Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce de sordum fakat cevap gelmedi. G25'i Gran turismo ile kullanırken debriyajı aktif etmek için üçgene basmak gerekiyormuş.
    Yarış başlarken basmama rağmen debriyaj aktif olmuyor.(birçok araba ile denedim) Üçgen tuşuna tam ne zaman basmam gerekiyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Daha önce de sordum fakat cevap gelmedi. G25'i Gran turismo ile kullanırken debriyajı aktif etmek için üçgene basmak gerekiyormuş.
    Yarış başlarken basmama rağmen debriyaj aktif olmuyor.(birçok araba ile denedim) Üçgen tuşuna tam ne zaman basmam gerekiyor?

başlarken diil başladıktan sonra basıcaksın yani yarışta kontrol sendeyken üçgene basıcaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: garamalli

peki bu sorun oyunun ntsc-u versiyonunu alırsam giderilirmi ??

hangi tv yi kullanıyorsun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer1990

quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

oyunu bugun aldım , yarin birkaç ss koyarım

Hayirli olsun. Nerden ve kaça aldın? Sendit'i iptal ettin sende benim gibi

80 ne aldım oyunu (ankara)
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

peki bu sorun oyunun ntsc-u versiyonunu alırsam giderilirmi ??

hangi tv yi kullanıyorsun ?

philips 63 ekran
  • quote:

quote:

Daha önce de sordum fakat cevap gelmedi. G25'i Gran turismo ile kullanırken debriyajı aktif etmek için üçgene basmak gerekiyormuş.

başlarken diil başladıktan sonra basıcaksın yani yarışta kontrol sendeyken üçgene basıcaksın

Onu daha önce de denemiştim yine denedim, olmadı. Debriyajı hiçbir şekilde aktif edemedim.
    6-7 tane daha araba aldım hepsinde denedim yine de olmadı. Debriyaj olmadan G25'in nimetlerinden pek faydalanılmıyor.
    Videolardaki gibi uzun drift yapabilmek için debriyaj gerekli.

• S klasmanında f40 la suzukayı bitiren varmı yoksa benmi çok yeteneksizim(lütfen ikinci şıkkı kullanmayalım )
    Ayrıca 700 performans yarışlarını neyle tamamlayabildiniz. Tekrar yazıyorum bu arada penaltıların mutlaka tam sürümde normalleştirilmesi lazım .Bazı penaltılar çok mantıksız.
  • quote:

quote:

quote:

Onu daha önce de denemiştim yine denedim, olmadı. Debriyajı hiçbir şekilde aktif edemedim.
    6-7 tane daha araba aldım hepsinde denedim yine de olmadı. Debriyaj olmadan G25'in nimetlerinden pek faydalanılmıyor.
    Videolardaki gibi uzun drift yapabilmek için debriyaj gerekli.

kardeş debriyajı aktifleştirmek için özel bir ayar gerekmiyor diye biliyorum , bence kablolara bak

• quote:

Orjinalden alıntı: BéTo_GS

beyler, 2 kişilik modda ekranı üst üste değilde yan yana yabaliyiyomuyuz?
    üst üste olunca arabalar çok küüçük görünüyo ve tampon hiç görünmüyo resmen
    bide şu ekrandaki bilgileri kaldırabilsek..ben temiz ekran istiyorum

ve en önemliside şu; 1.kolu ayarladım ama 2.kol ayarını bulamadım..2 kişiyle oynarken 2.arkadaş oyunun ayarlarıyla oynamak zorunda kalıyo..

bunlardan 1 tanesinin bile çözümü varsa iyi olur..yoksa Prologue olmasına bağlayalım gitsin..

hep kendi mesajımı alıntı yapmak zorunda kalıyorum ya...
    yokmu bunların cevabını bilen bir arkadaş??

• GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU]

şuna bak
  • Oyun amerika Ps storeda 39.99 dolardan satışa başladı.1830 MB oldukça hızlı şekilde iniyor şu an.Bir kaç saat sonra pistlerde aranızda olacağım
  • PAL alsaydın keşke. Birbirimizle yarış yapabileceğimiz zaman region farklılığından dolayı sorun olabilir.
  • Uk storedan alışveriş yapamıyoruz.Yoksa pal alacaktım.İndirilebilir versiyonları BD versiyonlarına tercih ediyorum.Araba dediğin harddiskte heran kalkışa hazır vaziyette bekleyecek.Sürücüdede ekstra oyun tam benim gibi tembel için ideal.Koltuktan kalkmadan cod4 ten hoop Gt5 e
  • quote:

Orjinalden alıntı: mokinto

S klasmanında f40 la suzukayı bitiren varmı yoksa benmi çok yeteneksizim(lütfen ikinci şıkkı kullanmayalım )
    Ayrıca 700 performans yarışlarını neyle tamamlayabildiniz. Tekrar yazıyorum bu arada penaltıların mutlaka tam sürümde normalleştirilmesi lazım .Bazı penaltılar çok mantıksız.

sim modunda oynuyorsan zor ama normalde çok zor değil, önemli olan ilk virajı iyi dönebilmek ben de altın alamadım ama 2 saniye yaklaşabildim 1.' ye
  • quote:

quote:

ve en önemliside şu; 1.kolu ayarladım ama 2.kol ayarını bulamadım..2 kişiyle oynarken 2.arkadaş oyunun ayarlarıyla oynamak zorunda kalıyo..

bunlardan 1 tanesinin bile çözümü varsa iyi olur..yoksa Prologue olmasına bağlayalım gitsin..

bildiğim kadarıyla yan yana olmuyor. 2. kol ayarına gerek yok iki arabayı da 1. kolla seçiyorsun yarış başlayınca 2. kol otomatik çalışıyor benim japon versiyonda böyle

• quote:

Orjinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

quote:

bildiğim kadarıyla yan yana olmuyor. 2. kol ayarına gerek yok iki arabayı da 1. kolla seçiyorsun yarış başlayınca 2. kol otomatik çalışıyor benim japon versiyonda böyle

Evet hiçbir ayar gerekmemesi lazım.
    Benim ikide direksiyon varken de hiç sorunsuz ayarlarnıyor.

Ama dediğin gibi dikey bölmek yok ve hud kaldırmak yok.

Ayrıca GT5:P CNET İnceleme için burdan buyrun:
    http://reviews.cnet.com/playstation-3-games/gran-turismo-5-prologue/4505-9992_7-32513012.html?subj=fdba&part=rss&tag=MR_Search+Results

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OffLineR -- 17 Nisan 2008; 14:21:55 >

• Bence gayet iyi incelemişler. Parasını haketmiyor falan demişler.
  • CNET'in yorumlarını seviyorum.
    Adamlar çatır çatır eleştiriyor.

Prologue gerçekten tatmin edici bir versiyon ama bu kadar parayı hak etmiyor gerçekten de.
    Sonuçta full oyunun 10'da biri kadar bir içerik var ama fiyat yarısı.
    Gerçi Full çıkana kadar gelen update'lerle bizi mutlu etmeye devam ederlerse söyleyecek sözüm yok.
  • ekran zaten yatay,bide üst üste oldumu hoş durmuyor
  • bence de haketmiyor, bu paraya bedava sayılır
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.