Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi de yapımcılar bünyelerinden çıkacak mı? Ne halt yiyorlar bilmiyorum ya.

Aslında böyle oyun çıkaracaklarsa çıkarsınlar zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kazunori de takmış kafayı esporta. Kim istiyor veya ne kadar kişi istiyor, espor bir gran turismo. Diğer gt'ler gt olduğu için sevildi. Playstation'ın en fazla satan oyunu oldu. 4 yılda, bir arpa boyu ilerlemez mi bir insan ya. Şu anlatılanlara ve içeriklere bakınca, gt tarihinin en kötü oyunu geliyor izlenimi oluşuyor.Üstüne üstlük hala net bir tarih yok.Her an ertelenebilirim diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bu kazunori de takmış kafayı esporta. Kim istiyor veya ne kadar kişi istiyor, espor bir gran turismo. Diğer gt'ler gt olduğu için sevildi. Playstation'ın en fazla satan oyunu oldu. 4 yılda, bir arpa boyu ilerlemez mi bir insan ya. Şu anlatılanlara ve içeriklere bakınca, gt tarihinin en kötü oyunu geliyor izlenimi oluşuyor.Üstüne üstlük hala net bir tarih yok.Her an ertelenebilirim diyor.

Bence en kötüsü oldu bile 10 yıldan fazladır oynadığım bir seriden bu oyun yüzünden soğudum.

• Ben ps4 proyu sattım direksiyonuda satıyorum
    Benden Bu kadar yeter işi iyice savsataya vurdular
  • Siz sanırım düzenli olarak alıp satıyorsunuz?
  • Kubilay S. kullanıcısına yanıt
    Yok bu sefer komple bıraktım artık yoruldum
    Daha çok fotoğraf işine ağırlık veriyorum artık kubilay bey kardeşim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmasınlar ne farkeder şuan da farklı bir şey yapmıyorlar zaten.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Artık gözden çıkartma vakti gelmiştir belki,kaç senedir Ps4 için oyun bekliyoruz Gt üzerine kaç tane oyun çıktı 1 sene erteleme aldı oyun ve hala çıkış tarihi belli değil sadece sonbahar belki yine ertelenebilir,sözde geçen sene eylülde çıkacaktı,bu kafa ile devam ederlerse daha çok gözden çıkarılırlar.
  • Gran Turismo değil kazu ve ekibi gözden çıkarılmalı.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Bu GTyi GT yapan tayfa bunlar değil mi. Bu tayfa olmazsa direk GT yi bitirsinler. Yapacak bir sürü insan vardır kesin...

• Bundan önceki işleri bence güzeldi yani bir çok kişi beğenmese de ben GT6'yı dahi beğeniyorum ama şuan elde hiç bir şey yok. Olan da GT6 remastered'dan farkı yok. Hadi bunu da kabullendik bu iş bu kadar uzamasaydı ve esport saçmalığına girmemiş olsalarda adeta otomobil kütüphanesi olan ve efsane bir kariyer sistemine sahip olan Gran Turismo süpürge sesleriyle dahi yine çok beğenilirdi ama şuan Polyphony Digital ne yapıyor saçmalık peşinde koşup seriyi özünden koparıyor.

• Çıkış tarihi yine açıklanmadı çok saçma o kadar oyun çıktı bu oyun bir türlü çıkmadı

• Oyunda gece gündüz olayı olcak galiba, yeni videoya bi bakın

https://www.youtube.com/watch?v=VvitPXNpjx8
  • Sony konferansında nie yoktuki şimdi video yayınlıyorlar. En ufak yazı bile geçmedi, sebep ne acaba.

• Genelde konferanstan sonrada birsürü video çıkar ama gt gibi bi oyun iyice arka planda kaldı artık bi videosunun sunumunu bile yapma gereği duymuyo adamlar baksana.
    Bide sonbahar çıkış demişler net tarih gene yok, onada pek güvenmedim açıkçası bi erteleme daha gelirse şaşırmam.
  • Arkadaşlar bu kadar karamsar olmayın. Bu oyun çıkacak sadece vaktini bekliyor. O tarihte kasım 2017.
    Çünkü kasım 2017'de ps4'ün 4 yılı dolmuş oluyor. Ve GT efsanesine kavuşuyoruz. Kazunun sistemi yıllardır böyle. 4+4+4
    Bu oyunu ilk çıktığı tarih 1998 den beri takip edenler bilir. Yeni konsol çıkış tarihinden 4 yıl sonra ana oyun GT çıkar.
    İki ana oyun Gran turismo 5 ve 6 da biraz kan kaybetmiş olsada ps4 ile en iyi rekor zamanlarını yakalayacaktır umarım.
    Ps4, gt için yeni konsol. Ve yeni konsola gelen ilk oyun. Maalesef her zaman sancılı olmuştur. Bekleyip göreceğiz.
  • GT 6 kullanıcısına yanıt
    Asıl sorun bence süre değil, asıl sorun bana kalırsa GTS'in içeriği daha çok esport olacağı belli olunca ben dahil bir çok kişi heyecenını kaybetti sanıyorum. Yani artık GT haberleri beni heyecanlandırmıyor ne yazık ki. Allah aşkına ki! İstemez ki yeni GT'de yine tam 24 saatlik Le Mans yarışları olsun, kim istemez ki geçemediğimiz bölümlerde gelip burada birbirimize taktik ve araç tavsiyesinde bulunalım, kim istemez ki gelip şu odada şu saatte etkinlik yapacağız diye anlaşalım, ki bu kariyer sistemi daha yeni özellikler getirilerek güçlendirilebilir de. Yien bu konu altında yazmıştım keşke insanların kendi arabalarını gerekli ekipmanla tarayıp bunu GT'ye eklemek için bir platform oluşturulsa, biz de o platformdan dilediğimiz aracı gerek indirsek gerek yüklesek diye bunun gibi bir çok yenilik getirilerbilirdi gelişen teknoloji sayesinde. İşte bence Gran Turismo severlerin heyecanını kaybettiren şey oyunun içinin boşalması oldu, tamam esport da güzel bir şey ama pek âlâ normal kariyere sahip bir GT'de ek bir özellik olarak koyulabilir çok da güzel olurdu.

Neticede bizi üzen şey ne zaman, ne alakasız sunumlar ne de elektrikli süpürgeler bizleri asıl üzen GT'yi ,GT yapan özelliklerinden vazgeçilmesi GT'nin içinin boşatılmasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT 6

Arkadaşlar bu kadar karamsar olmayın. Bu oyun çıkacak sadece vaktini bekliyor. O tarihte kasım 2017.
    Çünkü kasım 2017'de ps4'ün 4 yılı dolmuş oluyor. Ve GT efsanesine kavuşuyoruz. Kazunun sistemi yıllardır böyle. 4+4+4
    Bu oyunu ilk çıktığı tarih 1998 den beri takip edenler bilir. Yeni konsol çıkış tarihinden 4 yıl sonra ana oyun GT çıkar.
    İki ana oyun Gran turismo 5 ve 6 da biraz kan kaybetmiş olsada ps4 ile en iyi rekor zamanlarını yakalayacaktır umarım.
    Ps4, gt için yeni konsol. Ve yeni konsola gelen ilk oyun. Maalesef her zaman sancılı olmuştur. Bekleyip göreceğiz.

Oyuna araç koymayı unutmuşlar yalnız nasıl karamsar olmayalım 100 küsür tane araç var

Sesler desen bir iki süsleme yapmışlar göz boyamak için onlarda aynı

Oyunda içerik yokki

• gtplanette kısa bir röportajı var kazunun, orada soruyu soran kişi oyuncuların ortak endişelerini sormuş kendisine, o da endişe edecek birşey yok daha ortaya çıkarmadığımız çok şey var demiş, sadece beta ile bir kısmını paylaştık demiş herkesin içine su serpmeye çalışmış kendince, yani kısaca merak etmeyin eski gt serilerini aratmayacağız demek istemiş bir şekilde.

Bir önceki sayfada link olarak paylaştığım gt sport son trailer videosunda bir slogan söyleniyor biz oyun değil spor istiyoruz şeklinde, yani sanki tüm gt oyuncuları oyun oynamaktan gt nin kariyerinden bıkmışta artık birbirleriyle insana karşı mücadele etmek istiyormuş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Buna en büyük etken de sanırım iracing gibi oyunların online insana karşı oynanan yapımların rağbet görmesi etken olmuş gibi.

Yani uzun lafın kısası sanki kazu ve ekibi insanların kariyer modundan çok gt nin bir bireyler mücadelesi platformu olmasından yana gibiler. Bu işlerine de geliyor böylece daha az zaman harcanacak oyun ortaya çıkarılabilecek. 100 araba koyup sadece online oynanan oyun yapmak mı daha zor yoksa 1500 ve sürekli dlc ile artan pist ve arabaların olduğu 1 ayda ancak bitecek bir kariyer uzunluğuna sahip detayı çok bir oyun yapmak mı daha zor.

Ne söylesek boş malesef, en sevmediğim söz ama yazmak zorundayım bekleyip görmekten başka çare yok, beklentilerimizin hepimizin farklı neyle karşılaşacağız bilinemiyor, sadece önyargı sistemimizi daha çok çalıştırıyor bu kazu her seferinde....Yeni gelişmeler yakalarsam paylaşırım.
  • vcx V kullanıcısına yanıt
    İnşallah sağlam bit tokat yeriz şu yazdıklarımız üzerine yoksa GT bitmiş demektir.

Tamam ama İrancing gibi yapımlara insanlar daha çok kaliteli bir yarış deneyimi için yönepmiyorlar mı yani profosyonellere hitap ediyor.

Bence Espor sunulacaksa normal GT yanımda sunulmalı ama kariyer kısmı çok daha zemginleştirilebilir. Onun dışında 1 ay sonda oyunu atmıyoruz ki çöpe Kazu için basit olabilir ancak beni yıllarca sıkmayan bir yapıya sahip GT nasıl becerdilerse artık ijsan sıkılmıyor dozu abartmadıkça.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.