Şimdi Ara

Gran Turismo 7 | ANA KONU | PS4 - PS5 - VR2 | (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.467
Cevap
115
Favori
215.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gran turismo 6 ve sporttaki araçlar artı güncel araçları ekleyip üzerine güzel bir kariyer modu yedirilirse şahane olur

Tabi oyun ne zaman çıkacak tam bir muallak

Birde trailer da sanki porsche 918 speyder var gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda
  • Bu araç yayınlanan fragmanda vardı porsche 918 gibi duruyor sanki

Gran Turismo 7 | ANA KONU | PS4 - PS5 - VR2 |

• Ps4 için gelip gelmeyeceği belli oldu mu

• GUERRA kullanıcısına yanıt
    PS5 için duyuruldu.

-----

• Evet o haberi gördüm. Pc veya ps4 platformlarına gelip gelmeyeceğini merak ettim. Tek oyun için ps5 alamam

• Gt Sport'a 300+saat harcamış ancak kariyer kodunun berbat ve araç çeşitliliğinin dar olması sebebiyle Forza MS 7 ile yoluna devam eden biri olarak beklentilerim:

-Özenle hazırlanmış, baştan savma olmayan bir kariyer modu.
    -Mantıklı ceza sistemi içeren bir online modu
    -Yeni nesil araçlara fazla yer verilmesi.
    Bundan kastım road cars. Örneğin Fh 4'tekine benzer bir araç çeşitliliği.
    -Pist sayısının fazla olması
    Gt Sport'taki en büyük eksikliklerden biriydi. Birçok kült pist yoktu. Generic pistlerin çoğunun ise albenisi yoktu. Forza MS 7'de onlarca güzel generic pist var.

Araç modellemeleri, motor sesleri ve çevre ayrıntıları konusunda şüphem yok ama yukarıda saydığım beklentiler gerçekleşirse, sadece bu oyun için bile Ps5 alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Sadece PS5'e gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Vay bee bu günleri de mi görecektik

GT bizim zamanımızın simülasyonudur. Ama güncel olarak baktığımızda tabiki arcade kalıyor. Fakat Kazu GT Sport ile aslında hedefini gerçekleştirdi. GT Sport ara bir oyundu bunu hepimiz biliyoruz. Fakat espor tarafında güzel işler yaptı bence ve kazu ya gt7 için gerekli fırsatı verdi. Bence GT kalitesine yakışır bir şekilde seriye devam ediyor. Büyük bir ihtimal GT7 yi buradaki arkadaşlardan takip edeceğim . Ama GT efsanesinin devam ettirmesi benim için önemli. Sonuçta ilk aşkımız :)

Alıntıları Göster
    Oooo Hüsnü selam, devam mı iracing'e.
    Ben gt'ye devam ya.Şimdi eski kariyer sistemi de geliyor, daha başka bir şey aramam. Evet assetto fizik olarak çok daha üstün ama o oyun ruhu dediğimiz şey onlarda yok.O yüzden belli bir zaman sonra sıkılıyorsun.Zaten öyle full sim olsun kafasında değilim.Yoksa kazunori full sim yapsa gt'yi, piyasada bulunan tüm simleri mezara gönderir.

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Artık adam gibi bir GT Oyunu yapmanın zamanı gelmiş hatta geçiyordu bile umarım Adı gibi çıkmasını 7 sene beklemeyiz ))

Alıntıları Göster
    Çok fazla bekleyeceğimizi düşünmüyorum.Zira etkinlikte genelde çıkış oyunları gösterildi. O yüzden konsolun çıkışından en fazla bir sene sonra gelir, hatta ben direk ps5 ile çıkabilir diye düşünüyorum.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de sonlara yaklaşmışlar diye tahmin ettim. Hatta bitmeye yakındır.
    GTS'in sunucuları kapatmaya kalkmasınlar da, 3 sene olacak hala adam gibi vakit geçirmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Çok fazla bekleyeceğimizi düşünmüyorum.Zira etkinlikte genelde çıkış oyunları gösterildi. O yüzden konsolun çıkışından en fazla bir sene sonra gelir, hatta ben direk ps5 ile çıkabilir diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Işın izleme Teknolojisi ile geliyor hala 1 sene sonra çıkacağına inanıyormusun
    https://www.gtplanet.net/gt7real-time-ray-tracing-20200618/

Ben de ilk sene içinde çıkacağına inanıyorum. Uzun zamandır özlediğimiz içerikte bir oyun olacaktır...
  • GT Sport'daki gibi az araçla gelmesin 1 yıl fazladan beklenebilir, ikinci kez Premium-Standart araç komedisi yaşatmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Alıntıları Göster
    yavaş oyna

• Umarım GT7'i simülasyona doğru kaydırırlar. Sport'da GT3 araçlardaki veri görüntüleme birimini bile süs niyetine koymuşlar resmen. Traction Control'u düşürüyorsun ekranda yine aynı rakamda görünüyor. Sport'daki gibi böyle basit detayların bile atlandığı bir oyun olmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 1 Temmuz 2020; 14:9:1 >
  • Hava koşulları yine yok galiba
  • Fazla simülasyona kaymadan gt sports tadında olursa güzel olur. Gran turismo'ya zaten simülasyon yakışmaz.

• Tek dileğim doyurucu bir kariyer modu olması, simülasyon ya da arcade olup olmamasını önemsemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.