Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ilk çıktığı zaman tarih 29 kasım 2013 te ps4de yeni gt 4 sene sonra gelecek demiştim. Kasım 2017 de.

Adamlar ekime çekmiş bir ay la çıkış tarihini tutturamadım.

:)

Ama adamlar yine şaşırtmadi beni koca 4 yıl.

• Yalnız direksıyonsuz oynanış zor yoksa bide direksiyon almanız lazım..
  • onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Ben de GT5 ve GT6'yı bir süre DS3 ile oynamıştım süre konusunda direksiyon etki etmiyor oynanabiliyor merak etmeyin zevk de alırsınız ama yardımlar açık olmak şartıyla en azından TCS ve ESP.

Ha direksiyon ile aldığınız zevk kat kat artıyor ona sözüm yok imkanınız varsa direksiyon alın ama kontrollör ile oynanamıyor diye bir durum kesinlikle söz konusu değil

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Dirt Rally i direksiyonsuz oynuyorum. Hemde yarısını bitirdim. Bunu da oynarız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMehmet1905

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Splitscreen var galiba oyuncu sayısı 1-2 yazıyor

Sonunda splitscreen bir araba yarışı yeni nesilde
  • PS1-PS2 Neslinde harıl harıl GT oynuyordum. PS3 nasip olmadı. PS4'de çıkmıyor bir türlü diye kahroluyordum oyunun çıkış tarihini duyunca, bir mutluluk öyle böyle değil 5-6 yaşlarında oynadığım günler aklıma geliyor ey gidi günler..

çoçukken gece su içmeye diye kalkardım ps2'i açıp GT2 oynuyordum

Bu zaman nasıl geçti böyle hayret ediyorum. umarım bu oyunu oynamak herkese nasip olur biliyorum eski nesiller bu oyunu dört gözle bekliyor

• gt5 prologue gibi tam oyun parasına kitleyecek yine yarım oyunu. same shit different day

gt5 konusu aklıma geldi. kemik kadro yine burda
  • Abi kil tuy pek sorun degil de bu arac listesi nedir yav, 140 arac olmasida sorun degil, sorun araclarin secimi.

Honda type r yok (en azindan yeni kasayi koy bari), mazda rx7 rx8 yok, nissan 370 350 ailesi yok, skyline yok toyota supra yok, yok oğlu yok, bu arabalar bugune kadarki gtlerin kemik kadrosuydu hicbiri yok, bir avuç konsept araba var sadece.

Biz gt5'e zamaninda salliyorduk soyle boyle diye, sagolsun gt sport ona rahmet okuttu. GT5 yine ciktiginda adam gibi arac listesiyle gelmisti.

Bu sefer fena topallayacak gt, 10/6 10/5 puanlara hazir olun.

Yine alicaz mecbur.... Arkadaslar bunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaman geçtikçe araçlar gelecektir diye umuyorum.
  • Araç listesi açıklandı mı ki? :)

Burda video ve resimlerden keşfedilen 128 araç var.Daha 39 araç var, keşfedilmemiş.
    https://www.gtplanet.net/forum/threads/gran-turismo-sport-master-car-track-list.337662/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 20 Temmuz 2017; 10:25:48 >
  • Araçları DLC olarak satacaklar gibi gözüküyor.
  • Kazu nun mutlaka yenilikçi bişeyleri vardır.Olması lazım.Olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Araç listesi açıklandı mı ki? :)

Burda video ve resimlerden keşfedilen 128 araç var.Daha 39 araç var, keşfedilmemiş.
    https://www.gtplanet.net/forum/threads/gran-turismo-sport-master-car-track-list.337662/

Hepsi yeni bu araçların. Son 10 yıla damgasını vurmuş arabalar olsun isterdim.. Rx7, 350z, supra vs.. çeşitli versiyonlar.
  • Araç sayısı çok az geldi bütün markalardan çok eksikler var.O kadar bekledik çıkan araç sayısına bak yazık valla rezillikten başka birşey değil.
  • Bildiğim kadarıyla tam liste açıklanmadı ama dediğin araçların olmaması birçok kişiyi üzecektir. :(

• Bana kalırsa araç listesi araç sayısınım az olmasının yanında berbat da.

• Deluxe edition la gelen ekstra araçlar nasıl...

• Mazda LM55 Vision GT

• Mitsubishi Lancer Gr.B Rally Car

• Subaru WRX Gr.B Rally Car

• SRT Tomahawk Vision GT

• Ford Mustang Gr.B Rally Car

• Ford Focus Gr.B Rally Car

• Audi R18 TDI

• Audi Sport Quattro S1 Pikes Peak ‘87

• Peugeot RCZ Gr.B Rally Car

• Toyota FT-1 Vision GT Group 3

• GT-R NISMO GT3 N24 Schulze Motorsport

• Corvette C7 Gr.3

• Arac sayisi az ,ama en onemlisi arac listesi berbat. Pist sayisi az , pist listesi berbat. Bu oyun bos, 4 sene de bos bir oyun piyasaya cikiyor, iyi calismislar tebrikler

Buna ragmen alicaz mecbur diye bir laf dolaniyor ortada. Neden mecbursun, niye almak zorundasin. Mutlaka almayi gerektirecek bir oyun olmus mu ? Kendinizi sartlamayin. Tepkinizi koyun.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.