Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kariyer modunun olmaması çok köyü oldu. Online a ağırlık verip oyunun online kısmını sorunsuz hale getirmek için olabilir. tüm online sıkıntılarını bu oyunda çözüp gt7 ye kariyer modunu dahil edip sorunsuz online oyun çıkarmak isteyebilir kazu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kristal surucu ametist surucu muhabbeti nedir, yeni eklenmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Sen sağol :) son dakika yetiştik on sipariş e

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yatmadan önce bir girme fırsatım oldu. Demoyu oynadiysaniz oyun size başta soruyor demodaki verileriniz aktarılsın mi diye. Aktarmayı yaptım ve oyun içi kredim, mil puanım ve arabalarımı gördüm. Ancak senaryodaki gold lari sanırım bir daha yapmak gerekecek neyse ki zevkli yapması :) 3 500 000 kredim oldu ve ilk aldığım araba ile bir fotoğraf cektim :)

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicolae

Sen sağol :) son dakika yetiştik on sipariş e

1,5 dakika ile önsipariş

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

GT7 her halukarda bu nesle çıkar bence, özellikle pist ve kariyer eksikliğini bünyem bir türlü kabul edemedi. Sanırım Sport adı, Prologue isminin yeni tanımı...

Her sene veya kısa aralıklarla GT çıksın beklentisi içinde değilim ama 4 yıl sonra da tam bir oyunu beklemek hakkımız herhalde. Şu hali ile 30 dolarlık bir oyundan öteye gidemiyor...

Hocam mümkün değil GT7 bu nesile çıkmaz, zaten GT6 ps3'ün sonunda çıkmıştı, satış rakamları ve tepkiler ortada, aynı hatayı 2. kez yapmazlar.

GT Sport ile bu nesil devam edecekler, GT7 PS5 ile gelir
  • Herkese merhaba konuyu bayagidir takip ediyorum ama oyunun çıkmasını bekledim mesaj atmak icin.

1 dakikadan az sure kala on sipariş verenlerdenim umarım on siparişin faydalarından yararlanabilmisimdir.

48gb beta sürümünü yükledik ben sanmıştım ki tam surumu indirmeye gerek kalmayacak satın alım yapınca tam sürüme geçecek ama öyle olmadı tekrardan bu sefer 55gb indirtiyor. Bence bu saçma olmuş beta 48gb olmamalıydı.

• saat 00.00'den beri oynuyorum.

insan alıştığını mı arıyor bilmem. haftasonu PS3'e GT6'yı kurmuştum. maksat dualshock ile ne kadar oynayabiliyoruz gorelim.

sierra zaman yarisinda hepsini altin alip arabayi kontrol edebilir hale gelince olacak bu is dedim.

maalesef ilk hayal kirikligi burada ortaya cikti. Ps3 dualshock hissi ile bunun alakasi yok. hassaslik ayari herseyiyle oynadim. hepsinde standart butun asistleri kapatir, sadece ABS ve TC'yi 1 yapar oynarim.. m4 yine bir yere kadar ama bmw m6 gt3'u kontrol etmenin imkani yok mesela.

herseyden once hissi daha sagir geldi bana dualshock3'e gore. ayrica fren pedalini birden fazla tusa atayamiyor olmak beni cok rahatsiz ediyor. L2'ye fren koyar cubuklarla da gaz ve direksiyonu idare ederim mesela. left foot braking'i de bir nevi oylece halletmistim kendi kafamda ps3'te ama bunda mumkun degil maalesef.

onun haricinde arac eksikligi direk goze carpiyor. marka cesitliligini goze alirsak gt 5 prologue bile bu kadar zayif degildi :)

surus hissi olarak muhakkak ki degisik. buna alismak gerekecek. tam bir simulasyon mu? buna verecek cevap henuz hazir degil. assetto corsa etkisi goze carpiyor ilk anda. bir de t500 ile oynayip daha yazarim

• Gecmiyor su yarim saat. Bastan baslatmasi iyi oldu ekstra kredi olur mil olur. Sabahlar olmaz filan. Yarim saat neden gecmiyor acaba

• Delux pakette 2milyon parayi nezaman vercek yada almanin bir yolu varmi

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    GT6'yi es gectim ben PS3 un son doneminde ciktigi icin PS4e geciyordum. Ama GT5'te tum kariyeri altinlarla doldurmus olarak ben GT Sport'un simdiye kadar yapilmis en rahat oynanisi verdigini dusunuyorum. Oyunun komutlara tepkisi ve hassasiyeti muthis seviyede bence ne konuda alisamadiniz tam olarak anlamadim. Oyunda en gelismis gordugum detay bu oldu. Klasik GT odunlugu vardir herkesin malumu bunu atmis uzerinden GT Sport. Cok akici bir kontrol hissi verdi bana beta ama tam surumde mi degisti acaba birazdan gorecegim. Sanmiyorum gerci.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

GT6'yi es gectim ben PS3 un son doneminde ciktigi icin PS4e geciyordum. Ama GT5'te tum kariyeri altinlarla doldurmus olarak ben GT Sport'un simdiye kadar yapilmis en rahat oynanisi verdigini dusunuyorum. Oyunun komutlara tepkisi ve hassasiyeti muthis seviyede bence ne konuda alisamadiniz tam olarak anlamadim. Oyunda en gelismis gordugum detay bu oldu. Klasik GT odunlugu vardir herkesin malumu bunu atmis uzerinden GT Sport. Cok akici bir kontrol hissi verdi bana beta ama tam surumde mi degisti acaba birazdan gorecegim. Sanmiyorum gerci.

Dualshock 4'ün Trigeri Dualshock 3'ün trigerine göre sorunlu (yarış oyunları için), 2 cm'lik triger hareket payının %60'ından sonra oyun %100 gaz alıyor, %70 gaz vermek için parmağın cerrah hassasiyetinde olması lazım, güçlü araçlarda tcs asr kapalı iken iyice zorluyor, ds3'te gaz ayarı daha iyi ve insancıldı.
    Oyuna dualshock triger hassasiyet-deadline ayarı eklenirse çok daha iyi olur. Ds4'ün trigeri nişancı oyunları için yapılmış. %50 basıştan sonra neredeyse tam basmış gibi algılıyor, sanıyorum arkadaş bunu kastetti.

• Herkesin gömdüğü benim bayıldığım NFS'nin yanına birde sim alalım dedik Turn 10 sözde ikinci yapımcı konumundaki Playground'un yanında ezilince Forza 7 iyi çıkmadı ilk defa bir Forza'yı henüz almadım.Project CARS 2 desen araçlar Shift 1 den beri twerk yapıyor gamepad ile oynaması işkence.GT Sports'da kariyer modu olsa şu anda dakika sayıyordum ama sırf o araç tarihlerini okumak içi bile olsa alacağım gibi duruyor.BMW'nin Porsche'nin tarihini falan okurken birde alttan dünyada ne olduğu falan görünüyor harika bir detay kim düşündüyse.
  • Arkadaşlar gün geldi 18 ine girmis bulunuyoruz. Gece vardiyasından selamlar konuyu aksamdan sonra takip edebiliyorum sabaha kadar:) şimdi şu oyunu kutulu alan arkadaşlar güncelleme yapmadan bi dönebilir mi vaziyet nedir diye gerçekten beta hali mi? Ayrıca internet yokken durum ne araç satın alabiliyor muyuz, senaryo moduna girebiliyormuyuz. Fotoraf modunu kullanabiliyormuyuz. Arcade oynayınca kaç araç var. Offline iken arcade oynadığımızda puan kazanabiliyormuyuz? Günlük antrenman tamamlanınca arac hediye ediyormu? Yoksa internet olmadan bos bir disk parcası mi oyun? Siparişi iptal ettim, yılın hayalkırıkliği olmasın cepte bari parayı tutayım dedim. Herseye rağmen alıcaktım, ama sadece arcade mod acıksa almak akıl karı degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Dualshock 4'ün Trigeri Dualshock 3'ün trigerine göre sorunlu (yarış oyunları için), 2 cm'lik triger hareket payının %60'ından sonra oyun %100 gaz alıyor, %70 gaz vermek için parmağın cerrah hassasiyetinde olması lazım, güçlü araçlarda tcs asr kapalı iken iyice zorluyor, ds3'te gaz ayarı daha iyi ve insancıldı.
    Oyuna dualshock triger hassasiyet-deadline ayarı eklenirse çok daha iyi olur. Ds4'ün trigeri nişancı oyunları için yapılmış. %50 basıştan sonra neredeyse tam basmış gibi algılıyor, sanıyorum arkadaş bunu kastetti.

Trigger hassasiyeti dikkatimi cekmedi betada, ama birazdan bir deneyeyim dedigin gibi mi senin gamepad ile alakali olmasin. Bos viteste kadrani kontrol edeyim trigger ile. Cekis yardimini kapatmak cok sorun cikartir dedigin gibiyse.

• Arkadaslar delux paket alanlardada ayni sorun varmi 2 milyon para dendi ama ortada para yok.

• Oyun gerçekten harika olmuş. Gerek grafik gerek sürüş olarak muazzam bir iş çıkarmışlar. Sunum harika, araçlar, marka vs. anlatımda kullanılan görseller çok güzel. Uzun süredir simülasyon tarzı yarış oyunlarından bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. Önümüzdeki hafta direksiyon ile oynama şansım olacak eminim daha da iyi bir deneyim sunacaktır. Sesler hoşuma gitti (kulaklıkla daha iyi anlaşılıyor). Bu arada VR bakımından da süper olmuş. Bu kadar temiz bir görüntü kalitesi ile karşılaşacağımı düşünmüyordum. Driveclub taki bulanık görüntünün bunda olmaması sevindirici. Ayrıca uzak mesafe olabildiğince net olmuş. Çözünürlükten dolayı uzak mesafenin bulanık olması normal olsa da bunda olabildiğince iyi yapılmış. Vr modunda araçları yakından incelemekte çok hoş. Beğenmeyen beğenmez herkesin beklentisi farklıdır fakat benim beklentimi fazlasıyla karşıladı.

• Arkadaslar oyunu aldigim hesaptan girince krediyi veriyor ama kendi hesabimla girince parayi vermiyor bunun bir ayari carmidir illa oyunu aldigim yerdenmi oynamam gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

Arkadaslar oyunu aldigim hesaptan girince krediyi veriyor ama kendi hesabimla girince parayi vermiyor bunun bir ayari carmidir illa oyunu aldigim yerdenmi oynamam gerekecek.

Oyun ici bonuslar her oyunda aldiginiz hesaba gider. Aldiginiz hesapta oynamaniz lazim.

• arkadaşlar demo indirme şansımız var mı? demolar da gözükmüyor ama beta diye birşeye kayıt oldum Sony nin sitesinden zamanla mi açılacak demo?

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.