Şimdi Ara

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
1
Favori
35.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaw vermiş olduğum gameplay videoya bakmadınız mı?
    O ss'ler ile alakası var mı?Oyunun grafikleri aynı o şekilde videodaki gibi.Grafiklerden şüpheniz olmasın çünkü bu oyunu polyphony dijital yapıyor.Polyphony'den hiç bir zman kötü grafik çıkmaz.Psp'nin son gücünü dibine kadar kullanmışlardır.Çünkü 60 fps pspde ne demek yani.Hangi oyunda var.Adamlar 25 km'lik nurn pistini bile pspye göre modellmeiş yani.Bu adamlar yapıyor arkadaşlar h,iç bi şüpheniz olmasın.Ama gidipde gt5 grafiği beklemeyin emi.Bu psp sonuçda ps2'deki gt4' çok yakın grafik kalitesi gelir.Artık kafanızda soru işaretleri kalmasın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

Zannetmiyorum bende 750 araba olmas en fazla 90 100 diyorum ben. Çünki araba ve çevre modellemeleri oldukça iyi.

Oldu işte hemde 800 tane...
  • Gameplay videosu varken hakikatende SS'lere takılmanın mantığı yok.. sonuçta SS'ler oyunun nasıl olabileceği ile ilgili kanı yaratır gameplay ise oyunun nasıl olduğunu gösterir..

Bundan dolayı bu keyfi ve heycanı yaşayın..
    Bir daha PSP'ler açısından böyle bir yıl yaşarmıyız bilmiyorum.. İnanılmaz gerçekten inanılmaz..
  • rahatlayın ve gevşeyin : )

• Video için teşekkürler.
    Videoda da görüldüğü gibi araba yansımaları ve araç grafikleri pspde görebileceğimiz en iyi grafik kalitesinde.Artık kafanızdaki soru işaretlerini atabilirsiniz...
  • şu oyun çıkmadan satmak zorunda kalıcam pspyi en çok ona yanarım
  • Bir video daha

• quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

iŞTE İLK GAMEPLAY VİDEO DEHŞET GÖZÜKÜYOR...MANYAK MANYAK

su golgelendirmeyi goruyormusunuz?!?!?!?!
    simdi kavga cikar gt5 mi gt psp mi die
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfren

rahatlayın ve gevşeyin : )

Videodan anladığım baska bir nokta ise PSP GO nun analogunun ne kadar rahatsız oldugudur, adam zor oynuyor gibi ya, nasıl bir ruh hali icinde tasarlandı bu cihaz efendim, onca elemandan hicbirimi demedi bu analog mundar olmus diye...
  • Valla bu videolardan sonra şunu söyleyeyim; bu oyunun grafik kalitesi bence gt4 ps2 den de daha kaliteli. gördüklerim yalan değil dimi
    O tozların uçuşması falan dehşet.Yoksa bu oyun psp yi bir miktar oc mi yapıyorda böyle rahat oynatıyor. God of War Tekken falan hikaye
  • Gerçekten beklentimin kat kat üstünde bir oyun olmuş. TD:U gibi bir oyun bekliyordum açıkçası ama grafikleri ve akıcılığı görünce hem oyuna hem de PSP'ye hayran kaldım tekrardan. Ekim gelsin bir an önce.
  • yalnız arkadaşlar , benim anladığım kadarıyla bu oyunda Gran Turismo World modu yok mu ne ?
  • Keşke pspyi satmasaydım, yeniden alasım geldi.
  • quote:

Video için teşekkürler.
    Videoda da görüldüğü gibi araba yansımaları ve araç grafikleri pspde görebileceğimiz en iyi grafik kalitesinde.Artık kafanızdaki soru işaretlerini atabilirsiniz...

Hocam desene Gran Turismo Mobile o kadar!
  • Ya düşünüyorum düşünüyorum da vallahi bunda Gran Turismo World yok yahu :(

Hey allahım ben de kendi hevesimi kırmaya zorluom sanki kendimi töbe ya..
  • PSP 3000 ile PSP 2000 arasındaki LCD farkı, PSP 2000de bu mükemmel grafikleri görememize yol açar mı acaba?
  • ya acaba bu gameplay videoları psp3000 den çekilmiş te screenshotlar psp2000 den falan alınmış olabilir mi yada işte psp3000 psp go farkı falan ? yani o kadar fark olur mu arada ki ?
  • 2000 le 3000 arasında illa ki bi fark olucak bence ama psp go ile 3000 arasında olursa bi grafik farkı bombalarım o sonyi ^^ ( 3000 var bende de ^^ )
  • Grafik farkı beklmeyin.Hepsinde aynı olur sadce yeni çıkan 2000-3000 ve go'nun ekran parlaklıkları farklı olduğu için görüntü parlaklığı farklılıkları olur..
    Bu arAda GRAN TURISMO MOBILE O KADAR...
  • quote:

Grafik farkı beklmeyin.Hepsinde aynı olur sadce yeni çıkan 2000-3000 ve go'nun ekran parlaklıkları farklı olduğu için görüntü parlaklığı farklılıkları olur..
    Bu arAda GRAN TURISMO MOBILE O KADAR...

Ya ben de kafayı bunla bozdum ama Gran Turismo World'süz bi Gran Turismo hakkında ne düşünüyorsun ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.