Şimdi Ara

Gran Turismo 6 için Direksiyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Gran Turismo 6 için maksimum 200 TL'ye ( taksitli alacağım ) direksiyon arıyorum. Onerileriniz varmı? Vites olursa iyi olur olmazsa farketmez.
    Sadece GT 6'da kullanacağım için. ( Gönül ister G27 almak ama ) Snopy'ler falan çalışmıyormuş anladığım kadarıyla.

• Millette para bol ki cevap yazilmiyor??? Anadol kamyonet parasi verilmez - ki sadece gt icin ps alan insanlar varken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruindula kullanıcısına yanıt
    gt5 cıktıgında sadece gt için ps almıştım şimdi müdavimi olduk konsolcu olduk, fanboy olduk,oyun konsolda oynanırmış onu anlamış olduk,pc nin yüzüne bakmaz olduk,ilk başlarda sadece exclusive oyunları alırken sonradan bütün oyunları almış olduk. Şimdi de Gran Turismo 7 yi bekler olduk.

Ama GT için PS alan insanlar neden seni rahatsız etti onu anlamadım biraz sinirli gibisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

gt5 cıktıgında sadece gt için ps almıştım şimdi müdavimi olduk konsolcu olduk, fanboy olduk,oyun konsolda oynanırmış onu anlamış olduk,pc nin yüzüne bakmaz olduk,ilk başlarda sadece exclusive oyunları alırken sonradan bütün oyunları almış olduk. Şimdi de Gran Turismo 7 yi bekler olduk.

Ama GT için PS alan insanlar neden seni rahatsız etti onu anlamadım biraz sinirli gibisin.

Y
    Mesajimi bir kere daha oku! Anlamazsan bir kere daha oku... gt icin pes alanlardan biride zaten benim! Bu arada senin cok paran varmis gibide bizimde senin cok olan ve bizde az olan paranda gozumus varmis gibi sinirden bahsetmissin.

Tekrar okumana gerek yok, bos muhabbete gerek yok! Ucuz direksiyon varmi ondan bahsedelim,

• ruindula kullanıcısına yanıt
    gt için ps alan insanlar var

şu smileyi hangi duyguyla koydun onu söyle bana. sen mesajını 10 kişiye okut hepsi benım dediğimi der. ayrıca ortada bir para mevzusu yok göremiyorum mesajımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

gt için ps alan insanlar var

şu smileyi hangi duyguyla koydun onu söyle bana. sen mesajını 10 kişiye okut hepsi benım dediğimi der. ayrıca ortada bir para mevzusu yok göremiyorum mesajımda.

Arkadas senin baska isin gucunmu yok? Gt6 icin ps3 alan insanlar var, fakat direksiyon cihazin 2.5 kati pahali! Yani sadece gt6 icin direksiyondami alacagiz! Gibi :) ban isaretinide direksiyon firmasi ve sony icin koydum!

Sen forumun bickin delikanlisimisin ki sana aciklama yapacagim mahallenin namusu sendenmi soruluyor :)

Rica ediyorum 32 yasindayim hayattan soguttun beni yapma yeter lutfen. Yanlis anladin beni ayni taraftayiz.

Bunu bukadsr neden uzattik oda baska konu.

Konunun ozune geri donelim, bildigin ucuz direksiyon varmi? Ps yi direksiyonla oynamak istiyorum ancak dar gelirliyim...

• g27 tabi çok güzel de baya pahalı.gt için üretilen "force gt" de çok başarılı.ben zamanında 155tl'ye almıştım kampanyadan.şimdi 450tl civarına yükselmiş.satsam ikinci elle bile kar edicem :) 6 ay kadar önce D&R'da da kampanyalı 250tl gibiydi.arada oluyor.yakalarsanız kapın bence.evladiyelik ürün.diğer markaları bilmiyorum ama force feedback'li olması çok fark yaratıyor.

odaya kurunca insanın kaldırası gelmiyor gerçekten.yaş olmuş 35 hala başından kalkamıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.