Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.352
Cevap
39
Favori
215.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karaf

Hay ben böyle işin!!!
    Dün % 150 bonusda iken bugün tekrar başa döndü oyun. Bonusu % 200 yapıp oyunları öyle oynayayım diyorum ama saçma hata buna izin vermecek gibi.
    Bu sorun herkes de olmuyor sanırım, oyundan mı, benden mi kaynaklıyor bilemiyorum.
    Oyunu PSN'den almıştım, özel sürüm.

oluyor genelde bu hata.. bende 22.30 da girdim %170 tekrar gece 00.20 de girdim %200 olacağına %110 oldu başa döndü.. bir kaç defa başıma geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

quote:

Orijinalden alıntı: karaf

Hay ben böyle işin!!!
    Dün % 150 bonusda iken bugün tekrar başa döndü oyun. Bonusu % 200 yapıp oyunları öyle oynayayım diyorum ama saçma hata buna izin vermecek gibi.
    Bu sorun herkes de olmuyor sanırım, oyundan mı, benden mi kaynaklıyor bilemiyorum.
    Oyunu PSN'den almıştım, özel sürüm.

oluyor genelde bu hata.. bende 22.30 da girdim %170 tekrar gece 00.20 de girdim %200 olacağına %110 oldu başa döndü.. bir kaç defa başıma geldi..

bonusu almak için girdiğinizde en az bi ufak yarış yapın ve kaydetmeden sakın çıkmayın kaydetmiyo olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman
    araç ayarlarına gir
    karşına motor güç süspansiyon difransiyel gövde ayarları çıkıyor
    tek tek tıklayıp burdan ayarlıyabilirsiniz

teşekkür ederim yardımınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eserci

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Ulusal B'de Tarihi Yarış Otomobilleri Kupası için hangi aracı tavsiye edersiniz. 7.5 milyon kredim var.

Yeşil Dodge Challenger 1970. Garajınızda varsa boşa kredi harcamamış olursunuz, hatırladığım kadarıyla bu araç bir lisans veya etkinlik sonunda hediye veriliyordu. Aracın şanzıman ayarlarına girip max.hızı yükseltin, bu yeterli olmazsa modifiye yapın, sadece super charger yeterli oluyordu. Başka bir arkadaşta sormuş ve bu araçla o yarışları kazanmıştı.

İlk yarışı güç bela yaptım Challenger'la fakat diğer yarışlarda yetişemiyorum birinciye. En önden de hep nedense Toyota 7 ya da Chaparral çıkıyor. Challenger dışında kullanabileceğim bir araç varmıdır?

Challenger yeterlidir, modifiye yaptınız mı? O dediğiniz araçlar düzlükte sizi yakalayıp geçecektir, bu nedenle iş sizin viraj performansınıza bakar, virajlarda farkı açmaya bakın, düzlükte ise sizi geçecek gibi olduklarında yollarını kesin, yanlış hatırlamıyorsam son yarış Nurburgring, ben o yarıştaki uzun düzlükte arkamdaki üç aracın da beni geçmesine izin vermeyip kazanmıştım. :)

Bir arkadaş da sanırım Lamborghini önermişti ama hangi modeldi hatırlamıyorum şuanda.

Chapparal filan diyen de olmuş :) At sahibine göre kişner Challenger ile de kazanan kazanır, kazanamayan RedBull ile de kazanamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 29 Aralık 2013; 16:19:09 >

• zedat_1903 Z kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra böyle deneyeceğim bakalım. Teşekkürler öneri için.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ulusal B'de Tarihi Yarış Otomobilleri Kupası için hangi aracı tavsiye edersiniz. 7.5 milyon kredim var.

Yeşil Dodge Challenger 1970. Garajınızda varsa boşa kredi harcamamış olursunuz, hatırladığım kadarıyla bu araç bir lisans veya etkinlik sonunda hediye veriliyordu. Aracın şanzıman ayarlarına girip max.hızı yükseltin, bu yeterli olmazsa modifiye yapın, sadece super charger yeterli oluyordu. Başka bir arkadaşta sormuş ve bu araçla o yarışları kazanmıştı.

İlk yarışı güç bela yaptım Challenger'la fakat diğer yarışlarda yetişemiyorum birinciye. En önden de hep nedense Toyota 7 ya da Chaparral çıkıyor. Challenger dışında kullanabileceğim bir araç varmıdır?

Challenger yeterlidir, modifiye yaptınız mı? O dediğiniz araçlar düzlükte sizi yakalayıp geçecektir, bu nedenle iş sizin viraj performansınıza bakar, virajlarda farkı açmaya bakın, düzlükte ise sizi geçecek gibi olduklarında yollarını kesin, yanlış hatırlamıyorsam son yarış Nurburgring, ben o yarıştaki uzun düzlükte arkamdaki üç aracın da beni geçmesine izin vermeyip kazanmıştım. :)

Bir arkadaş da sanırım Lamborghini önermişti ama hangi modeldi hatırlamıyorum şuanda.

Chapparal filan diyen de olmuş :) At sahibine göre kişner Challenger ile de kazanan kazanır, kazanamayan RedBull ile de kazanamaz.

capparalın rahat kazanacağını bir ben değil bu forumdaki eski oyuncuların hepsi diyor güzel kardeşim
    neden alınganlık gösterdinki onu anlamadım benim niyetim seni üzmek değilki

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

capparalın rahat kazanacağını bir ben değil bu forumdaki eski oyuncuların hepsi diyor güzel kardeşim
    neden alınganlık gösterdinki onu anlamadım benim niyetim seni üzmek değilki

Yok neden alınayım, sadece gerek yok diyorum, elinizde bedavaya gelmiş bir araç varken neden 4.500.000 kredi harcayasınız. Challenger'da kazanıyor, zor birşey de değil. Temiz bir sürüşle rakiplerinden yavaş olsa da kazanıyor, ama yok bariyerleri kazıyarak gidecekseniz Chaparal'a mecbur kalırsınız. Ayrıca rakiplerinden zayıf araçlarla kazanmak bana daha çok zevk veriyor.

• anilanar A kullanıcısına yanıt
    +1
  • Arkadaşlar 15. Yıldönümü araçları nasıl satın alabiliriz? Sezonluk etkinliklerdeki yarışa katılmak için gerekiyor
  • http://www.youtube.com/watch?v=JSvojilRKQ4

Arkadaşlar bu vdeoda adam bugatti veyron ile 613 km yapmış. En son modifiyeleri falan ayarladım ancak 500ü geçemiyorum. Yolunu bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Arkadaşlar 15. Yıldönümü araçları nasıl satın alabiliriz? Sezonluk etkinliklerdeki yarışa katılmak için gerekiyor

Maalesef mumkun degil hocam. Bu cd alanlardan birine kod gelirse. Ve kullanmayacak olursa satin alirsiniz.

Ama simdilik mumkun degil gibi. Paylasim falan acik olsa hepsini paylasayim ama maalesef o da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu anda yüklü parası olanlar harcamasın 1 ocakta Redbull x2014 araçları geliyor onlardan istediğinizi alırsınız. Denildiğine göre iki çeşit biri standart diğeri fan aracı. Fan aracı kurallar kaldırılarak yapıldığından inanılmaz hızlı olacakmış. x2010 veya x2011 almak yerine bu araçları bekleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgitmez

Arkadaşlar şu anda yüklü parası olanlar harcamasın 1 ocakta Redbull x2014 araçları geliyor onlardan istediğinizi alırsınız. Denildiğine göre iki çeşit biri standart diğeri fan aracı. Fan aracı kurallar kaldırılarak yapıldığından inanılmaz hızlı olacakmış. x2010 veya x2011 almak yerine bu araçları bekleyin derim.

yetmedi kazunun kazandığı paralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

Arkadaşlar şu anda yüklü parası olanlar harcamasın 1 ocakta Redbull x2014 araçları geliyor onlardan istediğinizi alırsınız. Denildiğine göre iki çeşit biri standart diğeri fan aracı. Fan aracı kurallar kaldırılarak yapıldığından inanılmaz hızlı olacakmış. x2010 veya x2011 almak yerine bu araçları bekleyin derim.

birol arkadaş oyun içi kredilerden bahsetmiş anladığım kadarıyla
  • burda formula 1 iyi takipçileri olduğunu biliyorum,
    michael schumacher kayak kazası geçirmiş .
    bir haberde hayati tehlikesi devam ediyor diyor tam bilgisi olan varmı en son durum nedir?
  • Evomania kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin teşekkürler. Keske parayla da olsa alma şansım olsa.

Bu arada kardeşimin 20Gti'na sen bir ara talip miydin yoksa ben mı yanlış hatırlıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Bilgi icin teşekkürler. Keske parayla da olsa alma şansım olsa.

Bu arada kardeşimin 20Gti'na sen bir ara talip miydin yoksa ben mı yanlış hatırlıyorum?

Para olsa havada kapacagim araclardan biri desek daha dogru olur hocam :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

birol arkadaş oyun içi kredilerden bahsetmiş anladığım kadarıyla

Evet oyun ici krediler. 6 milyon civarinda falan olur diye tahmin ediyorum.

• kimseden ses yok.

MİCHAEL SCHUMACHER kaza geçirmiş komada beyin lezyon geçirmiş.

rabbim şifa versin.
  • Bilgi için teşekkür ederim hocam,
    Okurken bir yandan güldüm nedense, para insanı şımartıyor :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.