Şimdi Ara

Gran Turismo 7 | ANA KONU | PS4 - PS5 - VR2 | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.467
Cevap
115
Favori
216.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama GT'nin çizgisi dışında tamamennayrı bir seri yapılmalı onun için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Forza horizon gibi alternatif yapsalar diyorum hocam simulasyonun yanına ps4 de ciddi anlamda açık dünya yarış oyunu eksikliği var nfs ler karın doyurmuyor artık crew e mahkum kaldık resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    O iş Kazu'ya kalırsa ohooo....

Ama keşke Driveclub devam etseydi.

• kazu bunun sonunu göremeden ölür
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    hocam imzanız gerçekten ibretlik
  • quote:

Ben demoyu oynamaktan halan daha bıkmadım.Bu geldiği zamanda başka oyuna bakmam.

Benim tahminim oyundan sıkılanların gt geçmişi pek parlak değil galiba...

Ey gidi zamanında gt4 deki bütün arabaları suzuka pistinde test edip sonuçları kağıta kaleme döktüğüm günleri çok iyi hatırlıyorum.Bütün arabaları bu şekilde test etmek nerdeyese 1 ay ımı almıştı...O yüzden genelde gt serisini sevenler motorsporlarına ve arabalara hasta olan similasyonculardır...Diğer yarış oyunlarının verdiği zevk gt serisinin bana verdiği zevkin yanında çok basit kalıyor...GRAN TURISMO Bambaşka bir olay...

GRAN TURISMO... O KADAR...

Önceki yıllardan bir mesaj. Uğur hocam fikirleriniz hala aynı mı çıkan 3 GT sonrası?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

quote:

Ben demoyu oynamaktan halan daha bıkmadım.Bu geldiği zamanda başka oyuna bakmam.

Benim tahminim oyundan sıkılanların gt geçmişi pek parlak değil galiba...

Ey gidi zamanında gt4 deki bütün arabaları suzuka pistinde test edip sonuçları kağıta kaleme döktüğüm günleri çok iyi hatırlıyorum.Bütün arabaları bu şekilde test etmek nerdeyese 1 ay ımı almıştı...O yüzden genelde gt serisini sevenler motorsporlarına ve arabalara hasta olan similasyonculardır...Diğer yarış oyunlarının verdiği zevk gt serisinin bana verdiği zevkin yanında çok basit kalıyor...GRAN TURISMO Bambaşka bir olay...

GRAN TURISMO... O KADAR...

Önceki yıllardan bir mesaj. Uğur hocam fikirleriniz hala aynı mı çıkan 3 GT sonrası?

Tabi ki değil. O sıralar pc'de simulasyon oynamadığımız için, bol keseden sallamışız. Sanki en iyi simulasyon gt'miymiş gibi işkembeden sallamışız.Bir de o zamanlar aşırı derecede fan'dık.O yüzden, o zamanlar yazdığımız mesajlar, şimdi benim için, çok komik kaçıyor.Gt'yi gt yapan en büyük özelliği detaylı zengin bir kariyer sistemiydi. En son gelen gts bundan çok uzak kalıyor.Gamepad ile oynaması zevkli ama hissiz direksiyon deneyimi, bir o kadar kötü.Belki pc'deki simleri denemeseydik, gt hala bizim için en iyi simulasyon olacaktı.Ama lakin ki öyle değilmiş.

• Forza Horizon tarzı bi oyun çalışsalar fena olmayacak sanki. Genel PS için söylüyorum.
  • shadowz61 kullanıcısına yanıt
    Doğru, pek bana hitap eden bir değil ancak çok kapsamlı olmaları ilgimi çekiyor keşke Driveclub'ın stüdyosu kapatılmasaydı.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    aydınlanmana sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

aydınlanmana sevindim

Darısı senin başına.
  • takip
  • Bu çıkan sport serisi bunun bir altımı oluyor arkadaşlar, ayrıcada modifiye modu varmı sport oyununda ?

• Aynen bunun bir altı oluyor ancak modifiye yok ne yazık ki. Ama özelleştirme seçwnwkleri süeüsüne bereket.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Motor güçlendirme falan hiç bişey göremedim ben yapıştırma sticker tarzı saçma şeyler var çok ilginç ya

• Pist yarışlarına ilaveten cadde yarışlarıda koysalar çok iyi olur.
  • Yorumlara katılmakla beraber bende aynı şekilde artık gt serisinin pist dışında bişeyler yapmasını isterim. Simulasyon işini daha iyi becerebilen oyunlara bırakmasını isterim. Driveclub & GTS karması bi oyun atıyorum PS5'e çıkacak olsa birçok yarış sever fiyatına falan bakmaz ön sipariş geçer :)
  • Sony'nin horizon'a rakip çıkarması lazım. Bu sene Horizon 4 geliyor Tokyo'da geçeceği söyleniyor. Araba hastası adamın bu oyunu es geçmesi imkansız. Ps tarafına da lazım böyle bir seri.
  • Umarım artık sağ analog ile kamerayı çevirebiliriz. Bi' de farları açıp kapatmayı eklerler inşallah.

İsteklerime bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 25 Nisan 2018; 10:33:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.