Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Bence fizik gayet iyi hocam yanlış olan nedir? Yardımlar açık mı oynuyorsunuz? Bu arada amacım gran turismo konusu diye taşa tutmak değil yanlış anlamayın merak ettim ondan soruyorum.

Hocam yanlız o oyunun gerçeklik ile uzaktan yakından alakası yok yani oyun bildiğin her şeyi ile arcade yani,GT bu oyunu daha oynamadım ama GTSport kadar bile gerçekçi olamaz o oyun
  • Nürburgring'i eklemiş herifler saatlerce çöktüm ben de oyuna. Eskiler hala geçilmediği için zaten biliyoruz ama hakkatten daha iyi çizebilen başka stüdyo yok Dünya üzerinde. Sadece bu pistle çıksa oyun aylarca oynattırır. Bumpı, rüzgarı, ağacı neyi varsa aynısı. Yeni mekaniklerin çoğu da pist aracılığıyla kendini belli ediyor. Direksiyon hakimiyeti, viraj tepkileri vs daha reel, tuşlara daha çabuk tepki veriyor. Yarış başlangıcında bir kaç mekanik ayarı iyi kurcalarsan zamana direkt etki eden sonuçlar alınıyor aynı şekilde. Diğer pistleri hiç beğenmediğim için bahsetmiyorum, Nürburgring yetti bana. Strest Test haliyle kontrollerdan, animasyona oyun GT6'ya vs bin basar. Şunu yazın çıkarsınlar daha fazla işkence çekmeyelim lütfen.

Bir kaç SS,

• Most wanted'ın fizikleri sim ise forumda yazıaln binlerce mesaj sim için dökülen binlerce lira para ve kurulan ekipmanlar hepsi boşmuş yav alalım 500₺'lik bir bilgisayar ve de klavye oynayalım Most Wanted.

Öyle şey olur mu yav. Arcade olarak Most Wantes iyidir kötüdür diye tartışılsa anlarım da fiziklerini tartışmak da çok yersiz. Tamamen sizi oyunun aksiyonuna kaptırmak için yapılmış fiziklere sahip fazla tepki yok hatta hiç yok ama Most Wanted'dan da başka bir şey beklemiyoruz ki zaten.

Yani biri gelse Need For Speed Shift'i GT ile karşılaştırsa o nda dahi imkan yok Shift dahi boş fiziklere sahip iken arcade olarak çıkan bir oyunun fiziklerini tartışmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsanevi bir yarış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 20 Nisan 2017; 10:26:43 >

• Gran turismo 6 oynayanlar lotus un bu aracını kullanmanın ne kadar zor olduğunu bilir tepkileri son derece gerçekciydi

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Gran turismo 6 oynayanlar lotus un bu aracını kullanmanın ne kadar zor olduğunu bilir tepkileri son derece gerçekciydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Ne yazık ki kullanamıuorsunuz.

slm nette bakarken g25/g27 bir aparat aracılığı ile ps4 lerde kullanıldığını gördüm. ingilizcem pek iyi olmadığı için nasıl olacağını tam anlayamadım. ama kullananlar var kayıt oldum siteye forumlarda ve youtubede var kullanananlar. bu siteden aparat satın alınıyor yorumlarda olumlu görünüyor. elinde g25/g27 veya driving force olanlar varsa işe yarabilir. g29 çok pahalı 20-30$ aparat alarak yeni GT yi oynamak isterim bunla açıkcası. link bu vereyim arkadaşlar.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1125782

• metall82 kullanıcısına yanıt
    Evet var ama suni bir FFB hissi verdiği söyleniyir bu cihazların. Tabi kullananlara danışmak lazım.

• Oyun ön siparişe açılmış ve ya ben yeni gördüm her halde yinede bilmeyen arkadaşlar vardır. TR Psn'de göremedim henüz ön sipariş gözükmüyor.

31.12.2017 olarak gözüküyor.

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/gran-turismo-sport/cid=UP9000-CUSA03220_00-GTSPORTS00000000
  • tam küfürlük oyun 60 değil 59.99 çıkış 31 12 2017 2018 değil bu sefer hemen basmayacam al seçeneğine 2 değil 3 kere düşünecem yakuza oldu başımıza iyice iyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 21 Nisan 2017; 7:5:54 >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    FFB ne oluyor hocam?
  • Size bu kötülüğü yapmak istemezdim ama:

• quote:

Orijinalden alıntı: Negan

Nürburgring'i eklemiş herifler saatlerce çöktüm ben de oyuna. Eskiler hala geçilmediği için zaten biliyoruz ama hakkatten daha iyi çizebilen başka stüdyo yok Dünya üzerinde. Sadece bu pistle çıksa oyun aylarca oynattırır. Bumpı, rüzgarı, ağacı neyi varsa aynısı. Yeni mekaniklerin çoğu da pist aracılığıyla kendini belli ediyor. Direksiyon hakimiyeti, viraj tepkileri vs daha reel, tuşlara daha çabuk tepki veriyor. Yarış başlangıcında bir kaç mekanik ayarı iyi kurcalarsan zamana direkt etki eden sonuçlar alınıyor aynı şekilde. Diğer pistleri hiç beğenmediğim için bahsetmiyorum, Nürburgring yetti bana. Strest Test haliyle kontrollerdan, animasyona oyun GT6'ya vs bin basar. Şunu yazın çıkarsınlar daha fazla işkence çekmeyelim lütfen.

Bir kaç SS,

Hocam assetto corsa da cıktınız mı nordschleife pistine hiç ?

Deniz hocamın karşılaştırma videosu vardı bır sayfa öncede onu izlediniz mi assetto ile GTS nordschleife pistinin.

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Ciksaydi oyle yazmazdi bence, mumkun degil yazamaz tabii agac vs. cevre ,ayrintilar yazmis, onlara bir sey diyemem, zaten yarisirken gozum agaci falan gormuyor ki.

• metall82 kullanıcısına yanıt
    Force feedback

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

Ciksaydi oyle yazmazdi bence, mumkun degil yazamaz tabii agac vs. cevre ,ayrintilar yazmis, onlara bir sey diyemem, zaten yarisirken gozum agaci falan gormuyor ki.

Hocam ben herşeyi geçtim agacı magacı biri laser scan biri gps scan arada dünyalar kadar fark var yani.
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Haklisin hocam, o yuzden oyle bir sey yazabilmesi pek mumkun degil, eger oynadigi halde yazabiliyorsa o zaman sozun bittigi yerdeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

Haklisin hocam, o yuzden oyle bir sey yazabilmesi pek mumkun degil, eger oynadigi halde yazabiliyorsa o zaman sozun bittigi yerdeyim

Sözün bitirildiği yeri bilmem de bu pist Asetto da en iyi diye Dünya da kanıtlanan bir yer mi var, oturup evinde oynayan iki, üç kişinin atmasyonundan mı ibaret yoksa? Kendi fikrini foruma yazdığına göre herkes ikinci seçenekse eğer zerre anlamı yok. Boşuna zorluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 21 Nisan 2017; 12:48:45 >
  • Sizinle bu konuda tartismaya girmeyecegim hocam, cunku yaris oyunundan beklentilerimiz ve tarzlarimiz farkli. O yuzden dusuncelerimiz de farkli. Bircok yaris oyunununda denedim ve oynadim nordschleife i , saglikli bir karsilastirma yapabilmek icin gereken bilgi ve donanima sahibim. Ama tabii ki ne soylesem bos, dusuncelerimiz ve zevklerimiz farkli, o yuzden her iki tarafta kendince hakli.

• @GranTurismo, Adamların yaptığı en iyi oyunmuş galiba. İzleyince kazu nun katettiği gelişimi daha iyi gördüm, daha doğrusu gelişmeye ve değişmeye karşı koyduğu tepkiyi. Adam infineon (Sonoma Raceway) gibi bir pisti 5 ve 6 da çıkarmış,

GT Sport u tekrar direksiyonla Green Hell de oynadım. Tepkiler çok tuhaf geldi. Direksiyon sanki geç tepki veriyor gibi veya tepkiler yuvarlatılmış gibi. Belli bir süre sonra alışıyorsunuz ama AC veya PC a girince (özellikle AC) doğrusunun bu olmadığını ve bir tuhaflık olduğunu anlıyorsunuz. Araç tamamen sizin kontrolünüzde değil gibi. Farklı ayarlarda denedim ama istediğim hissi alamadım. Belki oyun çıkınca menülerde ekstra ayarlar olur. Ama bu şekilde direksiyonla oynamak gereksiz.

Ayrıca Green Hell (Nürburgring) pistinde yol ve tepkiler GT6 da nasılsa, GT sport da aynı. FFB konusunda gelişme yok. Dragon pistinde de direksiyonla denedim. O baya baya kötü, Sıfır FFB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 23 Nisan 2017; 13:24:35 >

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.