Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıkınca oynamayı düşünüyorum ama direksiyon seti olmadan zevk verir mi?
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Verir de asıl soru GTS zevk verecek m i?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gran turismo sport için

T150 850TL
    T300 1300TL
    G29 1130TL

hangisini neden tercih ederdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

Gran turismo sport için

T150 850TL
    T300 1300TL
    G29 1130TL

T300

• 3 nüde tercih etmiyorum. g29 full set alacakken vaz gectim 1600 tl ediyor. t300 gt edişın 1 650 yada ferrari gte 1850 sette karar verecem amazondan getirtebilirseniz 200 tl oynuyor alacağım yerden fiyatlar.sadece vitesi yurtdışından getireceğim.nedeni ise g29 dfgt ve g27 karışımı sistem aynı. t300 bence daha profesyonel ve ekipmanların çeşitliliği kalbimi çaldıtek sıkıntısı cüzdana göz dikmesi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 6 Ağustos 2017; 3:32:8 >
  • quote:

Gran turismo sport için

T150 850TL
    T300 1300TL
    G29 1130TL

g29

alırsın oynarsın işin bitincede satarsın ayfon gibi piyasası var.
  • kurusasan K kullanıcısına yanıt
    bende ilk başta oyuncak gibi görüyordum o renkli düğmelerden dolayı ama şu anda bakıyorum thrustmaster fanatec vs hep direksiyona düğme koymaya başladı ki zaten gerçek ferrari vs gerçek direksionlarda hep renkli düğmeli.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

bende ikilemdeyim g29 mu t 300 mü açıkcası 1500 bütce bile çok ama en azından g29 full set oluyor t300 ise 1650 den başlıyor vitessiz seti t300 kullanmadım gt set kullandım g29 a oyuncak muamelesi yapılıyor oda canımı sıkıyor nanokatolog sayfasınada bakabilirsiniz

G27 sonrası direksiyona tuş koyup vitesi ayırınca bir anda düşman olmuş herkes. Ben driving force ex kullanıyorum 270 derece gran turismo 4ü bitirdim 6 oynuyorum. T300 denemek isterdim ama 1000 lira bütçeye en yakında g29, 1100e alınabiliyor, t300 2000 lira neredeyse 2 g29 fiyatı. Daha düne kadar başa baş gidiyordu bunların fiyatları, bir anda g29 düşüş yaşadı.

Merhaba, t300+ wheel stand pro'yu beraber 1500 TL 'ye satıyorum. İlgilenirseniz link:https://forum.donanimhaber.com/thrustmaster-t300-ferrari-wheel-stand-pro-pc-ps4-ps3-uyumlu--127877609#127877609

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    sanırım arkadaşların dediğine göre düğmelerin yetersiz kalmasından dolayı olmuş ferrari direksiyonlar bu sorunu aşmış durumdaymış.hocam renk önemli değil hoş maviyi severim o ayrı bence dfgt yi resmen 1200 1500 seviyesinde satmalarına kızıyorum yukarda allah var değermi bu para hiç. dogrudur piyasası hakkında arkadaşların dediği sahibenden sitesinde 1000 liraya 2.eller okadar çok ki yazık bu arkadaşlara 1700 1500 civarı para verdiler ozamanlar şimdi yanında promosyon vermeleri lazım 900 1000 tlye nedeni ise sıfırın 1200 tlye kadar düşmesi 100 200 fark için kimse 2.el almaz o fiyatlar böyle giderse 800 lere iner kanatim.bu arada thrutmasterda 2.el ciler uçmuş resmen 0 dan pahalı fiyatlar çekiyorlar hangi akla hizmet tartışılır 870 pro pedal sıfırı adam 850 ikinci el fiyat çekiyor.ortomboyu örnek alırlarsa çok beklerler satmayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 7 Ağustos 2017; 1:25:19 >

• Geçen sony mağzasında gördüm hori racing wheel ps4 ps3 ve pc yazıyodu detaylı incelemedim 270 derece dönüyo ffb var var mı bilmiyorum fiyatı 650 tl yazıyodu direksiyon alacak arkadaşlar incelesin derim

• GtrNismo kullanıcısına yanıt
    Yav milet kazıklamayı ne kadar seviyor. Bu set 100USD ama adamalr neredeyse iki katına satıyor.

• kurusasan K kullanıcısına yanıt
    trustmaster t300 ile logitek g29 aynı fiyatlardayken t300 bir anda uçtu g29da bir anda düştü. arada uçurum fark oldu. bence bu ortombo distribütör fiyat politikasını uygulayamıyor. amazonda 1320tl ortomboda 2050tl. yahu uçağa biner almanyayı gezer direksiyonu alır gelirim 2050liraya. garanti garanti ne oluyor yani 1320 liraya satan adamda orada garanti veriyor vergi veriyor. kimse karşısındakini aptal zannetmesin.

en ideali kafeden değilde ev kullanıcısından satılan 2.el g29 alıp yola devam etmek. g29 zaten g27nin gelişmişi normal bir kullanıcıya hertürlü yeter. ha daha iyisini isteyende mecbur t300 e yönelir.
  • aynen katılıyorum size o fiyatları görünce g29 can simidi gibi nanakatolog sayfasına girerseniz fikriniz belki değişir cok daha uygun örnek rs300 1300 tl bu sitede amazonda 400 dolarlık set evo ferrari arasinda 100 dolar oynadığını görünce şaşırdım büyük bir ihtimal bu seti alacağım ortomboda 2580 tl bu set şaka gibi

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    herkes hangi üründen bahsediyor 2 bin TL diye,

Bu sitede 1270 TL

Thrustmaster
    Thrustmaster T300 RS - Game Console Aksesuar PlayStation 3,PlayStation 4

http://www.nanokatalog.com/Thrustmaster-T300-RS-Game-Console-Aksesuar-PlayStation-3PlayStation-4,PR-495762.html
  • PlayStation Store 'un fiyat politikalarını hiç bilmiyorum, nasıldır ? Gran Turismo Sport Dijital Deluxe sürümünü ön siparişle almakmı yoksa çıkış tarihini beklemekmi avantajlı olur ?
  • GtrNismo kullanıcısına yanıt
    geri bildirim yok diye biliyorum hocam.

• Malezya'da ki oyun fuarında Kazu açıklama yapmış, oyunun sadece %15 lik kısmı çevrimiçi/online olacakmış geri kalan %85 lik kısım ise çevrimdışı/offline olacakmış. Oyunun geleneksel tarzını sevenler için iyi haber gibi görünüyor. Çevrimdışı modlar bildiğiniz gibi, görevler, sürüş okulu, pist etkinlikleri şeklinde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gran Turismo Sport'ta Mikro Ödeme Bulunmayacak

2 Bolumsonucanavari.com /

Gran Turismo Sport'ta herhangi bir mikro ödeme seçeneği bulunmayacak.Polyphony Digital CEO'su Kazunori Yamauchi, Malezya'da gerçekleşen PlayStation Experience etkinliğinde Gran Turismo Sport'ta mikro ödemeler olmayacağını doğruladı.Aralık 2013'te PlayStation 3 için çıkış yapan Gran Turismo 6'da mikro ödemeler bulunuyordu. Gran Turismo 6'da gerçek para vererek oyun için kredi satın alınan bu sistem ile üst seviye araçlara kolaylıkla ulaşılabiliyordu.

• Güzel haberler geliyor, paylaşan arkadaşlara teşekkürler.

• Season pass gib birşey olacakmı acaba dlc olcağını duymuıştum ama..
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.