zorluyoruz.

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Ben de bugün 240tl ye day one edition kutulu aldım. Şimdi malesef 12gb güncellemeyi indirmekle meşgulum ancak akşama oyunda olabilirim.

Hayırlı olsun tur zamanlarını merak ediyorum :)

Teşekkür ederim, tur zamanı konusunda görev etkinliklerinde bir beklentin olmasın çünkü altını alıp kaçıcam😊

Görevleri bir an evvel bitirip spor moduna geçeceğim. Ama görevler zaman alacaktır. Ben de ds4 ile oynuyorum.

• Oyun çöp atıyo , dakikasında sildim

• vcx V kullanıcısına yanıt
    Hocam mahzuru yoksa sorabilirmiyim nereden aldınız bu arada Türkçe değil mi ?

• Ben buradan aldım, 25 lira katlanan kupon vardı 209liraya geldi üstelik taksitte yaptım, yarın gelir diye umuyorum.

https://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-gran-turismo-gt-sport-ps-vr-uyumlu-day-one-edition-P213068006
  • VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Para hediyesi yalnızca oyunun alındığı hesapta geçerli.
  • Gif'ler fena yanlız.

• Surus okulunda bir cok test tek seferde altin yapilabilirken bazi testler sanirim 50 kez de denense altin olmayacak, 26 27. etkinlikleri milisaniyelerle altini kaciriyorum, az kaldi ds4 ü kiracagim. Cogu test cok kolay, bazilari tam kil ediyor adami altin icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.