Şimdi Ara

Gran Turismo 7 | ANA KONU | PS4 - PS5 - VR2 | (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.467
Cevap
115
Favori
216.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen katiliyorum, gt4 te ikinci elden honda typer alip zarzor parca alip yukseltme yapiyordum.

ayrica ehliyetleri umarim basit yapmazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 15 Ocak 2022; 21:55:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L.Hamilton kullanıcısına yanıt

4 sefer t300 rs aldım 4 ndede sattım t300 rs 12-13 tl edecek bir ürün değil arkadaşım biliyoruzda konuşuyoruz ha kayışlı sistem daha sessiz fakat bir g29 kadar sağlam değil bir t500 kadar bile değil g29 oyuncaksa almazsın olur biter altı üstü insanlar keyif yapıyor bırakda nasıl yaparsa yapsınlar herkes imkanı. El verdiğinceuğraşıp alıyor bence çok sivri dille konuşup kimseyi üzmemelisin biraz saygı arkadaşım

valla ben GT 7 nin martta çıkacağını duyunca gidip ps5 aldım yoksa hiç almazdım gt7 çıkmasaydı

birde 700 tl oyuna laf ediyorsunda g29 un 4 katı t300 ü neden savunuyorsun bu çelişkini hiç anlayamadım G29 3.5/4 bin tl. T300 rs 13./15 tl değermi bu kadar farka aradaki verdiği performans ha tabi birde iyi bir pedalla alsan 18 binleri buluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 16 Ocak 2022; 1:22:41 >
  • Valla ben eski gt5. Gt6 da 1960 model capparalla yarışmayı çok seviyordum hele o araçla monoko pistinde yarışmak bambaşka keyifli oluyordu 3 viteslikaraba muhteşem hızlandımı kimse önünde duramıyordu zeytin yağı tenekesi gibi arabaydı tam 20.000.000 birimdi o araba ikinci elde çıkacak diye haftalarca beklediğimi biliyorum

buradan forza oynayanlarada saygı duyuyorum herkesin zevki ayrı

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt

Oyunun fiyatını eleştirmem Gt3 araçlarının eskiliğindendi ve arkasındayım.2016 model araçları aradan geçen 6 yıla rağmen koyuyorsan eleştirilirsin.Videoda güncel araç yoktu neredeyse.

Ben de uzun yıllardır T300 kullanıyorum öncesinde T150 kullandım ayrıca kısa bir dönemde de G29 kullandım.

Eskiden fiyatlar bu kadar uçuk değildi.Ayrıca gayet oyuncak gibi kalıyor tabiki herkesin imkanı yok ama G29,T300’den iyi demek mantıksız.

T300’ün rakibi Csl elite olur anca G29 karşılığı değil.

G29’un karşılığı T150.

Gözüm ben zaten t300 den iyi demiyorumki dikkatli okuduysan fiat performans olarak iyi dedim o kadar da salak değilim dostum tabiki t300 rs g29 dan iyi kayışlı sistem olarak

fakat fiat olarak o dediğin load celli pedalla 17/18 bin tl lere geliyor etmez bu paraya inan değmez g29 yada g923 bunun yanında daha fiyat performans olarak ederi var ben istesem bu fanatecin podyum sisteminede sahip olabilirim anında hemde lakin bu kadar paraya değmeyeceğini biliyor ve görüyorum

keyif yapmaksa tabi prof bir yarışcı olmayacaksak buda keyifdir bunu izahetmeye çalıştım. Teşekkürler

not = o T- lcm pedallar inan bana 8/9 bin tl edecek kadar kullanımı hiç ergonomik değil fren pedalını bir logitech gibi en sola alamazsın eğer shift kullanmazsan ayak bitiştirerek kullanmak yorar adamı zaman ilerledikçe helede biraz kilon varsa ben gibi iş keyiften çıkıp eziyete döner

ha fanatecin V3 pedalını tablada her türlü ayarlıyabilirsin her zaman V3 derim olmazsa yine logitech diyorum Fiyat performans olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 16 Ocak 2022; 15:22:37 >

• Gran Turismo 7 | ANA KONU | PS4 - PS5 - VR2 |
    Gran Turismo 7 | ANA KONU | PS4 - PS5 - VR2 |

• Şu direksiyon sistemi bana 3700 tl e mal oldu 40 gün içinde 900 tl yestandı aldım eyüp topçularda netden bulduğum bir arkadaş imal ediyor game stand pro altında çok sağlam ve rahat bir stand o 5000 tl lık next level stand da bile bu kadar rahat edememiştim.

direksiyonuda vites siz 2 el 3 haftalık 2.800 tl e aldım ve pedalların yerlerinide pedalı açıp frenle debrıajın yerini değiştim kullanım çok çok rahat oluyor

artı şimdi birde 180 kg limitli sabit kauçuk ayaklı bir oyuncu koltuğu aldım oda pazartesi yada salı geleecekgüzel bir sistem oldubenim için en azından çok rahat oyuncu koltuğunuda 2500 tl e aldımkoltuk gelsin koltuklada fotosunu atarım

şöyle hesap edersek ergonomik olmayan bir thrustmaster t-lci pedal parasına ben direksiyon stan koltuk almış oldum toplam 6200 tl

adamlar şu oyuncak dediğin G29 la İRacingde pist rekorları kırıyorlar hatta dfgt le bile oynayanlar var

Sony 55 inç 4k hdr televizyonumda var taşınırken ambalajına koydum geçiciyim diye burada açmadım 48 inç philips amblight tv mi kullanıyorum inşallah nasipolursa kentsel dönüşümdeki evime geçersem odama onuda açacağım tabiki Allah nasip ederse

sence oyuncak gibimi görünüyor sana hala hamilton kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 16 Ocak 2022; 15:52:52 >

Fakir olduğum hiç böyle nazik anlatım ile hissettirlmemişti 😂😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Başkan sistem gayet güzel eline emeğine sağlık Mrc’den tanıyorum seni hiç konuşmasakta orda da bulunmuştum belli bir süre emeğine saygım sonsuz.

Fiyatlar şuan çok anormal tam olarak ne durumda bilmiyorum ancak uçuktur.

Bundan 1-2 ay önce 3bin TL’ye TLCM alınabiliyordu T300 basede 5-7k arası değişiyordu toplamda 8-10k arasına T300 sistemi toplanıyor yani.

Tabi bunlar bütçeye bağlı işler kimseye neden bunu aldın diyemem herkesin bütçesi kendine bende Fanatec kullanmak isterim ancak henüz ona bütçe ayıramadım.

Şimdilik T300 işimi görüyor birgün geçicek durum olursa düşünmem bile.

G29 sistem olarak eski maalesef dişli sistemi pürüssüz ve istenilen tepkileri vermiyor.Bundan 11-12 yıl önce ilk direksiyonum olan dfgt dişli kullanıyordu şimdi G29’da dişli kullanıyor çok absürt bir durum.

O yüzden direksiyona direkt olarak oyuncak diyemem günümüzde hala ffb olmayan direksiyonlar satılıyor.Ancak T300 karşısında basit kalıyor teknolojisinden dolayı.

Ekipman hızlandırır ancak en fazla %5-10 arası değişir kalanı yetenek ve çalışmaya bağlı yoksa T300’le neler yapanlar var Fanatec DD sistem kurup hiçbir şey yapamayanlarda var.

Ayrıca G29’un pedallarıda potansiyometre arızası vermekle meşhur çevremde birçok kişi bu problemi yaşıyor.Debriyajdaki potansiyometreyi frene koyuyor ancak o da bozulunca çaresiz kalınıyor.

T300’ün iki pedallısı kesinlikle büyk rezalet ama 3 pedallı yine fena değil tabi yinede istediğim noktada değil.TLCM şimdilik işimi görüyor.

• Estağfurullah güzel kardeşim nedemek hepimiz Allahın fakir kullarıyız yaşın daha çok genç ilerde neler olur hiç bilinmez sen yoluna dürüstlükle devam et karınca misali mal mülk bunlar gelip geçici şeyler sende ben yaşına gelince birde. Bakmışın nelerin sahibisin yas 65 dante gibi sonbaharındayız ömrün bizler bekçiyiz hiçbir şeyi giderken götürmüyoruz. Arkadaşım boşver bu işler zenginlik ölçüsü değildir olamazda asıl zenginlik sağlıklı ve sağlam olup çalışır olmaktır

Evet mrc den hatırladım seni

çok haklısın şimdi t300 rs o T-lci pedalla 18.000 tl düfiat çekiyor adamlar

elindeki ekipmanın değerini bil diye söylüyorum

sen olsan şu anda alırmısın bu parsys bu ekipmanı yoksa biraz daha verip fanatec mi alırsın almak istesen imkanında varsa bunu anlatmaya çalışıyorum.

ha bu arada t300 rs lerinde bir dolu hataları var mesela kayışlı sistemler ısınınca gevşeme yapıyorlar yarış anında boşalıyor direksiyonlar kendi kendine kalibrasyon yapıyorlar hatırlatıyım bunları ben çok yaşadım t300 lerde ha bak T 500 lerde bu olay hiç yok onuda kullandım direk drive sistemlerdede olmaz tabi başka hatalarda olabilir kul yapısı elektronik eşya nihayetinde hepsinde hatalar olabilir

keyifli yarışlar diliyorum

Kıymetli yorum ve tecrübe paylaşımınız için teşekkürler. Yaşınız beni iki katına katlamış, ben takılıyorum size yoksa dediğiniz gibi insan için en büyük hazine sağlığı, gerisi tamamen o hazinenin sağladığı güzellikler... 🤗

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-99343FD29 -- 16 Ocak 2022; 19:33:45 >
  • + 1 çoook doğru dedin

• Ali abimizle PS4 zamanı da baya heyecanla beklemiştik. Darısı nice GT20-25 lere PS20-25 lere :)

• Hepimizin sağlıklı ve huzurlu bir ömrümüz olsun. Nice GT serisinde buluşalım. Forumda bu konuyu beğendim. Herkes birbiri ile saygı ve sevgi içerisinde seviyeli iletişim kuruyor. Bu şekilde devam etmesini temenni ederim.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Aminn cümlemize

• 2 Yeni Ekran Görüntüsü.

#GT7 'da Scapes'e bir bakış.

• Şu mercedesle nurburgringde az yardırmadım gt5 ve gt6 da gelsede artık oynasak gt7 i özledik hani

benim zeytinyağı tenekesi arabam capparal üzerine araba tanımam

• İspanya PS sitesindeki bir videoda Albert park pistinin haritası görünüyor, GT7 ye yeni pist açıklandı diyebiliriz

• Hatta Ali abi T300 Rs'ler ilk çıktığında Ortombo'nun deposundan gidip satın almıştı. Konusu vardı hatta yanılmıyorsam. Gerçekten bu SİM ekipmanları inanılmaz pahallandı. 2016 ocakta 1300 Rs'i 1600 liraya almıştım. T3PA Pro'lar 700-800 lira iken de alacaktım almadım çok pişmanım Neyse şimdi bir stand alsam keser beni şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 18 Ocak 2022; 0:2:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.