Şimdi Ara

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
1
Favori
35.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene sonu veya 2010 bası kesin gelecek buraya yazıyorum (John Kollera guvenerek:D)
  • Adam bu E3'te geliyor dedi ama bakalım ... F1 09 da gelcek GT Mobile da.. hadi yine iiim
  • Arkadaşlar bu oyunu beklerken en iyi granturismo seçeneği gt2 sanırım yanılıyormuyum?
    Yada konudaki oyunu bekleyene kadar hangi simulasyonu önerirsiniz?
  • yani simülasyon denmeyebilir ama Test Drive Unlimited
  • PC de unlimitedi oynadım pspde nasıl olduğunu merak ediyorum herkezde öneriyor deneyecem herhalde. Yarıştan çok arabaya yapılan modifiyelerle ilgileniyorum aslında.
  • Pspde gt2(psone) oynamaktan sıkılmıştım.

Çok geç de kalınmış olsa
  • bu hafta açığa çıkıcak oyun e3'te .. umarım hani oyun çıkıo demezler oyun çktı derler tabiki öle bişi olmucak ama atıorum kasım 2009 falan desinler .. 2009 son çeyrek 2010 ilk çeyrek gibi tam anlamıyla net olmayan bi tarih verirlerse yandık ki ne yandık..
  • Oyun 1 Ekimde Çıkıyor

Yeni Trailerı Paylaşacağım.
  • Zaten ben Microsoftçu olduğum için Sony konferansını yalnızca dinliyordum . Sunan kişi tam da psp ile ilgili konuşurken sürekli Kazunori Yamauchi diyince birden donakaldım dedim yoksa sırası geldi mi ? ..
    Açtım Sekmeyi önüme ve bi kaç saniye içinde o sihirli sözcükler döküldü adamın dilinden ; Gran Turismo for PSP .. O andan sonra zaten beni bi mutluluk sarmıştı Sonra trailerı izlerken zaten ağzım kulaklarımda bi gördüm 800 araç !!! ohaa dedim ama daha da bitmedi birdeeee 1 ekim 2009 ' u da görünce videonun sonunda kafayı sıyırıodum az kalsın

• Psp ye cikiyor dimi arkadaslar yoksa cıkacak olan yeni psp go ya mi cikacak sadece.
  • Yok yok her türlü pspye çıkıyor sadece psp go diye bişey yok.. psp go nun diğer psplerden farkı yok yani bu psp2 falan değil rahat olun..
  • Trailer ve Oyun Hakkında Yeni bilgiler Eklendi....

800+ Araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 3 Haziran 2009; 1:40:32 >
  • Bu oyun umd boyutundan büyük olup sadece psn den satilabilir ihtimali olabilirmi acaba, ki 800 araç falan filan umd boyutu yetermi :S...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MpeggaV

Bu oyun umd boyutundan büyük olup sadece psn den satilabilir ihtimali olabilirmi acaba, ki 800 araç falan filan umd boyutu yetermi :S...

Orjinal kullananlar düşünsün valla. Ha UMD'nin İsosunu Almışlar Ha PSN'den Alınan Oyunun İso'sunu Almışlar Fark Etmiyor Bizim İçin

Fakat Benim Tahminim Bu Oyunu Hayatta Bi UMD'nin İçine Tıkıştıramazlar. Bence PSN'den Alınıcak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

Orjinalden alıntı: MpeggaV

Bu oyun umd boyutundan büyük olup sadece psn den satilabilir ihtimali olabilirmi acaba, ki 800 araç falan filan umd boyutu yetermi :S...

Orjinal kullananlar düşünsün valla. Ha UMD'nin İsosunu Almışlar Ha PSN'den Alınan Oyunun İso'sunu Almışlar Fark Etmiyor Bizim İçin

Fakat Benim Tahminim Bu Oyunu Hayatta Bi UMD'nin İçine Tıkıştıramazlar. Bence PSN'den Alınıcak.

En çok istediğim oluyor o zaman, daha büyük boyutlu oyunlar, daha uzun oynama süresi, daha cok icerik vb. gibi yine cok istediğimiz vasıflara sahip olabilecekler, zaten PSP GO nun umdsiz olması ve 16 gb dahili belleği olması ileride bizleri neler beklediğini tahmin etmemize yardımcı olduğunu düşünüyorum ...

• iŞTE İLK GAMEPLAY VİDEO DEHŞET GÖZÜKÜYOR...MANYAK MANYAK

• PSP'de grafik devrimi ...
  • Bu cihaza böyle kaliteli oyunlar lazım.

Oynayan kişi rahat kullanamıyor sanki aracı. Umarım oyunu oynayan adamın beceriksizliğidir. Oynanabilirlikte bi saçmalık varsa yazık olur güzelim oyuna.
  • Grafiklere bak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.