Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Deluxe edition la gelen ekstra araçlar nasıl...

• Mazda LM55 Vision GT

• Mitsubishi Lancer Gr.B Rally Car

• Subaru WRX Gr.B Rally Car

• SRT Tomahawk Vision GT

• Ford Mustang Gr.B Rally Car

• Ford Focus Gr.B Rally Car

• Audi R18 TDI

• Audi Sport Quattro S1 Pikes Peak ‘87

• Peugeot RCZ Gr.B Rally Car

• Toyota FT-1 Vision GT Group 3

• GT-R NISMO GT3 N24 Schulze Motorsport

• Corvette C7 Gr.3

Ben rally araçlarını sevmiyorum. Vision olanlar zaten concept araçlar. Gtr nismo ve C7r kullanılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venge V kullanıcısına yanıt
    Sana cevap yazan olmadi di mi :) 10. Köye yerlestin mi Kardeşim? 😀😀

• Sizleri bilmiyorum ama ben artık GT konusunda heyecanımı kaybettim diyebilirim. Zaten en beğenilen yorumlara bakılınca her şey belli oluyor. Yani şu GTS'i GT7 adıyla kariyer sistemini öldürmeyip, seslere çeki düzen verip evvelko GT'lerdeki gibi araç kütüphanesi olarak çıkaracak olsalardı eksiklere rağmen, hatta geçen 4 seney rağmen buralarda ciddi bir heyecan olurdu eminim ki. Beta'da tek beğendiğim şey Nurburgring oldu. Ama diğer pistlerde özellikle Mercedes AMG Gr.3'de neredeyse hiç FFB yok!! Onun haricinde bu GTS'deki frenler ne öyle hiç tutmuyorlar sürekli kayıyorlar ABS öyle bir ayarlanmış ki pedala üfleseniz freni tamamen bırakıyor adeta. ABS'yi kapatsanız zaten buz pisti ılıml8ya getiriseniz ancak bir nebze düzene giriyor. Onun dışında Hyundai Genesis Coupe başlı başına felaket!!

Bir de anlamadığım bir nokta geçen senelerde hatırlarsanız Forza'nın ses ekibi PD'ye transfer olmuştu ne güzel sevinmiştik hatta geldiklerinden sonra GT6'daki kabin içi sesler ilerlemişti. GT6 da bile fark ettirdiler ise GTS'de neler olurdu diye düşünmeyen yoktur herhalde ama seslere bakıyoruz modifiyeli saç kurutma makinasına terfi edildi ancak. Peki neden Forza'da çok güzel işler çıkaran ses ekibi GTS'de çuvalladı ?

Benca bu iş tamamen Kazu ile alakalı bunun başka bir izahı yok bence. Kazu kovulsa başka bir patron ayn8 ekiple çok çok daha iyi işler çıkartacaktır bence.

• Bu Kazu olacak herifin Allah belasını versede kurtulsak artık.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    önceki mesajlarımdada yazdım. kazu daha çok para istiyordur sony den. sony de vermiyordur. anlaşmamız bu şekilde uygula diyordur. kazuda ha böylemi diyorsun al sana o zaman diyip maymun ediyordur ortalığı. yani mesele sadece para.
  • Parayla ilgisi falan yok , kazuya dunyayi da versen yapamaz iyi bir oyun. Adamin kapasite belli. Zaten belirli bir cizgisi var, takintili herif onun disina cikmiyor. Tam japon kafasi. Ayrica 5. Yildizli hotel gibi studyolari var kazunun, oyle bir ortami baskasina versen 10 numara oyun cikar ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 24 Temmuz 2017; 13:3:53 >
  • Beta bitti mi arkadaşlar. 1 aydır falan girmiyorum da, bittiyse sileyim yer kaplamasın.
  • Beta bitti evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

Beta bitti evet.

.

• Kazu ağustos ayındaki almanya oyun fuarinda betanın ikinci aşamasını başlatmayı planladıklarını bir röportajda belirtmişti. Tabi ne kadar bunu gerçekleştirebilirler bilemiyorum çünkü bu ifadeyi kullandığında oyunun çıkış tarihi bilinmiyordu. Yaklaşık 1 ay önce kadardı sanırım betanın ikinci aşamasından bahsettiği dönem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Deluxe sürümü için 30 lira fazladan vermeye değer mi sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Arkadaşlar Deluxe sürümü için 30 lira fazladan vermeye değer mi sizce ?

30 lira sizin için çok mühim değilse verilebilir. Güzel arabalar var oyun içi kredide var.
  • En tazesinden gran turismo sport kariyer modu, oynanış, menü yapısı ve foto modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 27 Temmuz 2017; 18:34:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Videoda görüldüğü gibi , kariyer psp'ye çıkan gran turismo'nun biraz daha gelişmişi gibi görünüyor. Yanı bu sistem gt'nin kült olmuş kariyer sisteminden çok uzak görünüyor. Photo güzel ve baya detaylı olmuş ama bizim asıl istediğimiz , resim çekmek değil , iyi bir kariyer sistemi olan dolu dolu bir gran turismo'dur. Bu photo mode'daki detayı , kariyerinde görmek isterdik. Ben bu videodan sonra beklentilerimi iyice düşürdüm. Kazunori'nin tez zamanda kovulması dileğiyle , bir sonraki gt'yi daha iyi bekliyorum.

• Kazu nün tuzu kuru

• Sony yetkilisi olsam Assetto Corsa yapımcısı Kunos u satin alir Gran Turismo nun basina getiririm.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip etmedigim icin soruyorum; Xbox ta durum nasil burda GTS ten cogunluk sikayetci, Forza 6 yada duyrulan Forza 7 icin gorusler nasil, memnun edici mi ? Takip edenler varsa, oyuncularin nabzini olcenler varsa yazarsa sevinirim...

• Ön sipariş verilir mi? Yıllardır beklenen bir oyun ps1 zamanından beri her serisini oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Sony yetkilisi olsam Assetto Corsa yapımcısı Kunos u satin alir Gran Turismo nun basina getiririm.

Aseetto Corsa kariyeri sanki çok iyi.Assetto ekibinden alacakları tek şey fizikler ve sürüş dinamikleri olabilir.Yoksa kariyeri şu kötü dediğimiz gts'den çok daha kötü bir durumdadır. :)
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.