Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.352
Cevap
39
Favori
215.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burasi yeri degil ama genede yazmaktan kendimi alamadim. TT net yillardan beri haksiz olarak olarak abonelerinden topladigi ( buna bende dahilim) 22 milyon Tl. BTK tarafindan tesbit edilip, 30 milyon TL. ceza kesilmiş. Ellerine saglik BTK....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    abi ben zaten uydunete geçtim rezil bu ttnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

abi ben zaten uydunete geçtim rezil bu ttnet

Ali kardesim, bulundugum bolgede ne yazikki ttnet baskasi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    abicim o zaman kötü oldu bu iş lakin bu cezalar iyi olmuş
  • biliyorum yeri ve konusu degil lakin disardan alim yapabilecek destege ihtiyacim var

bana su alttaki linkden ürünü alacak insana 100-tl kar verecegim ürün
    90-euro 250-tl ye tekamül ediyor ben alan arkadasa 350-tl verecegim
    istanbuldan olursada hemen elden gidip beraber teslim aliriz topkapidan
    oradada parasini elden veririm benim disardan alislara kafam fazla basmiyor
    simdiden tesekkürler

http://shop.thrustmaster.com/en_gb/new-products/t3pa.html
  • Ali abi verdiğin linkte ben fiyatı 90 sterlin olarak anladım. Bazı Avrupa internet sitelerinde 104 Euro olarak görünüyor. Bu fiyata gümrük ve nakliye eklendiğinde sanıyorum alış fiyatı bile 350 Türk Lirasını geçecek. Bu pedal setini niçin düşündün abi?
  • şuan öyle bir hatayla karşılaştım ki şimdik öylesine le mans 24 dk yı oynuyordum pite de 2-2.-1 şeklinde girriyordum istem 4 turun ardından son kez pite gireceğim ama unuttum tam finish notktasında aklıma geldi neyse hemen geri döndüm o arada beni 3 kişi geçti bir sonraki turda ben 1 kişiyi geçtim ondan sonraki turrda diğer 2 si pite girdi yani benim 1. sıraya gelmem lazım tam finish i geçtim birden oyun sonunculuğa attı hernedense
  • E-tedh kullanıcısına yanıt
    sterlinmiydi turan abi o
    ya bende euro sandım
    o zaman amazondada 99 dolar geçmez gümrük vergisinden muaf oluyor
    t300 ün pedalı bana dfgt nin pedalı gibi oyuncak gibi geldi
    gerçi basma yerleri metal yukarı aşağı sağa sola ayarlanıyor pedallar
    lakin tablası küçük geldi gözüme
    birde alıştık öbür büyük pedallara
    lakin pedallar çok stabilite yani acaip kullanışlı

sterlin olsa 315-tl yapıyor 100-sterlini geçmediği için vergiden muafmış
    e bende 400 veririm işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 11 Eylül 2014; 18:53:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

şuan öyle bir hatayla karşılaştım ki şimdik öylesine le mans 24 dk yı oynuyordum pite de 2-2.-1 şeklinde girriyordum istem 4 turun ardından son kez pite gireceğim ama unuttum tam finish notktasında aklıma geldi neyse hemen geri döndüm o arada beni 3 kişi geçti bir sonraki turda ben 1 kişiyi geçtim ondan sonraki turrda diğer 2 si pite girdi yani benim 1. sıraya gelmem lazım tam finish i geçtim birden oyun sonunculuğa attı hernedense

bu durumda bı yanlışlık yok tur surenız, turlama surenızı hesaplıyor sure bıttığınde son turu atarken sızın pozısyonunuzu dığer araclara tur zamanına gore dengelıyor, pıtlere dıkkat edın bıraz daha hızlı olun :)
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    bana öğle çok oldu
    şimdi uyandım artık olmuyor
    pite girişleri ona göre ayarlıyorum
    turu yada dakkayı tamamlarken birbirine denk getirmelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

bana öğle çok oldu
    şimdi uyandım artık olmuyor
    pite girişleri ona göre ayarlıyorum
    turu yada dakkayı tamamlarken birbirine denk getirmelisin

yok hocam hesabımda sorun yok şimdi normalde 2. turun , 4. turun ve 5. turun sonlarında giriyordum sonra oynarken 4.turun sonunda dalgınlıktan girmeyi unuttum tam finiş noktasında aklıma geldi geri dönüp 300-400 metre öyle pite girdim oyunda (akılsız tur hesaplama sistemi yüzünden ) sanki ben onlardan 1 tur geriden geliyormuşum muamelesi yaptı keşke videosunu kaydetseydim gösterirdim burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 14 Eylül 2014; 12:41:45 >
  • Francorchamps'ta bana da öyle oldu.Turu bitirdim,benzin göstergesine baktım kırmızıdaHemen el freni doğru pite
  • aynısını ben yaptım banada oldu sonuncu sıraya attı beni
  • Gran Turismo 6 1.12 güncellemesi çıktı (484 mb)
    Yeni pist Circuito de la Sierra
    3 adet yeni araba ve
    içeriklerle ilgili güncellemeler mevcut indirip deneyimleyeceğiz bakalım nasıl olmuş

Detaylar aşağıdaki linklerde mevcut

http://www.gran-turismo.com/tr/news/00_3997949.html

http://www.gtplanet.net/gt6-update-1-12-released-includes-new-track-new-online-features-new-cars/

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Elimde promo disc var 70 TL ye satıyorum oyunu almak isteyen olursa PM atsın:)

Merhaba;

Promo DVD'nin ne farkı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roeroe

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Elimde promo disc var 70 TL ye satıyorum oyunu almak isteyen olursa PM atsın:)

Merhaba;

Promo DVD'nin ne farkı var?

İlk olarak dvd değil bluray promo disk ise oyun daha çıkmadan önce belirli kişi yada yerlere dağıtılan oyun bir farkı yok diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozkan_Son kullanıcısına yanıt
    benim aldığım direksiyon thrustmastır t300rs yede destek gelmiş süper
    gerçi t500 den ayarlamıştım direksiyonu ya
  • Sierra time rally çok güzel olmuş da bu pisti online da seçemiyoruz sanırım, yakında oynanabilir olur umarım

Edit: etkinliği bitirince single ve online açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_tirmas -- 17 Eylül 2014; 17:01:58 >
  • Arkadaslar logitech ve fanatec direksiyonlarin ps4 gelmesi icin acilmis bir kampanya varhttp://www.change.org/p/sony-add-logitech-and-fanatec-wheel-support-to-ps4 forumda daha önce konusu geçmiş güncellemek istedim
  • bu gt6 nın güncelleme olayını aklım bir türlü almadı gitti
    oyuna girerken güncelliyor kuruluyor

oyuna girdikten hemen sonra aynı güncellemeyi bir daha yapıp kuruyor
    oyun iyice tuhaflaştı 440-mbayt updateyi güncellemek ve kurmak 1.saat 15 dakıka sürdü
    tam 2 sefer güncelleyip 2 sefer kuruyor
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.