Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.352
Cevap
39
Favori
215.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garajım masmavıydı sezonluk etkınlıklerle renklendı bıraz :)
  • Sağolsun Ali abinin verdiği taktikle ve % 200 bonusla bütün sezonluk etkinlikleri sırasıyla 3., 2. ve 1. bitirerek kasayı doldurdum.
    Yalnız bazı yarışlarda süreler birbirine çok yakındı, üçüncü veya ikinci olacağım diye epey tur atmam gerekti. Kah hızlı gidiyorum, son düzlükte yavaşlayayım derken bu sefer süreyi kaçırıyorum. 00:00'da başladım gece 02:30'a kadar turladım. 4 milyon vardı 15-16 milyona ulaştım.

Yalnız bu sezonluk etkinliklerden sadece bir kez ödül alabiliyor olmak kötü ya! GT5'te de böyle miydi, hatırlayamadım şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkelleci -- 3 Ocak 2014; 19:13:34 >
  • Mutlaka deneyin derim;

'Light Car Company Rocket 07'.. S lisans da bile (pite girmeden) öttürebiliyor. Ön kaportadan sürüş zevki (birde geceyse) inanılmaz.
    Yarıştığınız piste göre Süspansion seçimi, olaya daha fazla etki ediyor. (ABS sıfır olsun)

Biraz da para harcayıp '180 - 200 arası Güç' yaparsanız, bu mini böceği yakalamak (düz pistler hariç) çok zor.
    O kadar güzel ki, direksiyonu olanlar daha fazla keyif alabilecekler. Bu arada 'Şanzıman' değişikliği şart.
  • yok gt5 de böyle değildi her seferinde ayrı para veriyordu mesela bir nurburgring yarışı vardı
    1 tur 500.000 krediydi bonusla birlikte 1 milyon kredi alabiliyordun

benim adım Ali Erkan genç kardeşim
  • parası olan düdüğü çalaramı döndü oyun? f2p ler gibi... yoksa online etki etmiyormu?
  • 1.2.3 sıralamaya ayrı paralar sadece sezonluk etkinlikte mi geçerli?
  • zaten sezonluk etkinlilerde direk altın alınca , gümüş ve bronzun parasınıda veriyor.. direk toplamda 2.2milyon veriyor %200 de.. sizin bu bahsettiğiniz 3.2.1 mantığında aldığın paranın toplamı ne acaba merak ettim ?

sizin aracınız normal Audi.. yarışa girmeniz için 15.yıl audi gerek 15 yıl özel paketinde gelen audi olması gerek diğer audiler ile katılamıyorunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAYAQ -- 3 Ocak 2014; 15:41:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

zaten sezonluk etkinlilerde direk altın alınca , gümüş ve bronzun parasınıda veriyor.. direk toplamda 2.2milyon veriyor %200 de.. sizin bu bahsettiğiniz 3.2.1 mantığında aldığın paranın toplamı ne acaba merak ettim ?

sizin aracınız normal Audi.. yarışa girmeniz için 15.yıl audi gerek 15 yıl özel paketinde gelen audi olması gerek diğer audiler ile katılamıyorunuz.

Bilgi icin tskler ustad. Biz yapamayacagiz demek bu yarislari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten mi? Eğer direk altın alınca da tüm paraları veriyorsa, o zaman dün gece boşu boşuna bir sürü tur attım.
    3.2.1 şeklinde yapıncada ödüller ne kadarsa onu veriyor, ekstra bir şey vermiyor yani.

@cantosman Abi pardon, aslında biraz kararsız kalmıştım sonra mesajı Metin diye düzeltmiştim, meğer karıştırmışım. Saygılar Ali abi.
  • Yeri değil ama Nicky Lauda ve James Hunt arasındaki muhteşem 1976 F1 sezonunu anlatan Rush isimli filmi şiddetle izlemenizi tavsiye ederim. Her açıdan çok sağlam olmuş ve bence her yarış severin izlemesi gereken filmlerin başında geliyor. Yıllardır yarış filmlerinin bence en kralı olan Steve McQueen'in LeMans filmini tahtından eden film bu oldu. Harika ötesi bir yapım, izleyin, izlettirin...
  • Bu ay içinde büyük bir güncelleme ile yeni özellikler gelecek, yeni pist ve arabalar da gelebilir
  • Sezonluklarda neden altın alıp bırakıyor herkes. Yarın çok baba finalim olmasına rağmen 10 dakika uğraşarak 1.50 yaptım s2000 sezonluğunda. Finallerden sonra ilk 500 için zorlayacağım. Mito'yu da 600. bırakmıştım 778. olmuşum. İkisini de 500 üstüne taşırım herhalde.

Kolla bu kadar oluyor. Masa olayını çözersem hızlanırım herhalde direksiyonla.
  • Arkadaşlar denilenlere göre bu hafta içinde yeni güncelleme çıkacak ve gpsden pist oluşturma gibi özellikler oyuna gelecek. Yeni Redbull yarışları ve araçları bende açık değil(başkalarını bilmiyorum) onlarında bu güncellemeyle geleceğini düşünüyorum. Şu an oyuncuların beklentileri bunlar. İleride oyuncular kendi takımlarını kurup yarışabilecekmiş aynı zamanda.
  • Bu güncelleme ile ilgili kaynak nerede acaba ben de okumak isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hockanhaime ve istanbul pistleri birde brezilyada bir pist vardı interlogos muydu onuda koyarlarsa süper olur

aslında çindeki formula pistide süper onuda ekleseler çok güzel olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 4 Ocak 2014; 9:44:26 >
  • İntergalos garanti gelecek ama mayıs gibi olabilir. Abu Dhabi pisti de eklenirse süper olur çünkü orada gece yarışmak zevkli olur.

Planet da güncelleme ile ilgili henüz bir bilgi yok.
  • belki alakasız olacak ama gt4 de var olan sonrada kaldırılan Citta di Aria pistinin geri gelmesini çok istiyorum. Belkide en zevk aldığım pist burasıydı. green-hell dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: d16v1

belki alakasız olacak ama gt4 de var olan sonrada kaldırılan Citta di Aria pistinin geri gelmesini çok istiyorum. Belkide en zevk aldığım pist burasıydı. green-hell dahil

Ben de GT2'deki Grindelwald ve Tahiti'yi severdim. Daha sonra hiç bir oyuna koymadılar.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    garip bi durum aslında. Hazırdaki modeli güncelleyip rahatlıkla koyabilirler. bilmediğimiz trademark durumları olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Gonzo

İntergalos garanti gelecek ama mayıs gibi olabilir. Abu Dhabi pisti de eklenirse süper olur çünkü orada gece yarışmak zevkli olur.

Planet da güncelleme ile ilgili henüz bir bilgi yok.

Aslında Interlagos'un yanına Imola çok anlamlı olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.