Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Sony yetkilisi olsam Assetto Corsa yapımcısı Kunos u satin alir Gran Turismo nun basina getiririm.

Aseetto Corsa kariyeri sanki çok iyi.Assetto ekibinden alacakları tek şey fizikler ve sürüş dinamikleri olabilir.Yoksa kariyeri şu kötü dediğimiz gts'den çok daha kötü bir durumdadır. :)

Adamlarin ekip ve imkanlar kisitli. Kariyere fazla ugrasacak zaman ve isten anlayan calisani yok. Sony gibi bir firmanin himayesinde ekip ve imkanin kralini bulacagi icin kazu dan iyi bir kariyer yapabilirler. Onun gibi yan gelip yatmayacaklari kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sadece kariyer için söylemedim. Adamlar gercekten küçük bir ekip hem calisan sayisi olarak hem de maddi olarak. Hele hele maddi olarak Polyphony ekibinin yanina bile yaklasamaz. Ama ona rağmen her siniftan gayet yeterli arac sayisi, lazerle taranmis pistler, mükemmel fizikler ve sesler, sürekli guncellenen packler ile zenginlesen oyun insani kendisine hayran bırakıyor. Hele hele o Japon pack mükemmel ötesi.

Kisa bir sure için de olsa(1 ay) Assettoyu T300 ile oynayabildigim icin cok sansli hissediyorum kendimi.

Demek istedigim Kazunun elindeki imkanlarin ceyregi bu adamlarda olsa iracing e bile kafa tutar bu adamlar

Not: iracing oynamadım :)

• Mesela R34, Supra, RX7-8 olmayan bir Gran Turismo yu bır türlü kabullenemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Sony yetkilisi olsam Assetto Corsa yapımcısı Kunos u satin alir Gran Turismo nun basina getiririm.

Aseetto Corsa kariyeri sanki çok iyi.Assetto ekibinden alacakları tek şey fizikler ve sürüş dinamikleri olabilir.Yoksa kariyeri şu kötü dediğimiz gts'den çok daha kötü bir durumdadır. :)

Adamlarin ekip ve imkanlar kisitli. Kariyere fazla ugrasacak zaman ve isten anlayan calisani yok. Sony gibi bir firmanin himayesinde ekip ve imkanin kralini bulacagi icin kazu dan iyi bir kariyer yapabilirler. Onun gibi yan gelip yatmayacaklari kesin.

Belkide dediğin gibi olurdu.O açıdan düşünmemiştim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 29 Temmuz 2017; 10:52:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 in çıkmasına az kaldı biraz daha beklerse kaz ps5 e çıkarır oyunu.

• Gran Turismo'nun olayı bir yarışçı olmaktı, başından sonuna kadar. Ehliyet sınavlarında ter dökerdik, turnuvalara katılırdık, turnuvamızı düzenlerdik, yeri geldiğinde de sırf fotoğraf çekmek için yarışırdık. Sonu olarak elimizdeki kol direksiyon, cebimizdeki peçete ehliyet gibi hissettirirdi. Oyunun o zorluklarını aşıp başarı merdivenlerini çıktıkça gerçekten bu oyunun bize gerçekten ne vermek istediğini anlardık. Bu serinin oyunları sadece yarış simülasyonu değildi, adeta bir yarışçı olma simülasyonuydu. Şimdi ise karşımızda Sony'nin bile adını anmaya utandığı, espora yönelip kendinden uzaklaşan bir oyun var. Ha inşallah yanılırım ve oyun gerçek bir Gran Turismo olarak karşımıza çıkar.
  • Ortombonun sitesinden baktım t300 fiyatları uçmuş, t150 fiyatları bile nerelere gelmiş. 1000 lira bütçe ile gran tursimo sport için g29 dışında önerisi olan varmı? Çek ve puanla 1100e alınabiliyor g29, 6 ay önce 2000 liraydı. Amazonda t300 fiyatları fena değil ama Tr'ye gönderimi yok. G29 1100e şuan alternatifsiz gibi.

• Batistuta kullanıcısına yanıt
    bende ikilemdeyim g29 mu t 300 mü açıkcası 1500 bütce bile çok ama en azından g29 full set oluyor t300 ise 1650 den başlıyor vitessiz seti t300 kullanmadım gt set kullandım g29 a oyuncak muamelesi yapılıyor oda canımı sıkıyor nanokatolog sayfasınada bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 3 Ağustos 2017; 9:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurusasan

bende ikilemdeyim g29 mu t 300 mü açıkcası 1500 bütce bile çok ama en azından g29 full set oluyor t300 ise 1650 den başlıyor vitessiz seti t300 kullanmadım gt set kullandım g29 a oyuncak muamelesi yapılıyor oda canımı sıkıyor nanokatolog sayfasınada bakabilirsiniz

G27 sonrası direksiyona tuş koyup vitesi ayırınca bir anda düşman olmuş herkes. Ben driving force ex kullanıyorum 270 derece gran turismo 4ü bitirdim 6 oynuyorum. T300 denemek isterdim ama 1000 lira bütçeye en yakında g29, 1100e alınabiliyor, t300 2000 lira neredeyse 2 g29 fiyatı. Daha düne kadar başa baş gidiyordu bunların fiyatları, bir anda g29 düşüş yaşadı.

• Batistuta kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de Thruwtmaster resmi bir distürbitör bulmadıkça T300 normal fiyata onmez bakın ucuzlamaz demiyorum normal fiyata inmez diyorum. Ortombo'nun yaptığı iş değil. İnşallah ileride Thrustmaster resmi bir distürbitör edinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Türkiye'de Thruwtmaster resmi bir distürbitör bulmadıkça T300 normal fiyata onmez bakın ucuzlamaz demiyorum normal fiyata inmez diyorum. Ortombo'nun yaptığı iş değil. İnşallah ileride Thrustmaster resmi bir distürbitör edinir.

Aynen öyle alınacak hali kalmamış bu fiyatlarla.

• Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç ay önce Playstation TR'nin bir etkinliğine katıldım. Orada Playstation TR ürün müdürü Sercan bey ismini şuanda unuttuğum bir firmanın Trustmaster'ı Türkiye'ye distribütör olarak getireceğini söyledi. Biraz daha beklemekte fayda var diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

oyun ps5'de 8k çalışabilirmiş

https://www.psu.com/news/33645/gran-turismo-sport-on-ps5-could-run-at-8k-resolution

Fiş almayalalım bari 10K yapsınlar.

• Livery editor dedikleri araç giydirme videosundaki detaylara hayran kaldım, özellikle de görüntü yakınlaşınca o metalik mavi rengin içindeki parlayan detaylar çok iyi.

Bu arada gtplanet sitesinde bir yazı yayınlandı, Avustralya'dan bir sitenin haberini paylaştılar ve değindikleri konu derinlemesine bakıldığında haklı olduklarını gösteriyor gibi. Konu gran turismo 7 nin hiçbir zaman olmayacağı üzerine. Kazunun röportajları içinde söylediği cümleleri cımbızlayıp üzerinde durmuşlar.

Mesela kazu bir röportajında şöyle demiş:

“Gran Turismo 7 planlanmadı. Tüm stüdyomuz ve ekibimiz Gran Turismo Sport a odaklandı ve oyun çıktıktan sonrada DLC lere odaklanacağız.”

Bir başka ifadesinde de şöyle demiş:

“Benim için, Gran Turismo Sport aslında Gran Turismo 7. Gran Turismo Sport yeni bir nesil ya da çağ. Gran Turismo 1-6 düşündüğünüzde bunlar ilk çağ olarak nitelenebilir. GT Sport ise yeni bir neslin yeni bir çağın temsilcisi."

Son yayınlanan human race yani insanların yarışı sloganı ile bazı ifadeler paylaşılmıştı:

“Oyun mücadele etmekten ve araba kolleksiyonu yapıp toplamaktan çok öte, artık biz bir değişim istiyoruz ve bu değişimi yaşayalım.

Yorum sizlerin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 3 Ağustos 2017; 20:32:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

arkadaşlar ortombo thrustmasterın resmi distürbitörü zaten diğer "gümrükten kaçırarak getirenler dışında" daha uygun fiyatlı bi yer göremiyorum ben hep n11 gibi yerlerde astronomik rakamlar isteniyor
  • Cem_F1-Mclaren C kullanıcısına yanıt
    Tamamda bakalirsiniz Sim Racing ürünleri konusndaki beğenilen mesajlarda var Ortombo'nun ne kadar resmi distürbitör olduğunu tartışıyorlardı. Ayrıca o fiyatlar ne öyle pahllı çok.

• Artık çıksın şu oyun be dayanamıyorum. O kadar Forza oynadım AC oynadım PCars oynadım ama hiçbirinden GT gibi zevk almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 4 Ağustos 2017; 14:50:43 >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.