Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7.343
Cevap
40
Favori
203.805
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Gran Turismo >> Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU]
Giriş
    17017 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

online moda giremiyorum sürekli hata veriyor ? bi çözümü varmıdır acaba ? sözleşmeyi kabul etmediniz diyor ondan sonrada bir hata kodu beliriyor ekranda ?

bu son gelen güncellemeyle birlikte gt6 da çok hatalar oluşmaya başladı nedense
    bendede çok hatalar oldu makine dondu 2 kere ispanyadaki piste girerken
    netden attı bir kerede

anladım problem benden kaynaklı degil yani.birşey daha sormak istiyorum ulusal A seviyesindeyim.klasik muscle araçlar bölümündeyim.aldıgım araçların hepsi 170km'den sonra hızı artmıyor.acaba yarışta mı limitleme var,yoksa ben yanlışlıkla bişey mi yaptım ?
    |
    |
    Troçki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

araçları modifiye dükkanına götür motor yada turbo takviyeleri yap
    |
    |
    Tolqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ali abinin söylediklerine ek olarak birde ayarlanabilir şanzıman takıp son hızı yukseltebilirsin
    |
    |
    Tolqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

anladım problem benden kaynaklı degil yani.birşey daha sormak istiyorum ulusal A seviyesindeyim.klasik muscle araçlar bölümündeyim.aldıgım araçların hepsi 170km'den sonra hızı artmıyor.acaba yarışta mı limitleme var,yoksa ben yanlışlıkla bişey mi yaptım ?

Ayarlar > şanzıman ayarları > son hız ı yükselt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1285 Mesaj

hepinize teşekkürler.zulum gibi geliyordu , sayenizde çözdük olayı
    |
    |
    Bahsedilenler: Tugay Yavuz , Troçki , Ö1f1
    Arkadaslar, yeni eklenen hizli yarislarda lastik olarak hep spor sert ve 3.yarista konfor yumusak lastiklere izin verilmis. Diger lastikler yani yaris sert ve yumusak acik ama bir turlu secilmiyor. İlla 1.mi gelmek lazim. Simdiye kadar yaptigim yarislarda en fazla 2.olabildim. Adamlar paldir kuldur daliyorlar. Lastiklerde spor olunca bol bol spin atiyoruz. Yokmu yaris sert veya yumusak lastik kullanmanin caresi...

online moda giremiyorum sürekli hata veriyor ? bi çözümü varmıdır acaba ? sözleşmeyi kabul etmediniz diyor ondan sonrada bir hata kodu beliriyor ekranda ?

Dün aksam bende hızlı yarışlara giremedim hara verdi durdu.

|
    |
    Arkadaşlar bende bu oyun var çok memnunum.Kariyer modundan cok arkadaşlarla hızlı oyun modunu oynuyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Arkadaslar, yeni eklenen hizli yarislarda lastik olarak hep spor sert ve 3.yarista konfor yumusak lastiklere izin verilmis. Diger lastikler yani yaris sert ve yumusak acik ama bir turlu secilmiyor. İlla 1.mi gelmek lazim. Simdiye kadar yaptigim yarislarda en fazla 2.olabildim. Adamlar paldir kuldur daliyorlar. Lastiklerde spor olunca bol bol spin atiyoruz. Yokmu yaris sert veya yumusak lastik kullanmanin caresi...

daha cok para kazanıyorsun baska bı espırısı yok, lastıkler, herkez aynı sartlarda olmasını sağlamak adına her aracta aynı
    |
    |

///M MOTORSPORT
  • Binbaşı
    1909 Mesaj
    Şuanda oyunun Sürümü kaç arkadaşlar ? 5 aydır oynamıyorum. Başlamak lazım artık
    <// '91 Tofaş Doğan L // '96 Toyota Corolla 1.6 GLI // '2005 Toyota Corolla 1.6 Sol // '93 Tofaş Şahin 5Vites // '97 Opel Astra GLS SW // '2004 Dacia Solenza 1.4 Rapsodie // '2004 Fiat Albea 1.2 EL // '93 Toyota Corolla 1.6 XL // '2008 Hyundai Accent Era 1.4 Team // '99 Opel Astra G // '2009 Toyota Corolla 1.4 D4D Elegant //> '2014 TOYOTA COROLLA 1.4 D4D TOUCH
  • Yarbay
    17017 Mesaj

1.12 olması lazım
    |
    |
    Vendetta0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Şuanda oyunun Sürümü kaç arkadaşlar ? 5 aydır oynamıyorum. Başlamak lazım artık

1.12 eğer internetin yavaşsa kolay gelsin uzun sürer keyifli oyunlar

|
    |
    1909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

1.12 olması lazım

Sağol abi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    <// '91 Tofaş Doğan L // '96 Toyota Corolla 1.6 GLI // '2005 Toyota Corolla 1.6 Sol // '93 Tofaş Şahin 5Vites // '97 Opel Astra GLS SW // '2004 Dacia Solenza 1.4 Rapsodie // '2004 Fiat Albea 1.2 EL // '93 Toyota Corolla 1.6 XL // '2008 Hyundai Accent Era 1.4 Team // '99 Opel Astra G // '2009 Toyota Corolla 1.4 D4D Elegant //> '2014 TOYOTA COROLLA 1.4 D4D TOUCH
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not

Edit. Formula gran turismo online tt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiddlesticks -- 21 Eylül 2014; 21:48:49 >
    Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN
  • Teğmen
    213 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fiddlesticks

Edit. Formula gran turismo online tt

Tebrikler.
    |
    |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj
    bu tommy kaira ZZIII nasıl bir araçmış hiç beklemedigim şekilde performans verdi valla helal olsun.bu arada online bir tek ben giremiyorum sanırım.8002E501 hatasi verip duruyor sorun neden bilen varmıdır ?

bu tommy kaira ZZIII nasıl bir araçmış hiç beklemedigim şekilde performans verdi valla helal olsun.bu arada online bir tek ben giremiyorum sanırım.8002E501 hatasi verip duruyor sorun neden bilen varmıdır ?

Kullandığın ıss nin dns ini gir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    723 Mesaj
    quote:

ps store donduğu ıcın ıngılızce dil seceneğını sectıysen o da etkılıyor onu turkce yaparak da bı denemelısın

///M MOTORSPORT
  • Binbaşı
    1285 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: en_x

quote:

ps store donduğu ıcın ıngılızce dil seceneğını sectıysen o da etkılıyor onu turkce yaparak da bı denemelısın

Duzeldimi o sorun ? Aynen dediginiz gibi ingilizce yapmistim store dilini. Onu da denerim hocam , ama ps de dns degistirdigimi hatirlamiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Ö1f1
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.