Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 6 oyunu (artı Tokyo Concept, Geneva Concept, Prologue'lar, PSP versiyonu ve Tourist Thropy'yi) puanlarına* bakmadan alıp oynadım. Bunu da oynayacağım illa ki ama şöyle güzel bir indirime girdiğinde. Oyun şu anki içerikle şu anki parasını hak edecek düzeyde değil.

*Bu arada puanlarına bakmam diyoruz ama şimdiye kadar da hiçbir Gran Turismo oyunu 80 puanın altına düşmemiş. Bir de böyle bi' gerçek var.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. O zaman yine Store'dan almazsam kutulu alırım havuz sistemi bulunan bir siteden Türkçe çıkmazsa iade ederim gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu split screen modunda demodaki gibi az sayıda araç var. araçları satın aldıkça mı oraya ekleniyor otomatikmen?
  • Türkçe reklam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 18 Ekim 2017; 11:2:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

İlk 6 oyunu (artı Tokyo Concept, Geneva Concept, Prologue'lar, PSP versiyonu ve Tourist Thropy'yi) puanlarına* bakmadan alıp oynadım. Bunu da oynayacağım illa ki ama şöyle güzel bir indirime girdiğinde. Oyun şu anki içerikle şu anki parasını hak edecek düzeyde değil.

*Bu arada puanlarına bakmam diyoruz ama şimdiye kadar da hiçbir Gran Turismo oyunu 80 puanın altına düşmemiş. Bir de böyle bi' gerçek var.

Yabancı sitelere göz attığımda çoğu kişinin bizim gibi kariyer modunun olmaması yüzünden oyunu eleştirdiğini gördüm. Kariyer modu yok diye Kazu'yu topa tutmuşlar. Puanın düşük olmasında en büyük etken bence kariyer modunun eksikliği.

Oyun bence de şu an için bu parayı hak etmiyor. Fakat aynı zamanda bu oyuna seksen puandan aşağı verilmez. Değerlendirmede ölçüyü kaçırmışlar.

• Oyunun dijital sürüm fiyatını arttırmışlar 219TL olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyunun dijital sürüm fiyatını arttırmışlar 219TL olmuş.

189 a kurtardık ta kötü olmuş arttırmaları. steamde bu olay çok oluyordu tr mağazasında. demekki artık ps store da da bu olayla sık karşılaşacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

189 a kurtardık ta kötü olmuş arttırmaları. steamde bu olay çok oluyordu tr mağazasında. demekki artık ps store da da bu olayla sık karşılaşacağız

Hayır anlamıyorum tamam kutulu oyun lüks haline geldi eyv tamam da dijital oyun niye bu kadar pahalı ya. Euro'nun yüzünden türk lirası çöp haline geldi
  • quote:

Deluxe de 249 tl olmuş

• PS Türkiye'de Aral'dan farksız oldu artık. Çok beklerler bu fiyatta alsın millet. 100 liranın altına düşmediği sürece 1 kuruş koklatmam GT yarım oyun çıktı bu fiyattan satılması haketmiyor. GT açlığımı biraz daha tutarım ve beklerim nasıl olsa kaçmıyor oyun.
  • Benim gibi kart hatası aldığı için önsipariş veremeyenlere geçmiş olsun. GT7 de 100USD'den çıkar herhalde zaten adamların DLC'ler için para almasına gerek yok oyunu alırken ziyadesiyle almış oluyorlar zaten. Gider kutulu alırım bu ne rezalet böyle ya.

• İyi günler arkadaşlar. Bu oyunu almayı düşünüyorum bugün. Oyunda kariyer modu var mı? Yani online oynamak şart mı? Son olarak yarış oyunlarını severim ama simülasyonda biraz beceriksizim. Bu oyuna alışabilirmiyim? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

• Arkadaşlar Selam,

H-Shifter hesabımı aktive edebildim, çok uzun zamandır yoktum buralarda (6 yıl kadar :D) Belki hatırlayanlar vardır o yıllardan kalan arkadaşımız varsa, o zamanki psn adım High_Summoner'dı.

Güncel PSN hesabım: BekirKaraca

GT Sport'taki özel turnuvalar, online vs. için PSN hesabımı arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Görüşmek üzere,
    Saygılar
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    8 tl civarı fazla çekiliyor karttan , 257 tl gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Önsipariş fiyatı ile oyun çıktıktan sonraki fiyatların aynı olması saçmaydı zaten..
  • Oyunu kutu alip oynayanlar, guncelleme varmi ? Yoksa direk giriyormu oyuna

Gts day one edition kutulu versiyon da iki kod cikiyor
    1.kod: 250.000 kredi - 60 adet avatar-birde digital logo
    2.kod: whats you diye sacma birsey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 18 Ekim 2017; 12:34:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrı bir başlık altında online yarışlar için grup oluşturulur herhalde

• Cok seker adeta sevgi yumagi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Oyunu kutu alip oynayanlar, guncelleme varmi ? Yoksa direk giriyormu oyuna

Gts day one edition kutulu versiyon da iki kod cikiyor
    1.kod: 250.000 kredi - 60 adet avatar-birde digital logo
    2.kod: whats you diye sacma birsey var

12gb'lık güncelleme var

• Arkadaslar delux pakette aldigim hesaptan girince 2milyon para hediyesini veriyor acaba kendi hesabima aktarmanin bir yolu yokmudur o hesaptan oynamak istemiyorum kendi ana hesabim sec hesap gibi oldu valla satacam yoksa sec hesabi.

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.